Skoči na vsebino

Kdaj bo _festa_? (ena brezvezna II)


Kdaj bo 1000.motosvtovc?  

  1. 1. Kdaj bo 1000.motosvtovc?

    • danes (09.09.2002)
      3
    • jutri,v torek
      15
    • v sredo
      2
    • do petka
      4


Priporočene objave

Al me prov zanima kdo caka torek 10.9. in to, da bo 1000. clan :?: ... ajd recmo, da bo moral dat za rundo... vsem :twisted: :P :twisted: ... pijem viski... dvojni... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še čist nova :lol: , ampak, če bi vedla, da me čaka kakšen poseben tretma, bi se sigurno prijavila jutri.

1000ka pade jutri 100%. Vprašanje: A bo član ali članica?

Supernova Maya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cifra je zdajle sicer 1000, ampak zadnji trije prijavljeni so:

998 divjak ponedeljek, 09.09.2002 22:12

999 voznik ponedeljek, 09.09.2002 22:13

1000 ZMAGOVALEC ponedeljek, 09.09.2002 22:14

Naj me kača piči, če to ni ena in ista oseba... :idea: :wink: :roll:

Ne velja, jaz bi brisal vsa ta tri uporabniška imena :!: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cifra je zdajle sicer 1000, ampak zadnji trije prijavljeni so:

998 divjak ponedeljek, 09.09.2002 22:12

999 voznik ponedeljek, 09.09.2002 22:13

1000 ZMAGOVALEC ponedeljek, 09.09.2002 22:14

Kar se bo tudi zgodilo, če se bo izkazalo, da gre za eno in isto osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ziher en. Kakih 100 jih je itak za zajebancijo gor.

A se lahk kaj prever iz kje so (internet mislm) ?

Očitno si je nekdo zadal cilj biti 1000-i, ker je mislu da bo kaka nagrada, pa še ime zmagovalec je res zelo naključno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakih 100 jih je itak za zajebancijo gor.

Hmm, niti ne -- ker so vsi tudi v e-mail listi in mailov ne zavrača... ta številka (1000) je že očiščena balasta kolikor-toliko...

(user Zmagovalec je zbrisan, ker ne obstaja)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ...........je igor_mertelj zadel jackpot?

Ne vem, ker sta pred njim še divjak in voznik, ki pa sta dvomljivega izvora :wink: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ...........je igor_mertelj zadel jackpot?

Ne vem, ker sta pred njim še divjak in voznik, ki pa sta dvomljivega izvora :wink: :?:

Kar se tiče sumljivih izvorov, smo jih sproti poskušali čistit. Kar se tiče divjaka in voznika, e-mail imata oba delujoč, zato ne moremo reči, da sta "sumljiva"... Mogoče pa sem vseh 1000 članov jaz, ker sem shizofrenik?

Hočem povedati to, da najbolj očitne "čudno" registrirane člane in tiste, ki imajo nedelujoče emaile sproti brišemo iz spiska. A kaj več kot to ne moremo, niti ne želimo. Kam pa bomo prišli, če bomo vsakega osebno preverjali?

Je pa dejstvo, da je na motosvetu vsaj še enkrat toliko uporabnikov, ki niso prijavljeni, in forum le berejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ...........je igor_mertelj zadel jackpot?

Ne vem, ker sta pred njim še divjak in voznik, ki pa sta dvomljivega izvora :wink: :?:

Kar se tiče sumljivih izvorov, smo jih sproti poskušali čistit. Kar se tiče divjaka in voznika, e-mail imata oba delujoč, zato ne moremo reči, da sta "sumljiva"... Mogoče pa sem vseh 1000 članov jaz, ker sem shizofrenik?

Hočem povedati to, da najbolj očitne "čudno" registrirane člane in tiste, ki imajo nedelujoče emaile sproti brišemo iz spiska. A kaj več kot to ne moremo, niti ne želimo. Kam pa bomo prišli, če bomo vsakega osebno preverjali?

Je pa dejstvo, da je na motosvetu vsaj še enkrat toliko uporabnikov, ki niso prijavljeni, in forum le berejo.

ma saj ni blema ampak je pa zanimivo

divjak 22:13

voznik 22:14

zmagovalec je bil pa ob 22:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divjaka in voznika tudi jaz sumum, da sta ista oseba. Enako velja za 963 boštjan bervar in 967 bbervar. Se pravi smo skoraj gotovo še pri 998 ali 999. :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

divjaka in voznika tudi jaz sumum, da sta ista oseba. Enako velja za 963 boštjan bervar in 967 bbervar. Se pravi smo skoraj gotovo še pri 998 ali 999. :wink: :roll:

kdo je pa 748 ? :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!