Skoči na vsebino

Moto zbor-MK Brda


vulcan

Priporočene objave

do zime sploh ne bo več sonca!! :oops:

Pa ne tako črnogledo :cry: :cry: sonce že bo samo vprašanje je koliko ga bomo mi videli :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo oktobra indijansko poletje 8) Še bomo furali - tja v november, kot lansko leto. Sicer pa sem za eno skupinsko vožnjo (če ne bo Brd). Ni nujno da se držimo en drugega. Se pač dobivamo na dogovorjenih točkah. (tko vozijo SR) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo oktobra indijansko poletje 8) Še bomo furali - tja v november, kot lansko leto. Sicer pa sem za eno skupinsko vožnjo (če ne bo Brd). Ni nujno da se držimo en drugega. Se pač dobivamo na dogovorjenih točkah. (tko vozijo SR) :D

Bravo!

Tudi meni je ta ideja všeč. Dajmo naredit eno skupno vožnjo v Oktobru, recimo za "Konec sezone".

LP Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo oktobra indijansko poletje 8) Še bomo furali - tja v november, kot lansko leto. Sicer pa sem za eno skupinsko vožnjo (če ne bo Brd). Ni nujno da se držimo en drugega. Se pač dobivamo na dogovorjenih točkah. (tko vozijo SR) :D

Bravo!

Tudi meni je ta ideja všeč. Dajmo naredit eno skupno vožnjo v Oktobru, recimo za "Konec sezone".

LP Matic

Predlagam da ponovimo lansko zadnjo vožnjo do Podčetrtka in nazaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se kar zmenit za datum. MODERATOR !!! Lepo bi bilo, da se odpre nova tema na "Skupna vožnja za ZAKLJUČEK SEZONE" , ali pa kaj podobnega. Zmenimo se za datum in gasaaaa. !

LP Matic

P.S.

Se popolnoma strinjam z Kekcem III.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo oktobra indijansko poletje 8) Še bomo furali - tja v november, kot lansko leto. Sicer pa sem za eno skupinsko vožnjo (če ne bo Brd). Ni nujno da se držimo en drugega. Se pač dobivamo na dogovorjenih točkah. (tko vozijo SR) :D

Bravo!

Tudi meni je ta ideja všeč. Dajmo naredit eno skupno vožnjo v Oktobru, recimo za "Konec sezone".

LP Matic

Predlagam da ponovimo lansko zadnjo vožnjo do Podčetrtka in nazaj ....

.....in to konec oktobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se kar zmenit za datum. MODERATOR !!! Lepo bi bilo, da se odpre nova tema na "Skupna vožnja za ZAKLJUČEK SEZONE" , ali pa kaj podobnega. Zmenimo se za datum in gasaaaa. !

LP Matic

P.S.

Se popolnoma strinjam z Kekcem III.

Matic, pa saj zato ne rabiš moderatorja čakat. Kr sam jo odpri. Kdaj kje kam. Jst sm zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwajdej a ste brda že čist odpisal?

A kdo ve kwa je zdej s tem?

LP

Ko bo čas pokličemo mobitel, ki je objavljen v koledarju, pa bom videl a bo ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konecoktobrsko vožnjo bomo pa začeli razdelovati v ponedeljek, ko bo FS v Prekmurju zaključeno. Da bodo zadeve v skladu z internim dogovorom: ne prehitevati dogodkov.

Ker če dogodke prehitevamo, se nam je že zgodilo, potem tedne in tedne samo planiramo 8 do 10 dogodkov, izvedemo pa nič. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bo oktobra indijansko poletje 8) Še bomo furali - tja v november' date=' kot lansko leto. Sicer pa sem za eno skupinsko vožnjo (če ne bo Brd). Ni nujno da se držimo en drugega. Se pač dobivamo na dogovorjenih točkah. (tko vozijo SR) :D[/quote']

Bravo!

Tudi meni je ta ideja všeč. Dajmo naredit eno skupno vožnjo v Oktobru, recimo za "Konec sezone".

LP Matic

KONEC SEZONE JE DECEMBRA ! :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

classic

Novinec

Član od: torek, 17.07.2001 13:52

Objav: 43

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 18 sep 2002 14:06 Zadeva: Zbor v Brdih

--------------------------------------------------------------------------------

Danes sem že od drugega slišal, da bi naj zbor 12.10. bil odpovedan.

To bi bila strašna škoda, ker sem imel vedno nekakšen občutek, da se sezona po Brdih nekako zaključuje. Vsaj delno.

No če ima kdo kako info. glede tega naj nam jo prosim posreduje.

cenim to. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej!

Mislim, da bi bilo dobro telefonirati ali na "zvezo" ali pa direktno v klub, kjer naj bi organizirali prireditev.

Drugače pa naredimo na tisti dan skupno "Oktobersko furo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej!

Drugače pa naredimo na tisti dan skupno "Oktobersko furo".

To itaq, ampak čevapčiči v Brdih so pa edinstveni, tko da, počakmo, pa bomo videli, ali s čevapčiči ali brez ! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZBOR V BRDIH BO !!!

Pravkar govoril s predsednikom MK Rihemberk, ki bodo imeli preko en šank, in je rekel, da so dejansko bili problemi z lokacijo in je bilo 99% da zbora ne bo ampak zdaj je 100% da bo. Torej se dovarjajmo v skladu z to informacijo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!