Skoči na vsebino

Nvidia Control Panel


Priporočene objave

Torej ze naslov teme pove o cem se gre, odprl sm jo pa zato ker nisem nasel kaj pametnega v iskalniku.

Sicer me zanima ce kdo ve zakaj mam v nvidia nadzorni plosci samo display in video & television.

Kajti manjka mi precej ostalih nastavitev, ker preden sem si na novo instaliral XP-e sem imel vse normalno.

Zdaj mi pa fali vec kot pol opcij, najbolj pa pogresam 3D nastavitve, ker si ne morem nastimat kakovost ali zmogljivost slike.

Zgleda pa takole ta opcija ki mi fali http://shrani,si/?3G/6E/4zsx8hdB/grafaa.jpg

Bil bi zelo hvalezen ce bi mi lahko kdo kako pomagal, kajti jaz sem ze obupal, ker sem potegnil ze dost stvari dol z njihove uradne strani in nic kaj uporabnega. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka ti nVidia nTune aplikacija. Dobiš na nvidiini strani.

Sem namestil in dobil nekaj dodatnih funkcij, ampak se vedno nimam moznosti nastavit kakovost slike oz. zmogljivost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..moja napaka..tisti 3D settings so del osnovnega gonilnika (in ne nTune-a)..tega imam nameščenega tudi sam in ta funkcija je normalno dostopna.

Lahko pa poskusiš pred tem zagnati nVidia nadzorno ploščo in pogledati ali imaš pogled (view) standardni ali napredni. Druge možnosti ne vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!