Skoči na vsebino

Zip 125/180cc


Gloga

Priporočene objave

Servus!

Takole gre zadeva..Imam zipa Fr z 70polini kitom+kombinacija z malossi tjunink dodatki, gor imam obesenega zx jajca, ki bolj mori motor kot pa da bi kaj vec od sebe dal. Sicer skuter nimam se registriran, ampak sem se ze navelical 70ih kubikov, ker nima nekih pospeskov in danes zmerjenih dobrih 90km/h (gps93km/h), in sem ze narocil iz italije 125/180cc runnerja vodnohlajenega seveda..

In sedaj vprasanje seveda.... Ima kdo ze izkusnje s tako predelavo, na kaj je treba bit pozoren, kot vem zgoraj omenjen motor pase brez kake hude predelave na skuter, pa vseeno ce obstaja kak problem/trik pri taki predelavi...

Lp, Gloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus!

Takole gre zadeva..Imam zipa Fr z 70polini kitom+kombinacija z malossi tjunink dodatki, gor imam obesenega zx jajca, ki bolj mori motor kot pa da bi kaj vec od sebe dal. Sicer skuter nimam se registriran, ampak sem se ze navelical 70ih kubikov, ker nima nekih pospeskov in danes zmerjenih dobrih 90km/h (gps93km/h), in sem ze narocil iz italije 125/180cc runnerja vodnohlajenega seveda..

In sedaj vprasanje seveda.... Ima kdo ze izkusnje s tako predelavo, na kaj je treba bit pozoren, kot vem zgoraj omenjen motor pase brez kake hude predelave na skuter, pa vseeno ce obstaja kak problem/trik pri taki predelavi...

Lp, Gloga.

kot prvo, motor bo dalsi zard bloka ki je dalsi od zipouga kratkega... pol je najvec jebe s stromom(do iskre bos ze nekak hit prsu,sam ce hocs d ti delajo stikala,luci in druge podobne stvari mas dost dela za ksn mesc :whistle: ).. pol je hlajenje, k mors od 180 runnerja hladilnik spraut nekak na zipa al pa namest tega ene 2,3 druge mal manse hladilnike(jeba s prostorom pod spredno masko) potem je se mal jebe s nosilcem masine itd..

ce se to spravs delat pa d hosc d ti use normalno dela k zdej pr zipu verjetm d bos delu ksne 2 mesca... jz mam na nrgju od 180 runnerja masino in sm delu celo zimo use d je delal.. dela je dost, sam se splaca :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je blok daljsi, mi je jasno, saj mislm da ima zip najkrajsi blok izmed piaggotovih skuterjev. Nosilci pa pasejo, al je treba kaj posebno predelovat? Videl sem ze kar nekaj 180cc zipov, in blok pride kar dosti nazaj. Bo sel pa malce lepse v ovinek. :)

Glede hlajenja, nevem ce ne bi kupil prednjo masko od sp-ja da mi ne bo treba zrezat obstojece, pa itak jo je treba dodatno navrtat, prostora pa mislm da je dost v maski, edino nevem kaj naj naredim potem z zadnjo bremzo.

Ima zip sp posodico za olje tudi na krmilu?

Mislm da bi blo res najbolje dobit celo runnerco. Glede stroma mislm da ni tak problem, in da bom mel prej zvezan kot v enem mescu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!