Skoči na vsebino

KeeWay 125 Superlight


andrej17

Priporočene objave

no pa sm postal srečni lastik tega motorja :rolleyes:

dans 2 dan ka ga mam pa že ma 134 km :naughty:

dela vredi

nimam pripomb

vreden svojga dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno boš tudi ostal edini lastnik :D...kok časa boš srečni bomo pa vidl :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sm postal srečni lastik tega motorja :rolleyes:

dans 2 dan ka ga mam pa že ma 134 km :naughty:

dela vredi

nimam pripomb

vreden svojga dnarja

In po možnosti si ga kupil pri Fendiju?Jst pr njem ne kupim tut gat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po možnosti si ga kupil pri Fendiju?Jst pr njem ne kupim tut gat...

tam kupo ja

zaka pa nit gat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po možnosti si ga kupil pri Fendiju?Jst pr njem ne kupim tut gat...

tam kupo ja

zaka pa nit gat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljen Andrej. Sicer sam nimam KEWAYA, ga pa ima moj prijatelj (superlight 125). Lahko ti povem, da ga ima že skoraj dve leti in je zelo zadovoljen z njim. Od samega nakupa pa do zdaj še z njim ni imel problemov, razen na začetku, ko je imel težave z nastavitvijo uplinjača. Vsekakor motorju redno menjaj olje in ga ne "preteraj!", pa mislim, da ti bo dobro služil. Velja pa opozorilo "večkrat pregledaj vijake", ker se radi odvijajo.

Sam tudi vozim kitajca in sicer JINLUN 125/11, pri nas se prodaja pod imenom PRINCE 125. Zelo podobna zadeva KEWAJU, s to razliko, da je dvocilindraš. Prav tako lahko povem, da ga imam več kot dobro leto, v tem času prevozil 6000 km in do sedaj na njem nobene napake razen takoj ob nakupu je bila potrebna nastavitev uplinjača (isto kot KEWAYU).

Res pa je, da je pri teh motorjih lakiranje (predvsem mislim na okvir) slabše kvalitete tako, da je potrebno motor res po vsakem dežju osušiti oz. prebrisati, drugače hitro rjavi. Prav tako večkrat poglej privitost vijakov.

Dobro vozi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

no ja ...6000km v 4 mesecih ..deluje pa use ok ..edino uplijač ja...hehe...pa rja ker ga nism obrisal vedno in povsod ...prokleta sol ...malo slabši krom drgač pa mašina laufa ,nobenga problema...

zadovoln

poznate koga ko dobro in poceni prekromira dele za motor ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo 1 slikca z neta... sej bi dau slike svojga sm ka je u garaži pokrit odkar me je obrnlo na ledi...(decembra)

post-20556-1232737416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

seos!jast mam ist tale motor...prevozenih 8500km,deluje vse odlicno vendar sem ga mel 1x ze na servisu mel kr mi iskre ni dajalo...vzrok je bil da so se kabli od masine pretrgali ko so prisli med zobnik in ketno..se zdaj nevem kak je to mozno...no placat sem mogo 57e...kap?no...tak izven naselja ga najvec spravim 95...sem pa se pelo mimo bauhausa po hitri cesti v mbju do hoč---nažgal sem ga 110km/h....kr ni blo vetra ....no...še sam se sprašujem kak je glede blokad pa to....

NAJAČE PA JE SEVEDA TO DA SE LAHK PELJEM KO GOSPOD PA TANKAT NERAJIM HODIT VSAK DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!