Skoči na vsebino

Beograd


Bojanv

Priporočene objave

V petek, 25.7., nas gre nekaj z motorji v Beograd (in malo okrog po Srbiji), kratek izlet, nazaj v ponedeljek zvečer. :whistle: Lahko podaljšamo za kak dan, po dogovoru. :naughty:

Gre kdo zraven? :trance_33_sleep:

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm ( :whistle: nism 100procentn) da je tisti vikend moto zbor v Pančevem poleg Beograda,

priporočam, lani blo odlično. Letos pa na žalost nebo šlo.

Lepo se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa če bo bog dal sreče...Bela Crkva se mi zdi da je zbor.Sam ne vem kje je to...Al tam pr Romuniji al pr Bosni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa če bo bog dal sreče...Bela Crkva se mi zdi da je zbor.Sam ne vem kje je to...Al tam pr Romuniji al pr Bosni...

ewo post-5241-1215430019_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa če bo bog dal sreče...Bela Crkva se mi zdi da je zbor.Sam ne vem kje je to...Al tam pr Romuniji al pr Bosni...

R.I.P.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, 25.7., nas gre nekaj z motorji v Beograd (in malo okrog po Srbiji), kratek izlet, nazaj v ponedeljek zvečer. :whistle: Lahko podaljšamo za kak dan, po dogovoru. :naughty:

Gre kdo zraven? :trance_33_sleep:

lp

bv

Škoda, da sem na morju... :headbang: jebiga, pa kdaj drugič... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst neki razmišljam da bi šel v beograd to poletje na kakšen koncert. Kolk bi kej rabu do tja, kakšne so ceste, če policaji težijo po mejah itd. Šel bi pa po vsej verjetnosti kr sam-prjatli grejo z vlakom al pa avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejž, še en dokaz, da smo Slovenceljni polni predsodkov kot berač uši... :headbang: Mogoče bi bilo dobro, da sami poskušamo ugotovit, kdaj bomo dosegli "južnjake" v marsikaterem pogledu.

XR800 :whistle: :worship: :rolleyes:

Trojan 69, jaz vozim okrog 5 ur, letos so postali posebej hrvaški policaji prav svinjski s kaznimi. Prej si mu stisnil kakega eura v žep, sedaj so pa poostrili kazni in brez pogajanj. Dobiš listek, zato pa je ena ničla več na kazni. :trance_33_sleep: Nič več podkupnin.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne znam zložiti slik zato bo vsaka v svojem postu.

lp

bv

Motozbor v Beli cerkvi

Nizki štart iz broda proti zboru

Avtorally v Kladovu

Đerdap

Đerdap 2

Majdanpek - rudnik zlata

Beograd - iz Kalemegdana gledamo na Ušče in Novi Beograd.

Samostani na Fruški gori

Vukovar 15 let po vojni

post-18556-1217352178_thumb.jpg

post-18556-1217352504_thumb.jpg

post-18556-1217352738_thumb.jpg

post-18556-1217353040_thumb.jpg

post-18556-1217353212_thumb.jpg

post-18556-1217353345_thumb.jpg

post-18556-1217353509_thumb.jpg

post-18556-1217353646_thumb.jpg

post-18556-1217353791_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ker je ravno tema z naslovom Beograd...

Morda ve kdo za kakšno dobro, urejeno, relativno poceni parkirišče z varnim parkingom nekje čim bliže centra Beograda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ravno tema z naslovom Beograd...

Morda ve kdo za kakšno dobro, urejeno, relativno poceni parkirišče z varnim parkingom nekje čim bliže centra Beograda?

BJBikers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tudi sam sem lani imel podobno vprašanje,žel šele ko sem bil tam.Popoldan sem ves navdušen hotel parkirati v parkurno hišo,mislim da v novi stolpnici Beograđanka,amoak mi je na rampi rekel možak,da mi ne garantira za motor v garažni hiši kljub vsem kameram in varnostnikom,potem sem v mestu vprašal še par policajev,pa so mi vsi na vprašanje ; kje je v Beogradu kakšen varen parking ,odgovorili; "pa nema toga u Beogradu brate"

Hudič je bil v tem ,ker sem spal v hostlu,v glavnem pa imajo hoteli ki so kolikor tolikor zadevo z parkingom poštimano.

Sigurno ,bo pa kakšna dobra informacija na forumu BJBikers.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!