Skoči na vsebino

Yamaha tzr 50 ali Aprilia rs 50


666

tzr ali rs   

70 članov je glasovalo

  1. 1. kateri moped bi izbrali če bi izbirali ?

    • yamaha tzr 50
      44
    • aprilia rs 50
      26


Priporočene objave

ja s tem bi se kr strinjal. sam pol pa nevem kaj je delal z motorjem, ker bi mogu z rednimi servisi zdržat mal dlje pri normalni vožnji :unsure: aja; a tisto v avatarju je tvoj motor? pa to si takrat kupu je bla na avtonetu al si ti slučajno prodajal? (tko za info) :)

1x sem jo dal na avto net za hec :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh dei ne seri s takimi, če maš dobr olje pa da ga ne tišiš stalno do kraja nima kej bit.. (sploh pa ne pr 10000km) :headbang:

ne na pamet :headbang:

eden ki ma tzr je reka da imajo rs bol vzdržljive mašine :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stara rs in tzr imata enako drage dele,nova rs pa je malo dražja a bol kvalitetna :worship: (poznam že 10 tzr-k,ki so zaribale pri 10000-13000 km. :unsure: )

Ciljal sem na vse dele, ki se agregata ne ticejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasujem za Tzr kero bom tut sam kupu :P :worship:

ja,patem si kupi v rezervo še on bat pa obročke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemorm se odločt kaj bi kupu, dei pa mene zanima a je kdo med vami k je pelu novo aprilo (od 06 naprej) in tzr. Zanima me primerjava (lega na cesti, amortizerji, končna hitros, pospeški, udobje. .) :hmm:

mislim da smo ti vse to in še več že 100x povedali :angry: .

kupi si tisto kar ti je lepše,ribnila bo vsaka če ne boš imel dobro naštelanega fergija ali pa zaradi km.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,patem si kupi v rezervo še on bat pa obročke :whistle:

dei ne govor neumnosti, lepo te prosm, am6 je biu na apriliah do 05 pa tut na tzr ni blo nikol nobenih problemov, če se seveda lepo dela z "motorjem"

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dei ne govor neumnosti, lepo te prosm, am6 je biu na apriliah do 05 pa tut na tzr ni blo nikol nobenih problemov, če se seveda lepo dela z "motorjem"

zakaj pa imajo na ta starih rs skoraj vsi kite gor????????moj kolega je imel 2 yamahi in obe zaribali :unsure: (ena pri 5300km , druga pa pri 13000km , obe redno servisiranih na motocentrih) :unsure: .poznam pa ene ki imajo na tzr 20000km pa so še samo menjali obročke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa imajo na ta starih rs skoraj vsi kite gor????????moj kolega je imel 2 yamahi in obe zaribali :unsure: (ena pri 5300km , druga pa pri 13000km , obe redno servisiranih na motocentrih) :unsure: .poznam pa ene ki imajo na tzr 20000km pa so še samo menjali obročke :worship:

skos ga je dokonca tišu pa dvotaktola je ulivu notr ane ? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skos ga je dokonca tišu pa dvotaktola je ulivu notr ane ? :krneki:

Ful ne spremljam teme na fertiq, da bi vedu kaj govorim...

A vse eno:

@Roky:

Kako, da se ti tok spoznaš na stvari?

Glede na to, da nimaš motorja-mopeda? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful ne spremljam teme na fertiq, da bi vedu kaj govorim...

A vse eno:

@Roky:

Kako, da se ti tok spoznaš na stvari?

Glede na to, da nimaš motorja-mopeda? :unsure:

nč se js ne spoznam tok, vem pa da nemore nov "motor" zaribat pr 5000km sploh če lepo delaš z njim, razn če maš smolo, to je pa neki druzga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skos ga je dokonca tišu pa dvotaktola je ulivu notr ane ? :krneki:

zdaj pa mi povej kdo mopeda ne tiši do konca :closedeyes: ?tak nikan ne idejo potem pa se še nebi s polnim gasom vozil :huh: ???????

dvotaktol pa menim da je olje za mešanco ane :krneki: ??? ne,noter pa je vlival motul scooter exspert :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky

prvo si kupi moped-motor pa ga malo poglej :worship: (od znotraj mislim),pa potem meni tukaj pamet soli :evilgrin: .

a veš sploh kam obročke natakneš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč se js ne spoznam tok, vem pa da nemore nov "motor" zaribat pr 5000km sploh če lepo delaš z njim, razn če maš smolo, to je pa neki druzga..

to nwm če smola če imaš 2 tzr in ti obe ribneta :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nwm če smola če imaš 2 tzr in ti obe ribneta :whistle: :whistle:

Dei mi prosm citiri del, kjer sm ti jz pamet solil?

lej jz se tle s tabo ne mislm kregat, k nism zato na forumu... :krneki:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei mi prosm citiri del, kjer sm ti jz pamet solil?

lej jz se tle s tabo ne mislm kregat, k nism zato na forumu... :krneki:

@Roky,TVOJ CITAT

dei ne govor neumnosti, lepo te prosm, am6 je biu na apriliah do 05 pa tut na tzr ni blo nikol nobenih problemov, če se seveda lepo dela z "motorjem"

jas se s tabo tudi nočem kregat ker mi je to bv... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Roky,TVOJ CITAT

dei ne govor neumnosti, lepo te prosm, am6 je biu na apriliah do 05 pa tut na tzr ni blo nikol nobenih problemov, če se seveda lepo dela z "motorjem"

jas se s tabo tudi nočem kregat ker mi je to bv... :unsure:

enako :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rs50black ne pametvat če še nisi mel tzr-ko :trance_33_sleep: pa ne neki od prjatla prjatu pa nevem kuga še.

jst sm mev tzr-ko pa bratranc tut, pa ma 16.000km pa je sam bremz ploščice pa gume menjov pa nč druzga. pa ni blo nobenega poblaščenega servisa pa nevem kaj. vse je blo pr men zrihtan. vsaj jst vsebno ne zaupam serviserju čist nč, ker so vsi eni šalabajzeri. (vsaj v naši okolici)

pa po testih so bli AM6 motorji najvzdrežlivejši 50ccm motorji za šaltat.

za tanovo rs-ko newem, sam vem če pa yamaho lepo pedenaš se nima kaj sfukat.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa po testih so bli AM6 motorji najvzdrežlivejši 50ccm motorji za šaltat.

Sm mislu, da si napisu: za šlatat :rolleyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rs50black ne pametvat če še nisi mel tzr-ko :trance_33_sleep: pa ne neki od prjatla prjatu pa nevem kuga še.

jst sm mev tzr-ko pa bratranc tut, pa ma 16.000km pa je sam bremz ploščice pa gume menjov pa nč druzga. pa ni blo nobenega poblaščenega servisa pa nevem kaj. vse je blo pr men zrihtan. vsaj jst vsebno ne zaupam serviserju čist nč, ker so vsi eni šalabajzeri. (vsaj v naši okolici)

pa po testih so bli AM6 motorji najvzdrežlivejši 50ccm motorji za šaltat.

za tanovo rs-ko newem, sam vem če pa yamaho lepo pedenaš se nima kaj sfukat.

:worship: , vsak svojga osla hval nimaš kej :alien1: (na rs50black je to letel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da si napisu: za šlatat :rolleyes: :lol1:

ja ja tut tu se dela :whistle: sploh pa kelnarce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak svojga osla hval nimaš kej :alien1: (na rs50black je to letel)

Sam da blacky ma moped, ti ga nimaš.

Je rahla razlika...

_V 125 nevem, če bi dou preživu s takimi posti in da si brez motorja-mopeda :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rs50black ne pametvat če še nisi mel tzr-ko :trance_33_sleep: pa ne neki od prjatla prjatu pa nevem kuga še.

jst sm mev tzr-ko pa bratranc tut, pa ma 16.000km pa je sam bremz ploščice pa gume menjov pa nč druzga. pa ni blo nobenega poblaščenega servisa pa nevem kaj. vse je blo pr men zrihtan. vsaj jst vsebno ne zaupam serviserju čist nč, ker so vsi eni šalabajzeri. (vsaj v naši okolici)

pa po testih so bli AM6 motorji najvzdrežlivejši 50ccm motorji za šaltat.

za tanovo rs-ko newem, sam vem če pa yamaho lepo pedenaš se nima kaj sfukat.

zakaj pa je pol sosed imel 2 tzr pa obe ribnili :headbang: ?????povedal bi ti kdo,samo je tudi na forumu in bi mi zameril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še vsazga k sm ga spoznov ali ga poznam majo vsi supr izkušne od tzr-ke. lastniki aprilije pa pravjo da jih edinu položaj sedenja mot.

ja za tvojga frenda pa nwm al nima pojma o 2t motorjih, al ma pa velko nesrečo (pa ne da bi koga žalu) lahk pa tut da je kupu obe tzr-ki že skor zaribane pol je pa sam crklnu. nesreča pač

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!