Skoči na vsebino

CPI GTR 50ccm


cvili

Priporočene objave

Mene zanima glede tega skuterja me zanima če gre originalno 50cc 80km/h mal čudn se sliš 50 cc bi mogu it 45 km/h ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima glede tega skuterja me zanima če gre originalno 50cc 80km/h mal čudn se sliš 50 cc bi mogu it 45 km/h ????

Nesprasuj neumnosti. :whistle: vsak 50ccm skuter gre 45(blokada) tko kot mora it po predpisih. Ko pa ga odblokiras gre pa vec ponavadi okol 70-80 po stevcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej jz sm tut tazga mnenja sam enmu prjatlu neki ni blo jasn :unsure: tnx za odgovore¨!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej jz sm tut tazga mnenja sam enmu prjatlu neki ni blo jasn :unsure: tnx za odgovore¨!

aja edino ce bi bla tovarnisko odstranjena blokada oz. takoj ko ga je kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Pozdravljeni, 

 

odločil sem se, da kupim nek skuter 50 ccm, za po mestu in premagovanje krajših relacij, max. 10 km, pa mi je v oči padel ta cpi gtr, mi lahko kdo iz prve roke pove, kako je z zanesljivostjo in kvaliteto omenjenega modela. Sem ga videl v živo, deluje mi nekoliko cenen, vem da včasih cpi ni slovel ravno po svoji kvaliteti, kako je sedaj ne vem. Ne piše veliko ravno veliko o tem modelu. 

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!