Skoči na vsebino

Koruza


Priporočene objave

dejta mir no.. :nono: ...ko itak to nikamor ne pelje.......pejta raj kakmu kmetu pomagat...zdle bo opravil več ko dovolj...pa tam energijo trošta.... :rolleyes:

Sej sem ga dal pod ignor,da ne berem teh bedarij.Grem rajš n pečeno kuruzo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Sam da tvoj podpis preberem,vse vem.En zahojen"c.Kva sm ti jest naredu,bedak zaguran(ne morem druzga povedat enmu ki temo čist spremeni in kvasi kr neki). :slap:

Moderatorji bi pa tut lahko takšne ban-ali,ki samo smetijo tuki gor.Sej uzdevk ma čist taprav. :whistle:

joj, da na takega pokovca kot si ti naletim s traktorjem pri spravilu silaže, to bi krave kislo gledale!

daj no malo pomisli preden kaj napišeš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni traktor ful zakon vozt, še posebi če mam 10ton koruze zadi v prikolici (da ne govorim, ko dve prikolici prklopiš!). Še bolš pa pol ko koruzo pobereš, dat brano zadi in meterske špranje v zemljo delat (ko se vstaviš in stopiš v brano te ni vun videt) - ok samo tega še ne znam dobr, so bolj levo desno. Freza pa pol po teh branah ful zakon, te premetava ko bikca v kamjonu.

Je pa res čas koruze za pečt mimo - fejst mimo (kak mesec, dva) lahko pa še vedno kokice v štacuni kupiš :D

Še nekaj let pa bom po mojem izpit za kamjon naredu, pa pol koruzo(krompir, pšenico,...) s kamjonom fural - prideš prej. Ni kej, vsake tolk je potrebno mal obnovit CPP (nekako mi rata te štampilke vsako toliko let v izpitu kako dodat) - pa na vseh se nekaj novega naučiš - problem bo nastal ko bo knjižica polna.

Pa dobr je, ko vse vidike vidiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Sam da tvoj podpis preberem,vse vem.En zahojen"c.Kva sm ti jest naredu,bedak zaguran(ne morem druzga povedat enmu ki temo čist spremeni in kvasi kr neki). :slap:

Moderatorji bi pa tut lahko takšne ban-ali,ki samo smetijo tuki gor.Sej uzdevk ma čist taprav. :whistle:

Senna, ko prebereš moj podpis, ne veš ničesar. Ne veš, kdo ga je izrekel in kdaj.

Nisi pa povedal, kdaj boš, kot si obljubil, nehal gobcati in groziti, ampak boš, kot si napisal nekaj postov više, vse po vrsti pretepel.

Še enkrat, jaz se javim in se ti pustim pretepsti. Povej kje in kdaj.

In kot vidiš, me ne moreš dati na ignore, ker imam veze in poznanstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bo najbrž kuhana v igri

drugače pa tud jaz poznam par lokacij na katerih je koruza skoraj do cestišča za to sem na njih še posebaj pozorna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bo najbrž kuhana v igri

drugače pa tud jaz poznam par lokacij na katerih je koruza skoraj do cestišča za to sem na njih še posebaj pozorna

Mljask! :P :D

hawaiiblast_hawaiian_vanilla_co_coo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetje smo dolžani spucati cesto po opravljenim delom na polju. Sami na veliko svinjamo ceste in ja, jih spučemo, boste nekateri sedaj srečni??? Kaj pa porečete glede na obiranje hmelja v tem času. Sami smo tud v tem fohu vendar ne pučemo ceste dnevno temveč tedensko s predopozorilnimi tablami.

Provokator vidim da ceniš tudi ljudi s podeželja, prav tako si videl in občutil kako je odraščati na kmetiji in sedaj ceniš njihovo delo. Nekateri ki pa nikoli niso videli ali občutili to na lastni koži pa znajo samo grajati :headbang:

Tako je, pa brez zamere :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!