Skoči na vsebino

nova gorica motomeeting


questionmark

Priporočene objave

povejte samo kolko bo približna hitrost, da vem al sm za zravn al ne. da se ne bom pole lomu zravn, ker je moj motorček še zablokiran tko da povejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh se tko zmenmo....tisti ki bi šli v tahitro :D damo cca par ur prednosti unm v tapočasni :rolleyes: Sej se hecam fantje po reguli :D kokr se le da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9. avgust, 16. avgust? (sam predlog)hitrost pa...dejmo reč da do 125 4t u tahitro (pomojm) ma itak se pol vidi kdo je za kam pa se itak pocakamo na kaki pijaci pa je reseno pa se folk premeša kokr komu pase in to je to..... (Upam da bo res kej z tega ratalo ne da sam filamo temo za brezveze)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm so to dve soboti? Meni se zdi vrei, pa se pol tko nardi, če bo deževalo se prestavi na naslednji rok...hmm kaj pa če bo deževalo vsako soboto :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeej :D mormo mal prej spelat tole zadevo :headbang: drug vikend skor 100% motor prodam...kaj pa če bi 26.7.08 to izpelali???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi cakali na avgust? ob lepem vremenu se 3 dni prej najavi....in se zadevo spelje....se nakam peljemo in je:) če bodo skupine pol me stejte v tahitro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi cakali na avgust? ob lepem vremenu se 3 dni prej najavi....in se zadevo spelje....se nakam peljemo in je:) če bodo skupine pol me stejte v tahitro :)

se popolnoma strinjam zakaj bi cakal??? rece se par dni prej vidmo ce ns je dovol in je to to pa picimo:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam najprej se mormo zbrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf 25ga pridem z maturanca in če bom zmozen vozt grem (Šabc lohku si grmo pa tudi djrke ogledat u sembije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni je vseeno, kr bom takrat že brez mopeda in boš itaq ti mogu vozt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja jst sm za sam ni šanse za wikende :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!