Skoči na vsebino

naj stvari so 3


LuCy

Priporočene objave

Ker se nič kaj ne dogaja na forumu in se skrajno dolgočasim :sleeping: med tem ko se mi nalagajo razni fajli, sem si zamislila novo temo.

Razmislite o 3 stvareh, ki jih v življenju najbolj obžalujete

Jaz še razmišljam pa se zaenkrat prav ničesar ne morem spomnit... :D

Glede na naslov pa lahko napišete tudi 3 (ali več) stvari, ki jih najmanj obžalujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obžalujem (oz. so moje 3 naj-stvari): Matica, Luka in Kaje

Obžalujem: da sem po porodu še pol leta študirala in da nisem šla takoj v službo, da nimam več otrok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nič

2. čisto nič

3. popolnoma nič ne obžalujem

vse še lahko dobim ali pa popravim :wink:

Mukki ... ti morš met pa stašne veze :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Desmo a naj lažem? :wink: Zdaj živim itak samo za motor, mogoče smešno ampak to mi je edini pravi motiv...zaenkrat. A misliš da je to dovol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je že lahko velik razlog, pa prištej zraven še internet, da ne govorim o motosvetu in motosvetovcih(-kah :D ), pa imaš že nekaj več. Če že v bližnji okolici nimaš ljudi, zaradi katerih bi se ti zdelo vredno živeti, si pač (dokler jih ne spoznaš) poišči veselje v drugih malenkostih...

En mladenič si je v nekem Yugo filmu (Se spominjaš Dolly Bell se mi zdi) cel čas ponavljal:"Svakog dana u svakom pogledu sve više napredujem" in ga je to držalo pokonci. Pa da se ne boš zdaj v plesni tečaj vpisal... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo sam resnico sm povedala! Res je vcasih si zelim da me ne bi bilo na svetu in ne bi sla skozi "grde" oz slabe trenutke v zivljenju! So trenutki oz so casi ki jih zelim izbrisat iz spomina sam ne gre! Res ej veliko lepih stvari v zivljenju ki se ti zgodijo sam zal so tudi slabe strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa, da faks tko dolg pacam.... (še vedno....) :? :( :?

Alla

ad1.----bo gregs pomagal,pa bo hit konc

ad2.----LAČNA :arrow: PEJT NA PIZZ-o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa, da faks tko dolg pacam.... (še vedno....) :? :( :?

Alla

ad1.----bo gregs pomagal,pa bo hit konc

ad2.----LAČNA :arrow: PEJT NA PIZZ-o

Težka bo..... Ker Gregs po mojem malo obžaluje, ker tko dolg magisterij packa..... Ampak on ima vsaj pameten izgovor (mene)... :wink: :D :D 8) 8) 8) 8) 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!