Skoči na vsebino

Yamaha tzr 50 ali Aprilia rs 50


666

tzr ali rs   

70 članov je glasovalo

  1. 1. kateri moped bi izbrali če bi izbirali ?

    • yamaha tzr 50
      44
    • aprilia rs 50
      26


Priporočene objave

Jst sm za TZR :whistle: Yamaha je le Yamaha :naughty: :winkiss: čeprav so tanove Rske tut lepe ampak drage

Ja ce bi bla res yamaha bi blo dobr ja sam je lih tko italjanska al spanska stvar (sej jest sm tut za yamaho drgac) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce bi bla res yamaha bi blo dobr ja sam je lih tko italjanska al spanska stvar (sej jest sm tut za yamaho drgac) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

LP

to maš pa prav, res bi lahko naredli svojo mašino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam :D , dele so mi jo dostavl :worship: :worship:

aja?? qL, pripelej se kaj v naše kraje :worship: . prlepi kake slike da vidim kako barvo maš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sam imam yamaho tzr, 2008 letnik 5k prevoženih in morem rečt, da sem bil presenečen, kak to lepo zgleda postavljeno ob bok rs-ki (2003)...

glede pospeškov je pa itak isto, mata oba am6, torej je odvisno od prenosa ter teže...

offtopic:kiri je najjači auspuh za tzrko, nebi dal več kot 150€...pravijo da je leovince, sam nočem, da bi mel pol štimo kot sesalec :nono: :nono: :nono::D

lep pozdrav

v prilogi je slika^^

post-26612-127805644704_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam yamaho tzr, 2008 letnik 5k prevoženih in morem rečt, da sem bil presenečen, kak to lepo zgleda postavljeno ob bok rs-ki (2003)...

glede pospeškov je pa itak isto, mata oba am6, torej je odvisno od prenosa ter teže...

offtopic:kiri je najjači auspuh za tzrko, nebi dal več kot 150€...pravijo da je leovince, sam nočem, da bi mel pol štimo kot sesalec trance_26_nono.giftrance_26_nono.giftrance_26_nono.gifbiggrin.gif

lep pozdrav

v prilogi je slika^^

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3849850

kupi tega giannellia, novi je okoli 220e. za 150 boš pa v sloveniji bol težko kaj dobrega dobil razen na ebay bi se kaj našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3849850

kupi tega giannellia, novi je okoli 220e. za 150 boš pa v sloveniji bol težko kaj dobrega dobil razen na ebay bi se kaj našlo

Za tega gianellija ni homologacije, meu bi nekot...legalno ;) oz. s homologacijo. S policaji v naših krajih ni problemov, sam vseeno...pol k se prodaja vidš doberga lastnika, če ma vse papirje itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp! homologacija je problem!

sej zdej greš mal na šiht pa prišparaš 300€ ! pa kupiš noviga!!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

js že delam! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tega gianellija ni homologacije, meu bi nekot...legalno trance_44_wink5.gif oz. s homologacijo. S policaji v naših krajih ni problemov, sam vseeno...pol k se prodaja vidš doberga lastnika, če ma vse papirje itd.

ja tepa mejte vsi originalne aspuhe če se že sekirate za vsako stvar...glej če te da na tehničnega ti vzame motor če maš 1000 homoligacij... mislim pa da ne moreš gledat lastnika po tem al ma gor homoligiran/nehomoligiran aspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tepa mejte vsi originalne aspuhe če se že sekirate za vsako stvar...glej če te da na tehničnega ti vzame motor če maš 1000 homoligacij... mislim pa da ne moreš gledat lastnika po tem al ma gor homoligiran/nehomoligiran aspuh

Po tem vidš, da skrbi za motor, vse legalno,če ma garancijsko knižco ti marsikaj pove o lastniku itd...ne mi o tem bluzit vsak raje da 2k za lepo ohranjenega, kot pa 1800 za zanemarjenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Po tem vidš, da skrbi za motor, vse legalno,če ma garancijsko knižco ti marsikaj pove o lastniku itd...ne mi o tem bluzit vsak raje da 2k za lepo ohranjenega, kot pa 1800 za zanemarjenega...

ja pa če ma potrjeno knjižico še to ne pomeni da je zaj to takoj bolši motor od tistega ki si je delal doma servise...navsezadnje če poznaš kakega mehanika ki si vzame čas za motor al pa če se sam vsaj malo razumeš je to čist druga zgodba kak pa na moto centru ki vse na hitro delajo pa ti zaračunajo naprimer 1l olja ki ga sploh menjal ni...

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki,dečki jas sem bil tudi tako nor da sem kupil novi aspuh za rs50 pa še mi je zdaj žal tistega denarja..sej zdaj sem prišel malo k pameti in sploh ne pomislim da bi šel za rs125 novega aspuha kupovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dečki,dečki jas sem bil tudi tako nor da sem kupil novi aspuh za rs50 pa še mi je zdaj žal tistega denarja..sej zdaj sem prišel malo k pameti in sploh ne pomislim da bi šel za rs125 novega aspuha kupovat...

odvisno kak si ga želiš! :P

Če imaš gnar kupi zakaj pa ne>???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kak si ga želiš! :P

Če imaš gnar kupi zakaj pa ne>???

ja zdaj ko vam še starši davajo denar (sem med njimi :P ),ampak če misliš da boš mel moped samo 1 leto,samo tankaj in vozi:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj ko vam še starši davajo denar (sem med njimi :P ),ampak če misliš da boš mel moped samo 1 leto,samo tankaj in vozi:D

mel ga bom več let ka neje mislim it delas izpita za 125 ka ni gnara! :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel ga bom več let ka neje mislim it delas izpita za 125 ka ni gnara! :glare: :glare:

za ta dnar ki ga dobiš za tzr-ko lahko dobiš 125-tko in ispit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta dnar ki ga dobiš za tzr-ko lahko dobiš 125-tko in ispit :P

Ja sam je vprašanje kakšno!!!

Ziher neko zgonjeno do amena! :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.....

Da ne odpiram nove teme torej z bratom skušama odblokirati Generica Trigger....

Zanima me kje je blokada v frgazeru?

post-25209-050203900 1279210756_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam je vprašanje kakšno!!!

Ziher neko zgonjeno do amena! :sleep2:

rs-ko od rs125blacka :P ne saj pa za 1000e. že lepo dobiš pa če poznaš koga ki poceni dele rihta maš nareto generalko pod 500e. te maš pa glede mašine nekaj časa mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs-ko od rs125blacka :P ne saj pa za 1000e. že lepo dobiš pa če poznaš koga ki poceni dele rihta maš nareto generalko pod 500e. te maš pa glede mašine nekaj časa mir :D

ž

ma eh tole se mi ne splaca pol pa še izpit za avto!!! prevec stroskov!!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ž

ma eh tole se mi ne splaca pol pa še izpit za avto!!! prevec stroskov!!! :closedeyes:

jas mam praktično zaj vso mašino novo :worship:

samo akumulator še novi,pa malo plastike pozimi na špricanje pa bo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jst imam Aprilia rs 50 replica 2010 in me zanima kateri izpuh najbol priporočate ker ga bom zdaj menjal in nevem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!