Skoči na vsebino

Nadaljuj poved


Priporočene objave

....tisti ki ma u rokah dobre prijeme...da jo lahko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in je njeno velecenjeno ime uporabno samo takrat, ko jo v strastni in divji noči nekdo pokliče:.... Miška jest bi te..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu..ste kilavi motosvetovci..naj končno en nabriše to malarko...da bo mir.. :P

bemu..ste kilavi motosvetovci..naj končno en nabriše to malarko...da bo mir.. :P

Popravljeno . Popravil Sash958
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Sash če ni kemije, pa trdih prijemov.....je bolje da samo sm in tja nabrišem...ups napišem kaj elastičnega :grrr

....in potem bo mir na celem svetu...in padale bodo zvezde z neba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in upam, da bo na vsaj eni zvezdi kak prebivalec moškega spola, ki bo padel direkt umetnici v posteljo in jo končno zadovoljil, da ne bo povsod samo skoz sex, sex, ker to pa res ni najbolj pomembna stvar na svetu, sploh pa, če so te stvari "pošlihtane", a ne...

P.s.: umetnica veš naziv "mojamiska" je nastala v prav posebnem trenutku in se ni uporabljal "samo" v postelji, plus tega jaz nimam problema, če me kdo tako pokliče, ker smatram, da je miška čist luštkana živalica...

A ne, ti, ki si me tako poimenoval ;) ? :004

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in jaz sem vedela, da imaš ti dolg jezik :P z mano vred ;) , samo dobro voljo pa bo in...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm: ... jest sem pa skoz mislu, da si mojamiška :huh:

...a to se prav da si pol njegovamiška...

..aja pa še to , mm:

Če hočeš zadovoljit umetnico, ji moraš poslat moškega s polno vrečo tempera barvic , pa različne čopiče, mal risalnega papirja, kako radirko, če se kej zmoti... aja, pa kak star Dr. Roman, da si kej prebere od sexa... :lol1:

...aja.. pa pol je ta moški lahko zelo srečen, če pride domov s celo piščaljo (kost na nogi) :lol1:

no pa nadaljujmo poved:

..jezika sta se spleta. Nerazdružljivo. Tišina. Samo stokanje se sliši, ker je mm ne more povedati kaj bi rada.

Ampak: ..všeč ji je, ker....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se bo poslovila iz nadaljevanja povedi in vam zaželela vse kar si sami najbolj želite tako, da...

P.s.: lej zivnorc tale zgodba z mm je bila lepa :yes: in na nek način še vedno traja, a v drugačni obliki :D .

Ne vem, kake so potrebe drugih, vem samo, da sem se odzvala na izziv. Še nekaj, ponavadi vem kaj hočem in tudi vem kaj je piščal :P . A ja še to, moja, tvoja, njegova..., vendar nikogaršnja lastnina :)

Over & out

Popravljeno . Popravil mojamiska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prav tako se pridružujem mm in se poslavljam od nadaljevanja te prečudovite tehnične,geografske znanstvene teme :P Lp....ker....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ma tut ŽN dost tega... :grim ....

mm... pa ne tko nooo....

zdej mam pa slabo vest.... :blush:

.. pa sej se bo luna kmal na drugo stran obrnila, noooo, pa boš prec boljše volje :D... sej tut name vpliva... precej.

.. dej... pliiiz sam še enkrat se oglasi... pa reci karkoli.. sam da bom lohka spal.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej mate pa vsi dost, kur, petelinov, mojih mišk...pa ne vem česa še, ma tud jaz...ampak najbolj pa pašejo bučke, tko, mal poppoprane, začesnane, s sirčkom...fino zapečene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej mate pa vsi dost, kur, petelinov, mojih mišk...pa ne vem česa še, ma tud jaz...ampak najbolj pa pašejo bučke, tko, mal poppoprane, začesnane, s sirčkom...fino zapečene...

Ja res lepo, da si me umestila med kure in peteline, samo ti vseeno priporočam, da se nauči ustvarit celostno podobo tistega kar bereš in boš videla, da ni bilo nikjer omenjeno nič o naveličanosti nad tistim kar si naštela zgoraj :hmm: , še najmanj nad miškami :P . Malce neumestno, a ne? Pa dober tek :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malancani..kumare..paprike in kup zelenjave..pečene..pražene kuhane z jogurtom ..kumino..kurkumo..da ne naštevam...ampak..turške bučke...te spet pripeljejo na kup gnoja..prestol petelinji..in glave kur za kljuvati..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res lepo, da si me umestila med kure in peteline, samo ti vseeno priporočam, da se nauči ustvarit celostno podobo tistega kar bereš in boš videla, da ni bilo nikjer omenjeno nič o naveličanosti nad tistim kar si naštela zgoraj :hmm: , še najmanj nad miškami :P . Malce neumestno, a ne? Pa dober tek :) .

Moja miška, se opravičujem, če sem te s čim užalila...tole pisanje v nadaljevanju povedi je zame izključno in samo zabava, ne namen koga žalit....če ti rišeš zraven osebne note okrog nastanka tvojega imena, je to tvoja stvar...lep pozdrav in hvala za dober tek...res je bilo dobro :grim , pa še enkrat, brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............in potem dobim primorsko kumaro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vihar, ki je odnašal vse živo, tudi smeti in nesnago se je polegel in nastalo je prekrasno jutro z umetniško izoblikovanim nebesnim svodom in velbano mavrico podobno krivcem našega korenjaku na vrhu gnoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in na koncu moški modro zbluzite......da je najlepše vidt tiste frfatujoče kiklce sredi najhujše vročine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!