Skoči na vsebino

Beatifikacija umrlih/izključenih članov


Lowrenc

Priporočene objave

Pogledal.

Na začetku je imel vsaj par objav, ki so se vsaj dotikale motociklizma. Nato pa je bila večina v temah kot je politiziranje, kr,neki, splošno, avtomobilizem,..

Objave vsebinsko predstavljajo neko osebo, ki je sama sebi odveč oziroma ne ve kam bi se dala in koga bi s svojim pomanjkanjem življenja morila.

Zelo moreča, tečna in neprijetna oseba, ki ima notranje konflikte v katere si sam ne upa vpogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogledal v iskalnik članov, pa ga nisem najdel (tomkruza).

Vseeno; agresivnost je eno, to kar počne on pa nekaj povsem drugega-motnje osrednjega računalnika.

Kdor išče ta najde, kdor najde, ta ne išče več.

huda mravljica, dober dan. TomKruz ni motnja TomKruz je projekt. na MNZ temu pravijo pridržanje do istreznitve. Srečno. Do naslednjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor išče ta najde, kdor najde, ta ne išče več.

huda mravljica, dober dan. TomKruz ni motnja TomKruz je projekt. na MNZ temu pravijo pridržanje do istreznitve. Srečno. Do naslednjič

Projekt? po hrbtu drugih.

No vseeno; mogoče bi moral razmisliti o udeležbi na kakšni terapevtski delavnici; mogoče bi se dalo še kaj rešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Projekt? po hrbtu drugih.

No vseeno; mogoče bi moral razmisliti o udeležbi na kakšni terapevtski delavnici; mogoče bi se dalo še kaj rešiti.

Nak. Narobe. nikoli izza hrbta. Nikoli na hrbtu. vedno v obraz. Precizno in brez prostora za drugačno interpretacijo. . Zdaj pa res grem, da se mi gume ne ohladijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gattolina?Pisal je na veliko, aktiven bil v večini tem.

Meni se njegovi odgovori sploh niso zdeli slabi.Nekateri. :whistle:

na gattoja ste pa čist pozabli :alien1:

Nismo pozabili, včasih ga prav pogrešam, res da je pisal veliko, ampak vsi posti pa le niso bili samo nabijanje.

Kak je meni wroče, grem na :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto konec septembra, je prijatelj imel nesrečo z motorjem, katere ni preživel in to se je zgodilo par metrov pred tablo CELJE (s smeri Laškega). Ime mu je bilo Tomaž, bil je iz Krškega, verjetno pa je vozil cestaka -Yamaho. Ali kdo ve, ali je Tomaž bil tudi na forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj sprašuješ trikrat,Tomaž je bil na forumu,mislim da ima v fotoalbumu celo nekaj slik,mal poglej;mislim da je bil prijavlen pod svojim imenom,al pa če je bla še kakšna cifra zravn se ne spomnem,drgač pa je vozu Kawasakija zx9r.Naj počiva v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Očitno je bil isti čas tudi moj mulc na netu in je zadeva začela hudo štekati. Se opravičujem.

Bom malo pogledal za slikami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Projekt? po hrbtu drugih.

No vseeno; mogoče bi moral razmisliti o udeležbi na kakšni terapevtski delavnici; mogoče bi se dalo še kaj rešiti.

Tebi so pomagali, al so obupali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
BTW Kje je kej Lobo?

Če ga hočeš videti "v živo", pridi danes zvečer v Pizzerijo Ali (Počehova pri Mariboru) ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal me je presenetl tole..

k ni tok dolg,kar sva se nazadne skregala..

a to z motorjem?

Ja. Men se zdi da je en dan pred božičem šel na furco in je menda prletel v nek avto ... umrl nekaj dni za tem v bolnišnici (če se prav spomnim). No, pol so ga pa pokopal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Men se zdi da je en dan pred božičem šel na furco in je menda prletel v nek avto ... umrl nekaj dni za tem v bolnišnici (če se prav spomnim). No, pol so ga pa pokopal.

bad :( sem gledala za nazaj,in sem najdla k sva se se konc oktobra po pm-ju skregala zarad hitrosti...ko mi je se reku,da bom vidla ko me bo smrt parkrat povohala pa da se je on naucu uzivat v naravi in hitrosti do 120km/h....

skoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa to??

R.I.P.

25.12 je imel nesrečo z motorjem ker mu je avto pri zavijanju levo z glavne ceste vzel prednost, zaradi prevelikih poškodb pa nas je zapustil 30.12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!