Skoči na vsebino

Kje na spletu brskate za dnevnimi novicami?


-pero-

Priporočene objave

Kateri spletni portal dnevnih novic pregledujete dnevno?

Jaz sem dolgo časa dnevno vrgel uč na 24ur.com pa moram rečt da se je zelo poslabšal...

...ratal je nekakšn mix: "dnevne novice / tabloid / krneki / nadležnepopupflashreklame"...

...saj so tehnološko napredni in tud vsebinsko ažurni, lahko gledaš videoposnetke in vse poptv oddaje ampak kar se hitrega pregleda dnevnih novic tiče so pa nepregledni in na prvo stran dajejo članke ala "murko se je preselil v novo stanovanje", "eno ženšče iz reality šova si je dalo joške povečat", "slovenci smo asi v postelji"...

....zanima me kje na spletu vi brskate za dnevnimi novicami? ...kje so ažurne in kvalitetne dnevne novice po vašem mnenju in izkušnjah.

Lep vikend :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi moti 24ur. Veliko novic je čisto brez veze. Me ne zanima če je spearsovi spodrsnilo ko je slučajno mal nerodno stopila itd... Pa še naslov dajo ponavadi takšen da misliš da je nevemkaj. Uredu vsebine je samo 20%, ostalo je šit. Me zanima kolk plačajo tistim novinarjem za to, pa se še jaz javim za kakšen večerni šiht in jih novice na netu iščem. Rubrika spolnost pa je itak kr neki. Tisti max modic je totalno glup in pol se ima za ne vem koga. Tip je sam potrebn do onemoglosti.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 24kUR majo še največji problem z pisavo ter z resničnostjo novic.

Nekatere so prenapihnjene, vse po vrsti pa slabo napisano.

Sej jest tud ne pišem pravilno, ampak mene ne plačajo za to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh me ne zanimajo novice...če pa že, pa pogledam samo vreme na 24ur.com in na rtvslo....pol pa kjer mi je boljše, tisto si zapomnim :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 24kUR majo še največji problem z pisavo ter z resničnostjo novic.

Nekatere so prenapihnjene, vse po vrsti pa slabo napisano.

Sej jest tud ne pišem pravilno, ampak mene ne plačajo za to :whistle:

Njih tudi ne (kaj dosti) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

rtvslo.si pa 24ur.com, samo slednja je res iz dneva v dan bolj bedna... rumeni tisk prej kot pa novice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rtvslo.si pa 24ur.com, samo slednja je res iz dneva v dan bolj bedna... rumeni tisk prej kot pa novice...

To se bere. Koga pa danes še zanimajo resne novice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!