Skoči na vsebino

anketa


binko

Rieju RRX ali Rieju tango  

11 članov je glasovalo

  1. 1. katerega bi rajši izbrali za vožnjo po "govcih" oz hribih

    • Rieju RRX
      9
    • Rieju tango
      2


Priporočene objave

jst sm doma reku d bom kupu rieju rrx pa so rekl OK pol sm pa pov po prospekt h nahtigau sam pa vidl ta rieju tango pa so začeli nabijat d bo bol k je bl nizk pa k maš za prijet odzad d se lohk držiš pa bla bla bla ... men se pa ta motor zdi GRD vsaj spredni konec tista strehca pa luč sej ostalo mi je ok pa me zanima kakšno je vaše mnenje

http://www.skuter-quad.si/si/rieju/moto/mo...etail.php?ID=51

http://www.skuter-quad.si/si/rieju/moto/modell_detail.php?ID=64

Popravljeno . Popravil binko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej kaj se tiče vožnje po hribih je tak hitro se je boš naveličal in hitel na cesto(vem iz lastnih izkušenj)zato si rajši omisli kak supermoto ki je lepši in za po cesti tudi zelo dobr in tudi za po hribi je dobr.No vseeno boljši ti je rrx ker je višji in maš boljši občutek pa tudi večji je od tange da ona zgleda proti njemu ko igračka.Pa še to prav imaš grda pa je :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RRX! Če ne drugega, lahko tankaš litre več .) Pa tale Tango mi nikakor ne potegne (po izgledu).

Drugače pa - kot je rekel raikonen - supermoto se ti bolj splača

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej kaj se tiče vožnje po hribih je tak hitro se je boš naveličal in hitel na cesto(vem iz lastnih izkušenj)zato si rajši omisli kak supermoto ki je lepši in za po cesti tudi zelo dobr in tudi za po hribi je dobr.No vseeno boljši ti je rrx ker je višji in maš boljši občutek pa tudi večji je od tange da ona zgleda proti njemu ko igračka.Pa še to prav imaš grda pa je :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

se strinjam sem jim že re3kel d bi spajka (neznam sklanjat) pa sa spet ja pa tu je sm za pocest pa sm reku d bom gume zamenu pa kwa jih boš menu pa bla bla

http://www.skuter-quad.si/si/rieju/moto/mo...etail.php?ID=52

v črni barvi bi bil

Popravljeno . Popravil binko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti doma sam povej da boš 400€prsparu pa bo :whistle:

nč nem ne nuca čeprov trenutno nimamo skoraj nič denarja k je bla fasada sm 16000 evru :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjamem d je sm kwa pa za travnke razkopat :D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: no s 50ccm jih ne morš kj vlik sej drgač sm d ga dobim kerga kol sm tangota ne al pa tomosa

aja pa še mojm tastarm to dopovej d je čist dobr

2 ure sm nem razlagu vse možne izgovore sm poisku pol sm pa živce zgubu :kva2: :kva2: :kva2:

LP

Popravljeno . Popravil binko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej taki so i moji

eni so tak na izi ene pa morš celo večnost prepričevat pa še ni nč

ja moje prepričujem že 2 mesca cele dane govorim in prepričujem pa nč čisto nč :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojim sm pa pokazu RRXa pa so mal mutil sprašval če je krosla če se da registrirat pa če se lohk 2 peleta pa take bedarije nakonc sm reku če ga va šla naročit je reku d u pondelk pa je tolk cajta odlagu d sva šla nakonc z mt gledat pa so vidl tist motor pa je blo konc z usem prepričevanjam

nč več jim nism mogu dopovedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjamem d je sm kwa pa za travnke razkopat :D :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: no s 50ccm jih ne morš kj vlik sej drgač sm d ga dobim kerga kol sm tangota ne al pa tomosa

aja pa še mojm tastarm to dopovej d je čist dobr

2 ure sm nem razlagu vse možne izgovore sm poisku pol sm pa živce zgubu :kva2: :kva2: :kva2:

LP

Eni so pa taki da motorja sploh nepustijo met svojim otrokom tko da sta lah kr zadovolna :whistle: sam da bota neki dubila. Jz sm tut hotu rrx-sa al pa dtjko al pa ker kol supr moto sm skuterja ne.. Nakonc sm pa rannrco dubu. Sej pr teh letih itq nebos nekih turc delu z motorjm pa tko za kam vn pa za u solo je pa dobr lah saj calado pospraus :whistle:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm isto te misli ko si bil ti sm na runnerco pa nebom pal 100%

pa še moji se dost strinjajo s tem sm ate je proti tzr-jki ki kao "vabi k dirkanju"

on bi da mam supermoto ja pa tzr-jko pa bomo vidli kaj bo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so pa taki da motorja sploh nepustijo met svojim otrokom tko da sta lah kr zadovolna :whistle: sam da bota neki dubila. Jz sm tut hotu rrx-sa al pa dtjko al pa ker kol supr moto sm skuterja ne.. Nakonc sm pa rannrco dubu. Sej pr teh letih itq nebos nekih turc delu z motorjm pa tko za kam vn pa za u solo je pa dobr lah saj calado pospraus :whistle:

tud kakšne tuce bom kakšno nedelo takih 100-200 km

v šolo mam pa 17 km v eno stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm isto te misli ko si bil ti sm na runnerco pa nebom pal 100%

pa še moji se dost strinjajo s tem sm ate je proti tzr-jki ki kao "vabi k dirkanju"

on bi da mam supermoto ja pa tzr-jko pa bomo vidli kaj bo :whistle: :whistle: :whistle:

50cc prdalica "vabi k dirkanju" ? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud kakšne tuce bom kakšno nedelo takih 100-200 km

v šolo mam pa 17 km v eno stran

za turce ti je pa res supermoto v tvojem primeru bi se prej odločal med supermotom in tzr-jko(ali kaj podobnega)za to ko praviš da maš 17 km do šole ti v 2 tednih gum na endurcu vč nebo pa še + ture gume nebodo preživele nč.

zato kupi supermoto pa bo :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm doma reku d bom kupu rieju rrx pa so rekl OK pol sm pa pov po prospekt h nahtigau sam pa vidl ta rieju tango pa so začeli nabijat d bo bol k je bl nizk pa k maš za prijet odzad d se lohk držiš pa bla bla bla ... men se pa ta motor zdi GRD vsaj spredni konec tista strehca pa luč sej ostalo mi je ok pa me zanima kakšno je vaše mnenje

http://www.skuter-quad.si/si/rieju/moto/mo...etail.php?ID=51

http://www.skuter-quad.si/si/rieju/moto/modell_detail.php?ID=64

mn se zdista oba OK sam nejsm za te variante - mi ne potegnejo nikakor. Mal pršparaš pol pa na servis zmečeš kupc dnarja!!!! Bol zaupam Italijanom. se mi zdi da so Ok pri miopedih!!!

Popravljeno . Popravil gpmotors
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc jih gleda dons sa pa izjavl d motorja ne rabim

pa v šolo nom hodu če prevoza nebom imel :angry:

sej meni to skos govorijo pa kaj čeprav morm peš hodit v šolo 2 km in je kr problem pa živim kr stran od vseh prjatlov zato motor rabimpa še v genih mam motorista.Pa mi pravijo da je motor samo draga igračka :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!