Skoči na vsebino

Koruza


Priporočene objave

Zadnjič se pripeljem domov.. skoraj pred bajto na koncu ulice, prov res vlki kamni po sred ceste... kdo je to spet dol fukno da mu mamo jebem :headbang: :headbang: Sm takoj dol zmetal vse, da nebi kdo slučajno naleto gor.. mater ej, to me razpizdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa nismo barbari, da bi meso žrli!!!

Zato se ga pa speče. B)

Zadnjič se pripeljem domov.. skoraj pred bajto na koncu ulice, prov res vlki kamni po sred ceste... kdo je to spet dol fukno da mu mamo jebem :headbang: :headbang: Sm takoj dol zmetal vse, da nebi kdo slučajno naleto gor.. mater ej, to me razpizdi...

Po tleh bi se vrgu pa tožil nastavljača. To je zdej moderno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sicer off topic...ampak samo odgovarjam ...---> ja, črnega buella mam... :wub:

post-20292-1218014358_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato se ga pa speče. B)

Po tleh bi se vrgu pa tožil nastavljača. To je zdej moderno.

Saj bi, a kdo bi ugotovil kdo je bil? Najbrž kaki traktor al pa tovornjak ki je prej peljal mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sicer off topic...ampak samo odgovarjam ...---> ja, črnega buella mam... :wub:

nit ne, se fajn vidi, kak so na dojcu usrani kotači :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep motor :D

še lepši pa traktor z 30 kg blata na gumah :lol1: :lol1: in pol kmetje pucajo z metlami, vodo in milom kolesa.....mhm, ziher ja :D :kva2: :headbang:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep motor :D

še lepši pa traktor z 30 kg blata na gumah :lol1: :lol1: in pol kmetje pucajo z metlami, vodo in milom kolesa.....mhm, ziher ja :D :kva2: :headbang:

To -o čiščenju gum z metlo in vedrom, ni napisal buellina, ampak jaz. Kje si našla milnico, ne vem. Naj bi čistili vedno, ne le ob kontrolah.

Sicer pa: bo za vsak padec kriv traktorist, ali malenkost tudi ''mi''? Ki moramo vsak ovinek peljati po kolenu... Mogoče jaz gledam na vso stvar malo drugače (sem pač doma malo ven iz mesta), -nam je predvidevanje prešlo že v navado, ker so pač traktorji vsakdanji pojav... Drugače pa je, ko kakšno mestno dete pripelje izven mestnega središča. Navajeno čistega asfalta brez peska in nesnage, se seveda ne znajde.

Pa ne zagovarjam traktoristov, samo malo predvidevajmo da prihaja čas poljskih opravil.

Minca, ta traktor na sliki ni nevaren, kar se tiče blata. Če se ti zdi, potem pa še nisi videla traktorja, ko pripelje z mokre njive, ali pa ko se vlačijo hlodi domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se pripeljem domov.. skoraj pred bajto na koncu ulice, prov res vlki kamni po sred ceste......

Da se nisi čez Šentviški predor pelal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koruza je zakon :worship:

za kaki zasilni pristanek je kar vredu,

dosti boljša od šodra ali pa kake železne planke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koruza je njamiiiii :grim (kura pač :whistle: ), sm tistale dol v unem nepreglednem ovinku pr nas, in to na obeh straneh že tko ozke ceste, s tem d se itak nben ne prpele po svojem pasu (sosedovo je mer itak bolš :whistle: ), mi pa niti najmanj ni všeč. Ampak kmetje se ne dajo in tko mamo vsako drugo leto tako fajn koruzno ograjo :slap: in se čudm, d ni že večkrat počl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koruza je njamiiiii :grim (kura pač :whistle: ), sm tistale dol v unem nepreglednem ovinku pr nas, in to na obeh straneh že tko ozke ceste, s tem d se itak nben ne prpele po svojem pasu (sosedovo je mer itak bolš :whistle: ), mi pa niti najmanj ni všeč. Ampak kmetje se ne dajo in tko mamo vsako drugo leto tako fajn koruzno ograjo :slap: in se čudm, d ni že večkrat počl.

A tkole mate

post-5391-1218132482.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tkole mate

post-5391-1218132482.jpg

Ja tkole, sm d je ovink še mal bl oster pa cesta mal bl zjahana....a ni fajn :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole, sm d je ovink še mal bl oster pa cesta mal bl zjahana....a ni fajn :slap:

Vidva mata sploh naroben motor. Bo treba kr krosko kupt. Gre po kuruzi BP in po zjahanih cestah BP :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva mata sploh naroben motor. Bo treba kr krosko kupt. Gre po kuruzi BP in po zjahanih cestah BP :P .

e to mi delaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to samo podopustna depresija, ampak ves čas se sprašujem, kdo je večji kmet.

Tisti, ki je s starim, muzejskim zetorjem zapeljal iz koruze na cetso, lai tisti (tista), ki je odprl temo o tem dogodku......

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tole je, pizda mu materina, izvajal, ko je iz tursce prišel:

tole pa ni kr tko.. :o .poba obvlada.. :D :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to samo podopustna depresija, ampak ves čas se sprašujem, kdo je večji kmet.

Tisti, ki je s starim, muzejskim zetorjem zapeljal iz koruze na cetso, lai tisti (tista), ki je odprl temo o tem dogodku......

pa lp

Dej ne bod tolk pameten,ti si gotovo kmet zato pa pišeš take.

Jest sem hotel opozoriti z tem dogodkom ne pa čez kmete udrihat ki nam dajejo (kruh).

Pejt u nemčijo pa boš vidu kje koruza raste,za cesto je prepovedana,povem iz prve roke ker imam vso žlahto gor :naughty:

Če bi imel ta kmet po zakonu posajeno koruzo(3 metre od bankine) mu nebi blo treba ven ruknit in ogrožati drugih,samo srečo je imel da se ni u tistmu trenutku pripeljal avto,ker bi ziher počilo.(sam bi pol tut po gobcu počilo,vsaj če bi mene narajmou in če bi bil še žiu)

rajš potrkej da nauš glih ti naletu kdaj na kšnga (ki tut u nedeljo ko tut pod razno nebi mislil) serje po njivah in cestah.

Sosed je kr velik kmet in ga še nisem videl da bi kdaj traktor kurblou u nedeljo,take bi jest štrafou,(prau tako gune šiptarje ki ti kurbe u nedeljah kšne škarfe šolajo ali podobno....)

Mi pa europa,ja. :headbang:

Velikokrat porajtam na forumih, da so najbl pametni tist mulčki ki jim še smrkl dol visi,al pa eni ki so na določenem forumu in imajo le makete od motorjev,avtomobilov...

Najprej se hvali da ima (avto,motor) pol se pa zagovori in se izkaže da je vse od fotra :rolleyes: :headbang: (off topic)

Tut jest ko sem bil mlajš se mi je po domače jebalo,nevemkolikokrat smo zleteli z ceste,se prevračali,sam iz leti te sreča pamet in tko sem odprl to temo da opozorim na zelo veliko nevarnost ki jo "ponuja" prav koruza in upam da ne bomo brali črne kronike prav zaradi nje.

Srečno(7-3)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bod tolk pameten,ti si gotovo kmet zato pa pišeš take.

Jest sem hotel opozoriti z tem dogodkom ne pa čez kmete udrihat ki nam dajejo (kruh).

Pejt u nemčijo pa boš vidu kje koruza raste,za cesto je prepovedana,povem iz prve roke ker imam vso žlahto gor :naughty:

Če bi imel ta kmet po zakonu posajeno koruzo(3 metre od bankine) mu nebi blo treba ven ruknit in ogrožati drugih,samo srečo je imel da se ni u tistmu trenutku pripeljal avto,ker bi ziher počilo.(sam bi pol tut po gobcu počilo,vsaj če bi mene narajmou in če bi bil še žiu)

rajš potrkej da nauš glih ti naletu kdaj na kšnga (ki tut u nedeljo ko tut pod razno nebi mislil) serje po njivah in cestah.

Sosed je kr velik kmet in ga še nisem videl da bi kdaj traktor kurblou u nedeljo,take bi jest štrafou,(prau tako gune šiptarje ki ti kurbe u nedeljah kšne škarfe šolajo ali podobno... .)

Mi pa europa,ja. :headbang:

Velikokrat porajtam na forumih, da so najbl pametni tist mulčki ki jim še smrkl dol visi,al pa eni ki so na določenem forumu in imajo le makete od motorjev,avtomobilov...

Najprej se hvali da ima (avto,motor) pol se pa zagovori in se izkaže da je vse od fotra :rolleyes: :headbang: (off topic)

Tut jest ko sem bil mlajš se mi je po domače jebalo,nevemkolikokrat smo zleteli z ceste,se prevračali,sam iz leti te sreča pamet in tko sem odprl to temo da opozorim na zelo veliko nevarnost ki jo "ponuja" prav koruza in upam da ne bomo brali črne kronike prav zaradi nje.

Srečno(7-3)

bo treba Vam v Nemčijo se hodit vozit :lol: :Dol skoruzo :BUA: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!