Skoči na vsebino

CPI SM


Roky994

Priporočene objave

ma sej ajde dobro ni cpi ni tak slab kupi odblokeraj se vozi i bo neboš mel problemov zt ki ta moj frend ga je res forsiral pa itak maš garancijo tk da kupi ga nebo nč narobe če je nov :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je ja sam bom kupu motor za kar nekaj časa saj 125cc ne bom mogle delatai zaradi težav s starš, drgač je pa tut tzr al pa rs še u igri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

glede končne hitrosti pr cpi ju je pa tko moj frend ma odblokirang pa zamenjane dize mu gre okrog 120km/h obrati se mu pa kr navijajo tu na 12000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede končne hitrosti pr cpi ju je pa tko moj frend ma odblokirang pa zamenjane dize mu gre okrog 120km/h obrati se mu pa kr navijajo tu na 12000

ja meni pa gre tzr-ka 300

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede končne hitrosti pr cpi ju je pa tko moj frend ma odblokirang pa zamenjane dize mu gre okrog 120km/h obrati se mu pa kr navijajo tu na 12000

Dei no, pretiravat pa ne :D , še s kitom gre težko tok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Drugač če koga zanima prodajam motor CPI SM. Letnik 2007. Brez prask. Potrjeni vsi uradni servisi pri A-cosmos. še LINK do motorja. Kontaktirajte me na zasebca al pa na telefonsko številko ki jo najdete na linku.

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!