Skoči na vsebino

"Vzgojno" pretepanje psa


Priporočene objave

mas kako idejo, kako ustavit une, ki odlocno pretiravajo? tista z airsoft pistolo je sicer dobra, ampak pol bi bil pa jst v tezavah...

Eno čez gobec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil precednik celega sveta, bi itak pobil vse pese!

Runkelj! (v SSKJ preberes, da to pomeni pesa -tista poljscina-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiiiiiiuuuuu... imam lek za takega tipa....

z veseljem mu prepustim psa ali dva v pretepanje... še izbira lahko...

pa da vidimo kako jo bo odnesel... lahko prinese tudi kol...

svetujem mu pa vsaj ovratnik iz žice, da dvoboj ne bo prehitro končan :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ponavadi hodimo na njivo runkle pobijat. :blink:

Verjetneje, kot pa to, da me bodo kdajkoli za predsednika sveta razglasili. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetneje, kot pa to, da me bodo kdajkoli za predsednika sveta razglasili. :P :D

Kaj? Za mene si že zaj predsednik vsega. :worship:

Ja, boma pozneje malo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
jaz bi prijavila

http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=240

sicer pa..če pes ne posluša to sicer je posledica njegove vzgoje, ampak popolnoa poslušnost je ponavadi posledica zelo trde vzgoje. le kdo od tistih, ki so si

psa omislili za družabnika, pa želi tega svjega družabnika tako maltretirati? jaz ne.

poleg tega ima tudi pes svojo osebnost in svoje dneve..

takrat rabi opomin da ne bo šlo po njegovo ampak tako kot reče šef.

za popolno poslušnost je trda vzgoja napačna pot niti je na tak način ne dosežeš,stvar je preprosta ko pasulj sam cajt rabiš!

No, pri meni je že tudi teniska letela, pol pa pesa z njo :headbang: . Sta pa tudi prišle - brez šuha :unsure: . LP.

Kurba je to moglo bi smešno za gledat, za crknt! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil precednik celega sveta, bi itak pobil vse pese!

Maš cajt,rabim sparig partnerja,pa še dobro plačam !he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psa je treba vsake tolk stolč ko gajbo! Obvezno pa vsaj enkrat v pasji puberteti. In potlej sta spet ta narbolj frenda.

Ugrizi so pri tem stalna in neizogibna praksa. Iz obeh strani. Pfej, kolk je to potlej zoprno izza zob pucat. Še posebej šarplaninsko dlako. Od braka je šlo lažje.

Kdor gleda na svojega psa drugače kot alfa pes v krdelu, ga serje na kubik!

Batine s povodci in dretje, lovljenje ter prihajanje k psu so kretenizmi. Nikoli se ne gre do psa, pes mora do gazde. Magari po luft, ko ga za kontrolni jermen cukneš. In ko pride sam, mora biti pohvaljen, magari če ima v gobcu sosedovo rit!

Remember: Cucki pa froci študirajo 24 ur na dan, kako te bodo nategnili!

Komur paše, kar naj ga danka peče. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je krdelna žival, v krdelu pa vlada stroga hierarhija, ki jo alfa žival uveljavi tudi z agresijo.

Ko vzamemo v svoje krdelo (družino) psa, se moramo zavedat, da mora biti lastnik alfa žival, ki mora včasih uporabiti tudi nekaj fizične sile, da dokaže in obdrži svoje alfa mesto. Pes mora biti v družini na zadnjem mestu, pa naj se to še tako grozno sliši. To ne pomeni, da ga tretiramo ko zadnji drek na cesti, ampak samo, da imajo vsi ljudje v krdelu več pravic od njega.

Vse prevečkrat pa pasji lastniki fizično silo ali klofuto uporabljamo narobe oz. prepozno.

Pri odpoklicu je to še najbolj opazno, saj lastnik napačno kaznuje psa, ko le ta že izpolne ukaz. Ne glede na to, da se je lastnik drl pol ure, preden ga je pes ubogal, na koncu se je vendarle odzval na klic in ubogal. In če jih takrat faše, smo dosegli ravno nasproten učinek od željenega.

Sicer pa.....problematični niso psi, temveč njihovi lastniki. Nekateri se trudimo in vse skupno življenje učimo korektnega odnosa za čimboljše sožitje z živalmi (ne samo s psi). Pa vendar delamo vsi napake, vsi lahko imamo slab dan in se na žalost včasih znesemo nad tistim, ki nam je ravno pri roki.

V kolikor gre pa za brutalno izživljanje nad psom ali katerokoli drugo živalijo, pa je Nagaya lepo podala link za prijavo.

Uporaba fizične sile, če te pes ne uboga mi pove,da se moraš še veliko naučiti o vzgoji in šolanju psa! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporaba fizične sile, če te pes ne uboga mi pove,da se moraš še veliko naučiti o vzgoji in šolanju psa! :slap:

Huh, smo pametni!

In koliko psov si že vzgojil, da lahko kaj takega trdiš?

Pri vzgoji svojega psa sem sorazmerno uspešna, tako da se bom še v bodoče držala svojih vzgojnih metod, ki bodo utrjevale moj alfa položaj v krdelu. Tudi če to pomeni, da jih enkrat na pol leta dobi malo po riti.

Me pa zanimajo tvoje reference pri vzgoji psov.

Da vidim, če se lahko naučim kaj novega od tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je krdelna žival, v krdelu pa vlada stroga hierarhija, ki jo alfa žival uveljavi tudi z agresijo.

Ko vzamemo v svoje krdelo (družino) psa, se moramo zavedat, da mora biti lastnik alfa žival, ki mora včasih uporabiti tudi nekaj fizične sile, da dokaže in obdrži svoje alfa mesto. Pes mora biti v družini na zadnjem mestu, pa naj se to še tako grozno sliši. To ne pomeni, da ga tretiramo ko zadnji drek na cesti, ampak samo, da imajo vsi ljudje v krdelu več pravic od njega.

Vse prevečkrat pa pasji lastniki fizično silo ali klofuto uporabljamo narobe oz. prepozno.

Pri odpoklicu je to še najbolj opazno, saj lastnik napačno kaznuje psa, ko le ta že izpolne ukaz. Ne glede na to, da se je lastnik drl pol ure, preden ga je pes ubogal, na koncu se je vendarle odzval na klic in ubogal. In če jih takrat faše, smo dosegli ravno nasproten učinek od željenega.

Sicer pa.....problematični niso psi, temveč njihovi lastniki. Nekateri se trudimo in vse skupno življenje učimo korektnega odnosa za čimboljše sožitje z živalmi (ne samo s psi). Pa vendar delamo vsi napake, vsi lahko imamo slab dan in se na žalost včasih znesemo nad tistim, ki nam je ravno pri roki.

V kolikor gre pa za brutalno izživljanje nad psom ali katerokoli drugo živalijo, pa je Nagaya lepo podala link za prijavo.

kaj te to že neko trigonometrijo računate pri pesih al kaj?? cos alfa al sin alfa ? :D...drugač pa kar se tiče vzgoje psov vam je vsem lahko alfa beta gama delta in omega in bilokaj druga, ataIBA ker tak ko pa njega psi ubogajo to še pa nisn nikjer vido :worship:

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugač pa kar se tiče vzgoje psov vam je vsem lahko alfa beta gama delta in omega in bilokaj druga, ataIBA ker tak ko pa njega psi ubogajo to še pa nisn nikjer vido :worship:

Morebiti se pa premalo med pesjanarji giblješ. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mater ste mi pritisk dvignili,z vašim modrovanjem,lepo prosim naj kdo od vas smrdljivcev vpričo mene psa al otroka" vzgojno " mahne,pa ko bom vas pa vašo kurčevo žlahto v vrsto postavi in bom uporabil svoje vzgojne metode,pa me res zanima,če boste še kdaj sam pomislili na to da bi se znašali nad kom!

Pa lep pozrav, mogoče se kdaj srečamo!!!!!!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ugriznem pa lahko pesa? :rolleyes:

Lahko,če nimaš stekline.... :D

Samo,kolk sem vido,te tvoj uboga brez da ga grizeš. Lep,priden kuža!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!