Skoči na vsebino

Yamaha tzr 50 ali Aprilia rs 50


666

tzr ali rs   

70 članov je glasovalo

  1. 1. kateri moped bi izbrali če bi izbirali ?

    • yamaha tzr 50
      44
    • aprilia rs 50
      26


Priporočene objave

3000 ?, a ti si tzr novo kupu 666 ? :?

ja z salona :whistle: . to za ceno sem na pamet rekel samo mislim da velikih sprememb nebi smelo biti. da te obvestim jas nisem dal 3000 ampak 2950 + darilo

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..

a kdo od vs ve, kje v okolici ljubljane bi loh dau odstrant blokade na tzr... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..

a kdo od vs ve, kje v okolici ljubljane bi loh dau odstrant blokade na tzr... :whistle:

sklepam da misliš novo kupit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklepam da misliš novo kupit :whistle:

Ej pa ti si dobr :P, hec hec vrjetn bo nova če novjo neki extra cene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa ti si dobr :P , hec hec vrjetn bo nova če novjo neki extra cene..

ja sej po mojen podo podobne cene taka.. samo če misliš novo kupit pa redno servisirat, malo bolj predelat, in če boš nabil veliko km, se ti bo kar fajn poznalo na debelini denarnice :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej po mojen podo podobne cene taka.. samo če misliš novo kupit pa redno servisirat, malo bolj predelat, in če boš nabil veliko km, se ti bo kar fajn poznalo na debelini denarnice :BUA: :BUA:

Na začetku nebo predelav, mogoče kasnej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok si dau ?

takak je reka andreMHR, 184 je celoten leovince v6. če bi rad mel mislim da andreMHR prodaja v6 po ugodni ceni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje da vas mal postavim na realna tla.

prvič z gumo 150 širine se ni fajn pelat. če neverjamete pejte na raceland pa bote vidl kaku boste padal. če je zadej šerja guma, je manjša zaoblenost. tako da z gumo 150 nevrjamem da bi sploh do kolena pršu! prej bi gumo spodneslu

glede avspuha je pa leovinč bolši saj se zavrti za 500rpm več se mi zdi. nikje na motosvetu je bil graf narjen ko so merl tzr-ko na valčkih z leovinčem nato pa z gianeli in sta po krivuljah bila skos enaka razen v visokih obratih ko je leovince zmagoval.

kej več o gumah znata povedat naša moda (roky in k0ci)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje da vas mal postavim na realna tla.

prvič z gumo 150 širine se ni fajn pelat. če neverjamete pejte na raceland pa bote vidl kaku boste padal. če je zadej šerja guma, je manjša zaoblenost. tako da z gumo 150 nevrjamem da bi sploh do kolena pršu! prej bi gumo spodneslu

glede avspuha je pa leovinč bolši saj se zavrti za 500rpm več se mi zdi. nikje na motosvetu je bil graf narjen ko so merl tzr-ko na valčkih z leovinčem nato pa z gianeli in sta po krivuljah bila skos enaka razen v visokih obratih ko je leovince zmagoval.

kej več o gumah znata povedat naša moda (roky in k0ci)

seveda ka lahko dobiš do kolena. čepa jas ko se vozim in ko mam včasih prednjo gumo na robi je še na zadnji vedno nekje 2cm prostora. pa ta dunlop se mi bolj prime od prejšnje continental. takda mi ne govorit da če je širša guma da se pol takoj slabše prime. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje da vas mal postavim na realna tla.

prvič z gumo 150 širine se ni fajn pelat. če neverjamete pejte na raceland pa bote vidl kaku boste padal. če je zadej šerja guma, je manjša zaoblenost. tako da z gumo 150 nevrjamem da bi sploh do kolena pršu! prej bi gumo spodneslu

glede avspuha je pa leovinč bolši saj se zavrti za 500rpm več se mi zdi. nikje na motosvetu je bil graf narjen ko so merl tzr-ko na valčkih z leovinčem nato pa z gianeli in sta po krivuljah bila skos enaka razen v visokih obratih ko je leovince zmagoval.

kej več o gumah znata povedat naša moda (roky in k0ci)

a veš mogoče v keri temi je objavljen ta graf??

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(666 @ 8 Jan 2009 @ 17:22) post_snapback.gifja sej po mojen podo podobne cene taka.. samo če misliš novo kupit pa redno servisirat, malo bolj predelat, in če boš nabil veliko km, se ti bo kar fajn poznalo na debelini denarnice :BUA: :BUA:

Na začetku nebo predelav, mogoče kasnej..

Ne razumeš kaj ti hoče dopovedati.

Nov motor moraš serviserati na intervale! 2k, 5k, 15k,... nevem kokrat :unsure: uglavnm velikrat! Vsakič je treba kej zamenjat, dat drug olje notr, če imaš srečo te še nategnejo dobr,...

@Finky: Napiše se Gianelli_z dvema Ljoma. Vrjem, bom že vedu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumeš kaj ti hoče dopovedati.

Nov motor moraš serviserati na intervale! 2k, 5k, 15k,... nevem kokrat :unsure: uglavnm velikrat! Vsakič je treba kej zamenjat, dat drug olje notr, če imaš srečo te še nategnejo dobr,...

@Finky: Napiše se Gianelli_z dvema Ljoma. Vrjem, bom že vedu :naughty:

ja servisi naj bi bli pri 1000, 3000, 8000, 12 000 se mi zdi. če pa te en servis pride približno 40-50e. pa ti na koncu kar veliko ven hodi. :whistle: . pa še pol plačuješ za olje, bencin, predelave, pa dobro je met tudi kaj rezerve ker nikoli ne veš kaj lahko pride vmes :whistle: . 2t pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm neki urejal, sem vmes dobil 2 zasebna sporočila pa je štekln use... :krneki:

150guma: Že na 125kubikov je to "poštena" mera gume. Za na moped, pa to negre! Jest sm meu na ATXu 110 udzady :) (gonu sm ga 4sezone :yea2: ) in vm pravm: med ovinki je to letel hujš kukr, da bi se z biciklom pelu!

Širša kot je guma zadaj, več nagiba potrebuješ v ovinku. Poglejte kako se chopperji vozjo_to ni več DINAMIKE v vožnji! Sej to hočte se pilte za SS, kaj ne? Sej zgleda hudo pa motor naredi "težji" , lubice vs gledajo,... vse lepo in prav... a če se motor ne pelje tako kakor je bil načrtovan-riskerite tistih par cm gume in se peljite tako kot se spodobi. Ostante v priporočnjivih dimenzijah proizvajalca motorja! Oni bojo že vedl kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm neki urejal, sem vmes dobil 2 zasebna sporočila pa je štekln use... :krneki:

150guma: Že na 125kubikov je to "poštena" mera gume. Za na moped, pa to negre! Jest sm meu na ATXu 110 udzady :) (gonu sm ga 4sezone :yea2: ) in vm pravm: med ovinki je to letel hujš kukr, da bi se z biciklom pelu!

Širša kot je guma zadaj, več nagiba potrebuješ v ovinku. Poglejte kako se chopperji vozjo_to ni več DINAMIKE v vožnji! Sej to hočte se pilte za SS, kaj ne? Sej zgleda hudo pa motor naredi "težji" , lubice vs gledajo,... vse lepo in prav... a če se motor ne pelje tako kakor je bil načrtovan-riskerite tistih par cm gume in se peljite tako kot se spodobi. Ostante v priporočnjivih dimenzijah proizvajalca motorja! Oni bojo že vedl kako in kaj.

Se podpišm, drgač pa vem kwa je mislu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorte si kaj si čete, samo meni se na hitrosti ne pozna, spije pa tudi neki istega. ne mislite pa če je zdaj 150 guma da se takoj boljše prime. tega nisem nikoli rekel. meni se dunlop bol prime zato ker je mehkejša od continental in se zato tudi veliko prej obrabi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš mogoče v keri temi je objavljen ta graf??

hvala za odgovore

mislm da v temi yamaha tzr 50.

se bom potrudu najdt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!