Skoči na vsebino

Numerologija


Priporočene objave

Slučajno sem dobil knjigo o tem v roke in ugotovil, da je celo moje življenje povezano s številkami. Najbolj pa z 666. Če koga res zanima mu na pm napišem kaj nenavadnega vse se mi je zgodilo v znamenju te številke.

Koliko vi verjamete vsemu temu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekej je sigurn na tem no... k pa vem, jest vrjamem v take stvari, ... po mojem mnenju je nekej sigurn na tem... :) me prov zanima, povej kaj več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pred leti s tem malo ukvarjal in moram reči, da nekatere enostavne zadeve držijo, za veliko stvari pa je stvar tolmačenja raznih povezav. Tisti, ki zadevo obvlada, zna prav gotovo prenesti uporabno sporočilo.

Če te zanima kaj več, ti toplo priporočam knjigo:

Abeceda numerologije; Založba Tomark, Ljubljana 1997

Za začetek bi ta knjiga zadostovala, glej samo, da se držiš enega tipa numerologije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem. vsak je gospodar svoje usode, kdor pa ni pripravljen sprejeti odgovornosti za svoje živlejje in dejanja se pač zateka k vsem mogočim.

na drugi strani pa so ljudje, ki s pomočjo tega mastno služijo.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, številke so zvezd stalnica, sploh enice, mater jih je blo, dokler se nisem skuliral, pol so pa 5,9,10 krojile mojo usodo, :010 no sam še sedmica mi manjka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno sem dobil knjigo o tem v roke in ugotovil, da je celo moje življenje povezano s številkami. Najbolj pa z 666. Če koga res zanima mu na pm napišem kaj nenavadnega vse se mi je zgodilo v znamenju te številke.

Koliko vi verjamete vsemu temu ?

Kolkr si ti labilne sorte bi se jaz na tvojem mestu raje izogibal takim rečem - boš samo še bolj zmeden, kar pa ne bo dobr (sploh).

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sanjal cifre za loto...igral te cifre 6 mesecev...ne verjamem v numerologijo sploh...

Pa sem ti rekel, da ne vrži tistega verižnega pisma v koš!!! Maš pa še itak srečo, ker en hepan iz jenkidudllenda ga je vrgel v koš in v roku tedna mu je pomrla celotna familija s pesom, želvo in kanarčkom vred, zgorela mu je hiša pa še vonvagn so mu spizdli.

Ampak hvala kurcu, da so tisti tedn smetarji štrajkali in je pismo še najdu in poslal naprej, tak da ni blo hujšega. Aja, pa še sedmico je zadel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Numerologija je izmisljena, tako kot astrologija, tarot, govorjenje z mrtvimi, branje dlani (hieromantija), branje iz zoca in podobne neumnosti.

Je pa res, da ce si umsko zaostal rabis nekaj izmisljenega na kar se bos naslonil, pa magari krscanstvo, ce ti ze stevilke niso vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, bi se kar strinjal z einom.. :closedeyes:

je pa vsekakor zabavno, če to vzameš kot zabavo, trič trač. premetavanje številk, pa gledanje s teleskopom in računanje astroloških kart po efemeridah še ne pomeni, da si mozoljast in da še nisi kero kje drsal :whistle:

sicer pa eni verjamejo da je en dec po vodi hodil, pa figo preklel :trance_33_sleep: ... tako, da človeška bebavost ne pozna meja, če se privleče take trapaste zadeve v skrajnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, ... saj ni vse tako črno.

S številkami moraš biti na TI.

Mene lahko zbudiš ob treh zjutraj in ti bom kot iz topa ustrelil, da je 5x5 enako 50! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je skrajni čas da začnete odkrivati čudoviti svet kabale...

Jaaaaa! Pa Madonna bi lahko bla naš duhovni vodja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je spet ena tema za nedofukane babe predvsem,ki po 30 letu starosti še zmeri ne najdejo svojga princa in si ne priznajo,da je problem v njih ,ker se ne znajo(al nočjo) porivat,potem pa se zatekajo k raznim čarovnicam(vedeževalkam) in podobnim glupostim da se razsvetlijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je spet ena tema za nedofukane babe predvsem,ki po 30 letu starosti še zmeri ne najdejo svojga princa in si ne priznajo,da je problem v njih ,ker se ne znajo(al nočjo) porivat,potem pa se zatekajo k raznim čarovnicam(vedeževalkam) in podobnim glupostim da se razsvetlijo.

Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha, Ha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malček pobrskam po računalniku in najdem tole:

post-9211-1217678358_thumb.jpg

PS, pošlji tudi meni one zvoje zgodbice povezane z številkami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr si ti labilne sorte bi se jaz na tvojem mestu raje izogibal takim rečem - boš samo še bolj zmeden, kar pa ne bo dobr (sploh).

Verjamem........Verjamem pa tudi Einhrjaru..Ampak številke so si pa tud morali zmisliti, kok pa bi drugače svet shajal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem........Verjamem pa tudi Einhrjaru..Ampak številke so si pa tud morali zmisliti, kok pa bi drugače svet shajal ?

Ti mi kr verjem ... Številke pač mamo izmišljene in verjetnostni računi pričajo, da obstajajo verjetnosti, da se neke reči zgodijo. Večje/manjše - nima veze. Dokler obstaja verjetnost, ki je večja od 0, te ne sme začuditi. Tako, kot se ne smeš čudit, če se orenk userješ po tem, ko si par ur pred tem jedel orenk kosilo ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!