Skoči na vsebino

Koruza


Priporočene objave

A je teba sploh kej pisati... :headbang: :headbang: :headbang:

Lahko samo rečem da sem srečen da sem žiu,ker mi je učer na sredi ravnice na cesto iz koruze zapelou Zetor 1123(no neki tazga :rolleyes: )

Kje je pa tle zakon,mamo jim je... in kmetom vse po spisku in kva je mel kur.. učer za iskat na njivi...

Oprostite če je kdo tuki gor kmet,sam da kuruzo na bankino nasadi,to je pa za ...,bom rajš tiho. :whistle:

Neki tazga je blo :blink: :kva1: :nono: O:-)

zetor4718.gif

post-13007-1217877804.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: lep traktor.... :headbang: :headbang:

ja....kmet je pač kmet...tko kmet kot kmet, pa kmet v glavo :headbang: nimaš kej...tud jz opažam tuki pr nas je koruza zasajena skor do asfalta....pa na vsakem tretjem ovinku je :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je teba sploh kej pisati... :headbang: :headbang: :headbang:

Lahko samo rečem da sem srečen da sem žiu,ker mi je učer na sredi ravnice na cesto iz koruze zapelou Zetor 1123(no neki tazga :rolleyes: )

Kje je pa tle zakon,mamo jim je... in kmetom vse po spisku in kva je mel kur.. učer za iskat na njivi...

Oprostite če je kdo tuki gor kmet,sam da kuruzo na bankino nasadi,to je pa za ...,bom rajš tiho. :whistle:

Neki tazga je blo :blink: :kva1: :nono: O:-)

zetor4718.gif

Pa si prepričan, da je za to potrebno odpret novo temo ??

Prav lahko bi tole zalimal v kozlarišče in pika. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihaja jesen, z njo traktorji na cestah. Pa zemlja izpod njihovih koles tudi, -ta je še posebej nevarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihaja jesen, z njo traktorji na cestah. Pa zemlja izpod njihovih koles tudi, -ta je še posebej nevarna.

res je....pa veliko teh traktoristov ni treznih za volanom...cel dan delajo pa ga počas čez dan pijejo ..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je....pa veliko teh traktoristov ni treznih za volanom...cel dan delajo pa ga počas čez dan pijejo ..... :angry:

Ja žejen pa tud ne more delat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ultralahko letalo s primerno količino napalma reši vse vaše tegobe. www.dolskoruzo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj taka tema je bila že lani odprta.

Pač svinje in govedo morajo nekaj jest, da mi lahko pol kaj dobrega pojemo. Je pa res da je vleiko teh traktorjev in traktorskih strojev neizpravnih, brez ustrezne luči .. to je predvsem pri hoby program kmetih.

A ne pojeste radi kakega svinjskega kotleta, pa čevapčiče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pojeste radi kakega svinjskega kotleta, pa čevapčiče?

Saj pa nismo barbari, da bi meso žrli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa nismo barbari, da bi meso žrli!!!

no če ste pa peki, pa spet rabte kukuruz in žito :evilgrin:

@senna - v 60 letni zgodovini še ni blo Zetorja z tako oznako :alien1: , mogoče bi se malo manj pripeljal pa bi videl kakšno oznako je imel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj taka tema je bila že lani odprta.

Pač svinje in govedo morajo nekaj jest, da mi lahko pol kaj dobrega pojemo. Je pa res da je vleiko teh traktorjev in traktorskih strojev neizpravnih, brez ustrezne luči .. to je predvsem pri hoby program kmetih.

A ne pojeste radi kakega svinjskega kotleta, pa čevapčiče?

saj noben ni rekel da ne jemo mesa... :? ..ampak premalo so previdni...pa šlampasti...:(ne vsi),saj vsi vemo da se še vedno prevračajo po grvinah.. :eek: ..pa so traktorji kot praviš..neizpravni...in nemalokdo ima alkohol v krvi :nono:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi šele stokal, če bi s konjsko vprego vozil po cesti tko k včas. :lol:

žal je cesta namenjena vsem in ne sam motoristom. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi šele stokal, če bi s konjsko vprego vozil po cesti tko k včas. :lol:

žal je cesta namenjena vsem in ne sam motoristom. :headbang:

res je soncy maš prav ...sam motoristi ponavadi nimajo tono dreka na kolesih... :headbang: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšn tedn sm se peljal po idrijskih ovinkih, nakar mi nasproti pripelje gruča kolesarjev. Vozili so en zraven druzga tut po ovinkih. Predstavljajte si da en motorist mal bl hitro polaga ovink :D Leteli bi ko keglji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pretiravaj no. :lol:

nč ne pretiravam.. :krneki: sam sej veš kako je ko je cesta čist zlizana ko mal dež pada po blatu...pa ne spucajo za sabo :angry: pol te pa vrže tam po bankin al pa v kak jark :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne pretiravam.. :krneki: sam sej veš kako je ko je cesta čist zlizana ko mal dež pada po blatu...pa ne spucajo za sabo :angry: pol te pa vrže tam po bankin al pa v kak jark :headbang:

Treba vsake tolko nogo dol dat da preveriš če drsi ne :) Drgač pa počasi na takih predelih k ih ne poznaš. Nikoli ne veš kje je stranska cesta in kje te čaka traktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba vsake tolko nogo dol dat da preveriš če drsi ne :) Drgač pa počasi na takih predelih k ih ne poznaš. Nikoli ne veš kje je stranska cesta in kje te čaka traktor.

to se pa strinjam s tabo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne pretiravam.. :krneki: sam sej veš kako je ko je cesta čist zlizana ko mal dež pada po blatu...pa ne spucajo za sabo :angry: pol te pa vrže tam po bankin al pa v kak jark :headbang:
,

in kako bi po tvojem mogu kmet za sabo pospravit blato z dežjem ali brez ??:?? od doma napelat šlauf z vodo, mamco napodit z metlo na cesto in naj drgne...pa še milo zravn :hmm:

ne gre to kar tko....pač...sej se blato zvozi, posuši...in ga ni več....itak pa z motorjem ne pizdiš po dežju nevem kako....pa če blato vidiš, najbrž ne naviješ še bolj gasa :D ampak se pač prilagodiš razmeram ....se ti ne zdi tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sem zakvačkala zdej :rolleyes:

ja minca se strinjam s tabo..ampak me nisi razumela prav..tisti del cestišča kjer direkt prpeljejo iz njive al pa kaj podobnega se lahko počisti če je pač še suho(pa tisti pametni to tud počnejo)nisem pa mislila da zdej celo cesto drgneš :)

pa previdno seveda.. .)

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!