Skoči na vsebino

50 KUBIČNI NAKED BIKE


pkoco

Priporočene objave

Malo sm brskal po netu pa sm naletel na eno super aprilio tuono 50 to je (če še ne veste) aprilin 50 ccm naked bike ki mi zgleda kar dobro pa če kaj veste o njem mi dejte kaj povedat če bi se jo splačalo kupit namesto kakšnega 50 kubičnega supermotota, pa ali se kvarijo al ne ...sej veste splošne izkušnje in stvari.Dejte malo pokomentirat ki res ne znam kaj bi si mislu o tej stvarci :unsure: :unsure: :unsure:

APRILIA TUONO 50

LP HVALA ZA ODGOVORE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sm brskal po netu pa sm naletel na eno super aprilio tuono 50 to je (če še ne veste) aprilin 50 ccm naked bike ki mi zgleda kar dobro pa če kaj veste o njem mi dejte kaj povedat če bi se jo splačalo kupit namesto kakšnega 50 kubičnega supermotota, pa ali se kvarijo al ne ...sej veste splošne izkušnje in stvari.Dejte malo pokomentirat ki res ne znam kaj bi si mislu o tej stvarci :unsure: :unsure: :unsure:

APRILIA TUONO 50

LP HVALA ZA ODGOVORE

pa jao kdaj vam bo pršlo da majo vsi iste motorje(aprilia rs, aprilia tuno, aparilia suprmoto,yamaha tzr,yamaha dt, pa en kup drugih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res je kr nekaj kil lažja in še je razlik pa dejte res kaj povedat o nje

isto je ko rs-ka brez maske sam d gre slabi k ma orginal fergi 12 pa druge komponente ma slabše(vilce,bremze,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ondej da kupim al ne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tvoja izbera

sam mislm da boš bl zadovoln z suprmototm

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a un je prej govoru da je tuono slabša od rs-ke :evilgrin: :evilgrin:

malenkos je res slabša

tuno ma delotro 12

rs-ka pa delotro 16

ubistvu pa je to sam forgazar tak da kupš delotro 16 pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po velikosti sta približno enaki :photo: pri supermoto pa je položaj sedenja drugačen (višje sediš) :)

@mfink : nevem če je kej drugačno če gledaš isti letnik tuona pa rs-ke :? mogoče majo novejše rske sam 16 frgazer :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za odgovore kaj pa glede velikosti sta enaki in proti supermotu zgledata majhni al veliki? :krneki: :krneki:

vsi so nekje isto velki in isto dolgi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi si takoj kupu supermoto sm kaj jih ni nč naprodaj (na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)).Če pa zna gdo še za kak drug dobr spletni oglasnik nej sporoči. Velko jih je tudi takih ki prodajajo pa sploh ne oglašujejo!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznate še kakšno spletno stran ali kakeršen koli še način oglaševanja kjer prodajajo takšne mašince :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to na avto netu sm našel ta oglas od tzr-ke: TZR kaj menite lastnik pravi da ni predelana sm blokade i da je veliko stvari menjanih (saj piše).

In kaj nasplošno menite o tem motorju naj ga kupim al ne in dejte mi ga malo opisat.

PLISSS :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to na avto netu sm našel ta oglas od tzr-ke: TZR kaj menite lastnik pravi da ni predelana sm blokade i da je veliko stvari menjanih (saj piše).

In kaj nasplošno menite o tem motorju naj ga kupim al ne in dejte mi ga malo opisat.

PLISSS :worship: :worship: :worship: :worship:

to je stroj :worship: dej mi povej če ma orginal avzpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!