Skoči na vsebino

Priporočila 125k?? (ps: smao cestaše)


Jakey

Priporočene objave

sej babe niso tak fukjene niti, že ve kaj je roba 600ccm + only stari drugače te niti pogleda ne

pa neki fukic ma cbr900rr pa nekaj gas navija pa misli kaki majster je pa stavim da ga pocufam na hočkem debila usranega, tak ga tišim da bat vun fukne

Ti pa misliš da si večji majster ko on zato ker on navija v prazno za fun. Mislim, da se boš mogo še malo ustavit pri takih trditvah pa prevozit še malo več kot kako hočko da boš lahk govoro za nekoga kak se zna pelat :). Pa ne spet osebno tega jemat, to bi napisal vsakemu, za tebe pa še sicer vem, da nena ravno blestiš med vožnjo. ps.: z odprtim skuterom te pocufam po hočkem dol.

Glede motora: Ne priporočam nič 2taktnega, niti nič 4t. 2t-> gre, ampak je skos neke v pizdi od malenkosti pa do večjih stvari. 4t -> raje mam avtomatika(tomos) odkrito povedano. Zakaj? Že z 2t se nimam kje vozit razen kako hočko pa rogla, to pa je predaleč glede na to da se pol 2x pelem gor dol. Če bi še 1x kupoval bi kupo 600 brez blokade pa fuck the police. Bi se vsaj vozo lahk po regionalkah.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 250 ma pa res ubijalski zvok

KLIK

:worship:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa stavim da ga pocufam na hočkem debila usranega, tak ga tišim da bat vun fukne

jaz pa sem slišal, da si ti katastrofa na motorju, da zelo slabo voziš :)

Če bi še 1x kupoval bi kupo 600 brez blokade pa fuck the police. Bi se vsaj vozo lahk po regionalkah.

edino pravilno. frikči care :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bi prišo ka pogleat sam mam spet na popravilu motor :D Cinšpula prebija.

:BUA:

Ma jaz se sploh nič ne vozim, ker nimam časa, po celem dnevu dela pa se mi ne da neke ker tak ne morš skoncentriran bit, neke turistično se vozit pa mi je škoda bencina... Saj bomo šli kaj v kratkem, ti samo javi na msnju kdaj bo motor doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da ne bom off-topic... Moje priporočilo: CAGIVA MITO :grim Meni 125-ka uber alles :D Še vedno moj najlepši spomin oz. moj najljubši motor od vseh do sedaj, čustva pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej babe niso tak fukjene niti, že ve kaj je roba 600ccm + only stari drugače te niti pogleda ne

pa neki fukic ma cbr900rr pa nekaj gas navija pa misli kaki majster je pa stavim da ga pocufam na hočkem debila usranega, tak ga tišim da bat vun fukne

tale pa je bosa ja :lol1:

Ti pa misliš da si večji majster ko on zato ker on navija v prazno za fun. Mislim, da se boš mogo še malo ustavit pri takih trditvah pa prevozit še malo več kot kako hočko da boš lahk govoro za nekoga kak se zna pelat :) . Pa ne spet osebno tega jemat, to bi napisal vsakemu, za tebe pa še sicer vem, da nena ravno blestiš med vožnjo. ps.: z odprtim skuterom te pocufam po hočkem dol.

Glede motora: Ne priporočam nič 2taktnega, niti nič 4t. 2t-> gre, ampak je skos neke v pizdi od malenkosti pa do večjih stvari. 4t -> raje mam avtomatika(tomos) odkrito povedano. Zakaj? Že z 2t se nimam kje vozit razen kako hočko pa rogla, to pa je predaleč glede na to da se pol 2x pelem gor dol. Če bi še 1x kupoval bi kupo 600 brez blokade pa fuck the police. Bi se vsaj vozo lahk po regionalkah.

no no firkči to se pa ja ne sme :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da ne bom off-topic... Moje priporočilo: CAGIVA MITO :grim Meni 125-ka uber alles :D Še vedno moj najlepši spomin oz. moj najljubši motor od vseh do sedaj, čustva pa to :D

čustva imajo pudingi v stilu kreša, grčarja itd...mi poznamo samo surovo moč, tehnično dovršenost ter pritiskanje na polno, t oso tri vrline s katerimi se pa žal cagiva mito ne more ponašat...z nekimi čustvi pa se lahko pridružiš pussy teamu

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej babe niso tak fukjene niti, že ve kaj je roba 600ccm + only stari drugače te niti pogleda ne

pa neki fukic ma cbr900rr pa nekaj gas navija pa misli kaki majster je pa stavim da ga pocufam na hočkem debila usranega, tak ga tišim da bat vun fukne

Alo coldy:D hahah ti pa bat ven fuknt??? HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ti pa motor 2 razl pojma. Ti lahko tisit nsrko po ravninah pa ti bo bat ven fuknlo. Kak se bos sploh pelo kam bol hitro pa to če ti 125 do 130 leti po ravnem://///// :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

te bi pa bat ti ven fukno :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

ps: prodaj nsr kupi frčeka

razlog: da se nebos ubil :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha coldy jaz sn mel majnše robe ko ti na tvoji nsrki pa ti si se vozo vsaki dan jaz pa te prvič z cestakom pa sn ga bol založo :whistle: ti se ja ravno pelješ nea se neke vun meči za bwz :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha coldy jaz sn mel majnše robe ko ti na tvoji nsrki pa ti si se vozo vsaki dan jaz pa te prvič z cestakom pa sn ga bol založo :whistle: ti se ja ravno pelješ nea se neke vun meči za bwz :naughty:

sami hudi ste tukaj ja :yawn: , coldy vsaj prije z mano na pohorje pa se trudi neke eni pa ste samo po forumu glasni...pridite kaj pogledat raje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!