Skoči na vsebino

Moto zbor-MK Brda


vulcan

Priporočene objave

Držmo pesti za vreme. A misli kdo tudi prespat tam ? Bo isto na gradu kot dosedanja leta, če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizu česa je ta črpalka na VIČu.

Bivša zgradba Agrotehnike...ne moreš zgrešiti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizu česa je ta črpalka na VIČu.

Bivša zgradba Agrotehnike...ne moreš zgrešiti !

Tenks, še vreme zrihti. :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se do jutr do 12:00 zment ali velja 15:00 ali kaj. Če bo kopno grem zihar, pa še en kolega z mano, drugače dvomim, ker je je o profilu na moji gumi zlo malo duha in sluha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posocje (tolmin, Kobarid,...) dezuje in je nizka oblacnost. Zelo neugodno vreme. Ne kaze da se bo kaj izboljsalo, ceprav nekaj napovedujejo za popoldan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da glede na to da je dež nehal v Lj. in da je na obali ze lepo sonce bi lahko krenili proti Brdam in se še zadnjič letos ne veliko zbrali z našimi konji !!!

Smo za al ne ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da glede na to da je dež nehal v Lj. in da je na obali ze lepo sonce bi lahko krenili proti Brdam in se še zadnjič letos ne veliko zbrali z našimi konji !!!

Smo za al ne ????

KDAJ :roll: :?: :?: :?: :?:

Enkrat ob 11, drugic ob 15 h :!: :? :shock: :roll:

Sicer je pa zame in verjetno se za koga ob 11h ze sedaj neulovljivo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem na takle način se ne boste prov velik zmenil.

Jest sm se pa itak sprjaznu da ne grem.

Tisti k pa boste vseeno šli pa uživajte še namesto tistih ki ne moremo iti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brda in zbor gor ali dol, danes ne bom šel, ker je vreme tako tako, oziroma nazaj bi vozil večji del v temi.

Spanje tam gori je možno le v lastni režiji (šotor), ali pa v hotelih v NG :lol:

Jutri bo že lep dan, pa bom rajši jutri udaril kakšno soloridersko tako Udi, da me ob 15h ne bo v LJ.

Dobro vozi in uživaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jst bom popoldan ziher šla vsaj en krog okrog okrog ljubljane, k je danes zadnji dan, ko se lahko legalno peljem :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar tuhtam a bi šou, al ne. Pri nas ne dežuje več, je pa cesta še čist mokra, kar ni ravno najbolj za mojo profilless gumo. Kakšno je kaj stanje v LJ in Gorici ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki okol Postojne je precj oblačno vendar se izbolšuje, ceste so že skor suhe,še ne vem če bom šla v Brda,upam pa da bom šla vsaj mal na ride pogledat če se kaj dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kobaridu in Tolminu vreme cel dan oblacno ampak NE DEZUJE ze cel dan! Ceste so suhe in vreme je ze konstsntno cel dan, tko da upam da dezja ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azurni Info:

10 min. nazaj videl Motosvetovce 8) , ki so se peljali po Trzaski nazaj v LJ in sicer Udi, Igor, Kekec III in se nekdo ki ga nisem dobro videl mislim pa da je bila TDMka :?: (mogoce Klimbra?).

Verjetno jim razmere niso bile prevec naklonjene. :? :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdej pršu z Vipolž. Sej ni bil slab zbor, golaž je bil fin (in "drag"), štrudel super fin (in poceni) :) , striptiza nism vidu (če je sploh bil... :?: ).. blo je slabše kot lani, to sigurno. Pa tistga norega bika (ne "bajka"!) tudi ni blo!! :(

Najbolj mi je zatežilo prej ko sm se odpravlju domov mi je edn na mrzu motor nabil tja do 9000rpm. Mater mu!!! :evil: :evil: :evil:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po celodnevnem cincanju a bi ali nebi šel, sem ostal doma in se dolgočasil. Naredu sem enepar lokalnih fur po dežu in listju pa ni blo nč luštn.

A je blo velik folka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud bla u Vipolžah..... ja pa fifty je biu tud

dž nas ni namoču, ceste so ble solidne

duhec... pa ne da je bil tisto tvoj motor.... mene je kr srce zabolu

res škoda, da je premraz za naše majce s kratkimi rokavi, puloverja pa ne morm skoz gor vlečt :oops: :lol:

mogoče bi naslednjič razmislni o kapcah :?:

lp

ni problem v vremenu, ampak v opremi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev za sobotni odhod v Brda je bila na mestu. Piva in glasbe dovolj, družba odlična (Trisha & co), najlepše pa je bilo v nedeljo odpotovati čez Kras do morja, kjer jasno srečam še enega "našega"-Luckya. Lep vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!