Skoči na vsebino

Priporočila 125k?? (ps: smao cestaše)


Jakey

Priporočene objave

pač, sem 16-letnik, ki je pred kratkim opravil izpit in ne ve, kaj bi kupil..kaj priporočate? pred tem, sem imel že 50kubično cagivo prima, sedaj sem prodal, in se odločam za nakup neke 125ke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel!

Uporabi iskalnik imaš ze vse napisano.

Vzemi v zakup, da bo tukaj vsak svojo malho hvalil. Moj nasvet, pojdi poskusit vse kar ti je všeč pa se odloči za tisto, kar ti najbolj paše in je najbolj ohranjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač, sem 16-letnik, ki je pred kratkim opravil izpit in ne ve, kaj bi kupil..kaj priporočate? pred tem, sem imel že 50kubično cagivo prima, sedaj sem prodal, in se odločam za nakup neke 125ke..

vsaj pistolse poslušaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Jest ti tkole povem... kupi mojo Cagivo Planet, če kej poznaš, veš da ma vse komponente od mitota (cestak) s tem da je zaradi ravne balance pa udobnejšega sedeža velik bolj prijetna za vozt ;) če pa hočeš hitro vozt, pa vrjem, da gre zlo dobr.

Pa, še na Cagivi boš ostal :)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs 125 itak.

najlepša, najbolša :worship:

res je.

Na izbiro imas sledece motrje:

Aprilia RS 125

Derbi GPR 125

Cagiva Mito

Yamaha YZF R125

Honda CBR

Honda NSR.

Ce hoces hitre: med 3 najhitrejse spadajo NSR, RS 125 in Mito seveda. Kater je najhitrejsi od teh? Miljon in miljon RAZLICNIH dokazov je tako da resnicno odvisno kako naletis.

Sicer pa...Mito je ze 13 let isti motor. Prav tako se zunanjost ni bistveno spremenila. Je pa tudi najmocnejsi. Cena novega 5000€

NSR se ze dolgo casa sploh izdeluje ne. Vendar se vedno lahko dobis dobro ohranjene primerke. Cena novega: ni vec v prodaji

RS 125 pa je cisto novcata zadevca...vsako leto nekaj novega...nekaj boljsega. Lepota sigurno je...kaj pa kvaliteta? Tudi. To je legalna kopija dirkalnika ki je na dirkah trenutno najboljsi motor. Goni ga rotaxova masina...veliko opcij glede predelave imas...lep je...nov...servisi vsepovsod......... Cena novega ( 4100-4800€ odvisno od modela )

Zdej...po mojem se moras samo odlocit med RS ali Mito.

Ce pa hoces malo pocasnejse potem pa vsekakor R125 ( 4 taktna ZVERINA ). Res da je malce pocasnejsi ( 120-130 ) ampak za svoj denar ( 3500€ ) dobis po mojem najvec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš cagivo vzel neboš nč falil....tanovo aprilijo, pa tanovo jamahco prav tako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu mitota...torej bi lahko hvalil mitota...

ampak predlagam ti tanovo rs..( s tem mislim letnik 2006 in več)...

drugače pa se itak prodajajo že rabljene "tanove" aprilie... tko da ni neke panike

moj nasvet je še to..če imaš denar kupi novega katerega koli pač...če ga imaš malo manj kupi čimnovejšo 2T petardo...če ga pa nimaš lih preveč ti pa odsvetujem nakup sploh..našpari pa boš kasnej kupu... :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh..nekoliko bi mi najbol odgovarjala aprilia rs 125 :D Zelo je lepa, vidim, da jo tudi vi hvalite..morda je nekoliko draga, a se splača potrpeti za tistih slabih 5K €...predvidevam da je vredna svojega denarja :D

kot ste že rekli, je to nek novejši model, tako da nebo problem do delov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, tisto je stara oblika, tole je nova, in ja, stane slabih 5k€:

aprilia_RS125.jpg

glede delov pa itak ni problema, če jih boš rabil sam povej, še nikol ni bil problem, če imaš le denar.......tudi za mitota so rekli da se dele težko dobi, ajde mogoče jih res ne boš dobil pri lokalnem šraufaču pod kozolcem, dobiš pa na spletu, sam mal se morš znajt, mal pobrskat in pogooglat, na kaki nemški strani dobiš vse, ampak res vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za RS125 06 novo 4300€, zdaj se pa dražijo. To je super, kot bi delnice kupu :lol:

Drugače pa, če kupiš R125 je dosti cenejši (tudi manj stroškov) in zanesljiv motor. Problem je v tem, ker nikamor ne gre, RS je pa petarda, tudi vozne lastnosti ma odlične, zame tudi lepši motor, samo je pa vse skup bolj šlampasto skup sestavljeno (po italijansko), tako da je treba učasih kar kaj porihtat, pa tud kosi so precej dragi, recimo če razbiješ motor je skor ceneje popravit CBR1000RR kot pa RS125. Japonc dela kot urca, pri italijanu je pa bolj tako kot bi vrgel kovanec, ne veš kdaj te bo pustil na cedilu. Vsekakor za dirkaške užitke in jebat se okol bab: RS125!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za RS125 06 novo 4300€, zdaj se pa dražijo. To je super, kot bi delnice kupu :lol:

Drugače pa, če kupiš R125 je dosti cenejši (tudi manj stroškov) in zanesljiv motor. Problem je v tem, ker nikamor ne gre, RS je pa petarda, tudi vozne lastnosti ma odlične, zame tudi lepši motor, samo je pa vse skup bolj šlampasto skup sestavljeno (po italijansko), tako da je treba učasih kar kaj porihtat, pa tud kosi so precej dragi, recimo če razbiješ motor je skor ceneje popravit CBR1000RR kot pa RS125. Japonc dela kot urca, pri italijanu je pa bolj tako kot bi vrgel kovanec, ne veš kdaj te bo pustil na cedilu. Vsekakor za dirkaške užitke in jebat se okol bab: RS125!!!

Odlično, konkretno povedano :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za RS125 06 novo 4300€, zdaj se pa dražijo. To je super, kot bi delnice kupu :lol:

Drugače pa, če kupiš R125 je dosti cenejši (tudi manj stroškov) in zanesljiv motor. Problem je v tem, ker nikamor ne gre, RS je pa petarda, tudi vozne lastnosti ma odlične, zame tudi lepši motor, samo je pa vse skup bolj šlampasto skup sestavljeno (po italijansko), tako da je treba učasih kar kaj porihtat, pa tud kosi so precej dragi, recimo če razbiješ motor je skor ceneje popravit CBR1000RR kot pa RS125. Japonc dela kot urca, pri italijanu je pa bolj tako kot bi vrgel kovanec, ne veš kdaj te bo pustil na cedilu. Vsekakor za dirkaške užitke in jebat se okol bab: RS125!!!

Nena prbijaj... haha.. par mescov nazaj (zaj pač niam motora ne), smo bli jaz pa še eni tomos, pa ena rs-ka pa ena dt-jka... pa par pičk valda, vsak svojo ne.. kak so to babe gledale jim ni blo jasno kak to prdi.. je rekla sej je lep sam se čuje k en skuter haha :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej babe niso tak fukjene niti, že ve kaj je roba 600ccm + only stari drugače te niti pogleda ne

pa neki fukic ma cbr900rr pa nekaj gas navija pa misli kaki majster je pa stavim da ga pocufam na hočkem debila usranega, tak ga tišim da bat vun fukne

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to je pa res pri babah da mislijo da če prdi da pol ne gre, samo za dušo dirkačev pa še bolj zažge ta motorka. Jaz sem mislil bolj zarad izgleda motorja da je za babe, glede zvoka bi rabu pa kakšno CBR250 ki se vrti na 20000rpm pa 4T, misliš da gre Stoner z Ducatijem motogp ko slišiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to je pa res pri babah da mislijo da če prdi da pol ne gre, samo za dušo dirkačev pa še bolj zažge ta motorka. Jaz sem mislil bolj zarad izgleda motorja da je za babe, glede zvoka bi rabu pa kakšno CBR250 ki se vrti na 20000rpm pa 4T, misliš da gre Stoner z Ducatijem motogp ko slišiš :whistle:

ma tist stevc je tut predpotopni laze ko svija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!