Skoči na vsebino

Beatifikacija umrlih/izključenih članov


Lowrenc

Priporočene objave

Ta tema je namenjena spominu na izključene člane. Pravtako naj tukaj najdejo svoj prostor člani Motosveta, ki jih ne videvamo več na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre mi iz glave naš že davno ''umrli'' SiR. Rad je uporabljal več imen, svoj čas pa je imel daleč največ postov izmed vseh. Bojda je njegov duh še vedno na Motosvetu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sir oziroma brum brum je vsake toliko znak biti duhovit, tudi komentarje je znal imati kar pikantne.

Danes je največ kar ta motosvet premore neka cenena Nagaya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj jedan, BrEna, mi tudi včasih manjka.

Odkar njega in Sira več ni, se ne morem z nikomer več konstruktivno kregati.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gattolina?Pisal je na veliko, aktiven bil v večini tem.

Meni se njegovi odgovori sploh niso zdeli slabi.Nekateri. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj jedan, BrEna, mi tudi včasih manjka.

Odkar njega in Sira več ni, se ne morem z nikomer več konstruktivno kregati.......

Kaj pa se je BR1 pripetilo? je kot v stripu pomotoma prste v vtičnico vtaknil? (in so bile posledice drugačne, kot je bil predvideval)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lord Smith

Sicer je še član MSja ampak se ga spominjam na začetku... Dečko je bil ves nadut in poln samega sebe. Sedaj pa nevem-ali se je umiril, naveličal ali je kaj hujšega?

Isto je z lobom On se jembojda naveličal MSja

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre mi iz glave naš že davno ''umrli'' SiR. Rad je uporabljal več imen, svoj čas pa je imel daleč največ postov izmed vseh. Bojda je njegov duh še vedno na Motosvetu!

lahko si brez skrbi, SiRov duh je še zelo živ, v mnogih, za nekatere celo premnogih reinkarnacijah :whistle: kaj ga ne spoznaš več?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se čudil, če bi se njegov duh kdaj naselil v Provokatorja, Nagayo in onega, ki ima tako čudno ime, da si ga nemorem zapomniti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko si brez skrbi, SiRov duh je še zelo živ, v mnogih, za nekatere celo premnogih reinkarnacijah :whistle: kaj ga ne spoznaš več?? :rolleyes:

jest ga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko si brez skrbi, SiRov duh je še zelo živ, v mnogih, za nekatere celo premnogih reinkarnacijah :whistle: kaj ga ne spoznaš več?? :rolleyes:

Pravzaprav ne; razen če je izgubil na originalnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se čudil, če bi se njegov duh kdaj naselil v Provokatorja, Nagayo in onega, ki ima tako čudno ime, da si ga nemorem zapomniti :rolleyes:

HA! :D nism ednini k pogreša tečneža. Brum Brum, gremo kazat fakiča na ride . . . . . . . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se čudil, če bi se njegov duh kdaj naselil v Provokatorja, Nagayo in onega, ki ima tako čudno ime, da si ga nemorem zapomniti :rolleyes:

Nagaya gotovo ni; čeprav je potrebno eči, da ima kdaj malo preveliko znanje o motociklih, ki gotovo ni njeno. (prišepetovanje?)

Provokatorja pa grem sedaj malo pogledati. Pridem takoj nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya gotovo ni; čeprav je potrebno eči, da ima kdaj malo preveliko znanje o motociklih, ki gotovo ni njeno. (prišepetovanje?)

ha :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya gotovo ni; čeprav je potrebno eči, da ima kdaj malo preveliko znanje o motociklih, ki gotovo ni njeno. (prišepetovanje?)

ti pa to veš kako????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tudi zdi,da je SiR še prisoten na MSu. Trenutno se ne spomnem nicka za katerega sumim,da je Sir :D .

Broj1: ful so mi ble všeč njegove zgodbice iz JNA.

Lobo: znal je napisat tut kaj pametnega,ne tako kot večina,ki samo bluzimo in nabijamo poste! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tema je zopet prešla v Družina Nagaya VS ostali :rolleyes:

Ciao; belissima; mi je všeč tvoja avatar slikca s kačo.

dva primorca na udaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!