Skoči na vsebino

Svema trgovina


Priporočene objave

moj v.d. mož pošlje 26.6. na Svemo telefon (ki je v garanciji), ker mu je ckrnil ekran. Čez tri dni pokliče na servis in povpraša, če so telefon dobili. Mu potrdijo in čaka še naprej kot bedak. Vmes je še ene trikrat poklical kdaj ga bodo vzeli na servis in stalno prelagajo. 29.7. končno prevzamejo telefon v servis, 1.8. pa ga že vrnejo po pošti nazaj domov.

Ko odpre pošto, vidi, da je baterija, ki je priložena telefonu čisto napinjena in uničena :o :( . Zraven pa dobis, da je baterija napihnjena, da so bila vezja in baterija izpostavljena vlagi in da garancija ne velja :(:sad: :shock: :shock: :( :o :o :o

Valda se moj takoj popizdi jih pokliče, vpraša, če se norca delajo, da take baterije ni poslal, da je bila baterija čisto normalna in da je samo ekran crknil in mu na servisu rečejo, da jebatga, da je bila taka baterija, ko je on telefon vzel v roke in da ne more nič narediti.

Kliče še na podjetje prav na reklamacije in mu tam isto rečejo :( :(

Seveda midva naivneža tudi slučajno nisva pomislila, da bi prej telefon pofotkala, preden sva ga poslala, da bi si zapisala številko baterije - nič!! Dal je v pošto z dopisom, naj popravijo ekran in to je to.....

Moj potem še pokliče na urad varstva potrošnikov, kjer mu valda tudi ne morejo ničesar pomagati, lahko so mu samo povedali kaj bi moral narediti PREDEN je telefon poslal :(

Saj telefon nima več neke vrednosti, to je res! Ampak vseeno sva besna ko risa, ker so naju (oz. predvsem mojega) na suho nategnili!

Zakaj vse to pišem?

1. da naredim slabo reklamo za Svemo (in bom vsem hvaležna, če boste tudi drugim to negativno izkušnjo povedali)

2. da opozorim, da ne pošiljajte po pošti brez slikovnega dokazila o stanju aparata

3. najboljše pa je kar it osebno tja, pa da se ti serviser podpiše o stanju aparata pri prevzemu.......

Naju je ta lekcija precej naučila! :headbang:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erikson ja....jez sm se tud ustrelil v koleno. kupil sem k770i, pri simobilu.tam je telefon tako pohabljen, da niti pod razno ni ericsson, ko pa sm klical na Svemo, in prosil, da iz te pohabe nardijo ericssona so zahtevali ene 4 potrdila, de je telefon moj, plačan in da sem rešen pogodb . . . mislem....nevem. telefon je moj, in jaz bi rad da mi dela tako kot so si švedi/japonci zamislili, in tega njihov zastopnmik ne omogoča. to je moj peri sony ali sony ericsson, in sm naj privezan, ker le z SE na SE prenesem imenik. komaj čakam da mi poteče simobilova pogodba da grem nazaj k mobitelu in dobim ericssona ki bo delal. . .Glede sveme pa no comment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

erikson ja....jez sm se tud ustrelil v koleno. kupil sem k770i, pri simobilu.tam je telefon tako pohabljen, da niti pod razno ni ericsson, ko pa sm klical na Svemo, in prosil, da iz te pohabe nardijo ericssona so zahtevali ene 4 potrdila, de je telefon moj, plačan in da sem rešen pogodb . . . mislem....nevem. telefon je moj, in jaz bi rad da mi dela tako kot so si švedi/japonci zamislili, in tega njihov zastopnmik ne omogoča. to je moj peri sony ali sony ericsson, in sm naj privezan, ker le z SE na SE prenesem imenik. komaj čakam da mi poteče simobilova pogodba da grem nazaj k mobitelu in dobim ericssona ki bo delal. . .Glede sveme pa no comment.

Jaz tudi... dela, ko bomba... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman sem bolj blond za te zadeve.... kako misliš, je pohabljen in da to ni ericsson?

software na vodafonovih telefonih je prilagojen vodafonu, in odobren od providerja. Zato precej stvari na njemu ne dela kot bi morale. recimo,. zaklenjen je imel dostop do G-maila, če sem hotel poslati vizitko iz imenika, sem jo lahko poslal le kot MMS in ne kot SMS.(mms=10 centov, SMS=free, pa še MMS vitzitke na večini telefonov niso delale, niso ble sprejete) enostavno manjkajo postavke v menujih.... moj stari k750 (mobitel) je znal krepko več kot nov 770i simobil. ko sem dobil nekoga ki mi ga je cracknil z generic softwearom, je telefon shodil. AMPAK ker generic (originalni, izvorni software, za mednarodni trg) ni namenjem prodaji v SLO, sem zgubil T9 črkovalnik za Slovenščino :headbang: na kratko: za znoret. Sveme pa to ne briga. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm tega pa nisem vedela :unsure: je pa moj tudi sedaj tega 770i kupil.....

p.s.: kje bi se pa dalo dobiti ta generic softwear? Noben od naju T9 sploh ne uporablja (v bistvu mi je skrajno glupa funkcija, ki nikoli ne najde tisto besedo, ki bi jo želela :lol: ), zato bi mojemu pomoje tole prav prišlo.

Samo potem verjetno telefon ni več v garanciji, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaju je vsaj izučilo, da je Ericsson za kurac...

Ja, Švicarji pa čokolade ne znajo delat, Japonci pa niso rumeni in papež je musliman... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm tega pa nisem vedela :unsure: je pa moj tudi sedaj tega 770i kupil.....

p.s.: kje bi se pa dalo dobiti ta generic softwear? Noben od naju T9 sploh ne uporablja (v bistvu mi je skrajno glupa funkcija, ki nikoli ne najde tisto besedo, ki bi jo želela :lol: ), zato bi mojemu pomoje tole prav prišlo.

Samo potem verjetno telefon ni več v garanciji, ali pač?

Pravi dedci imamo K 770i :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm tega pa nisem vedela :unsure: je pa moj tudi sedaj tega 770i kupil.....

p.s.: kje bi se pa dalo dobiti ta generic softwear? Noben od naju T9 sploh ne uporablja (v bistvu mi je skrajno glupa funkcija, ki nikoli ne najde tisto besedo, ki bi jo želela :lol: ), zato bi mojemu pomoje tole prav prišlo.

Samo potem verjetno telefon ni več v garanciji, ali pač?

tole o garanciji me, iskreno povedano ne briga, ker če je tak problem proti plačilu flasnit telefon, nej si garancijo in sevisiranje nekam vtaknejo. Meni ga je frend nesu mislim da na mobikliniko, nisem pa 100% T9 večini folka ni všeč, ampak tega res ne zastopim :unsure: trikrat morm prtisnt za C!!! po treh tednih filanja slovarja s svojimi besedami, je T9 neki najbolšga. takoj za tipkovnico :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm že nekej časa nazaj iz sonieriksona presedlal na nokio in to zgolj zaradi servisa. Na svemo sem namreč nekoč nesel K750i da mi menjajo đojstik. Po 30ih dneh so mi dali "nov" telefon češ da se unga ne da popravit. nisem bil glih navdušen ker sm hotel vsaj podatke s tastarga dobit - seveda ni blo šans da bi ga še kje v policah imeli, čeprav so ga popravli isti dan dopoldne. Po informacijah tipa na šalterju dajo telefone uničit v matično firmo Sonyerikson (yeah right!). Normalno je bilo da mi je ta "nov" telefon crknu po enmu tednu. Seveda je bil ven iz garancije ker so naredili "swap" in garancijo tastarga telefona prenesli na tanovga (glih slab teden jo je ostalo po tistem mesečnem čakanju).

Usa penast sm pole pisal na sonierikson o neljubem pripetljaju, odgovorili so mi pa da "nimajo informacij o tem ter da ne uničujejo telefonov v njihovih fabrikah".

Sicer pa tudi na telerayu niso glih najbolj prijazni. Ko sem pred kratkim nesel 6234 da popravijo tipko za višanje glasnosti (v garanciji), mi je dekle na šalterju začelo dopovedovat da je telefon preveč prašen in da tega garancija ne krije. Ko sm jo prepričal da noben ne nosi telefona v najlon vrečkici v žepu je blo kul in so popravli.

brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi dedci imamo K 770i :yea1:

uni k mamo dalšiga mamo pa K800i :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni ki ga ne rabmo kazat okoli pa že peto generacijo motorole na preklop to je una firma ki se zmislna mobitele (pa še nikoli na servisu) :worship:

glede Sveme in ostalih ki niso nič boljši pa le to da oni niso servis ampak trgovina, servisirajo (kao) itak vse telefončke v neki xy delavnici na Brnčičevi popravijo jih pa itak bolj malo..... itak ni nič v garanciji kar se ponavadi zjebe.....

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi dedci ne pijemo mercatorjevega pira! :P

tista tvoja čmiga je z istega traku, tak da... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr mojmu k810i tut joystick neki jebe in je tudi od simobila. včasih se ugasne pa spet nazaj pržge pa take fore :headbang: Dobr je sam zarad aparata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam na popravilo Sony Ericsson K530i 30 dni telefon je v garanciji,n me zanima po koliko,časa dobim novega!Stali v koloni v kombinezonih na cesti pri 40 stopinjah zaradi nesreče in ne naprej in ne nazaj in takrat je nehal delat.In to zgleda da zaradi navadnega znoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je 45. dni.... ampak verjemi, pravočasno ti ga bodo poslali nazaj, da tole ni v garanciji in še uničili ti ga bodo, če še ni dovolj uničen.

sicer pa kopiram iz enega drugega foruma odgovor ene, ki je delala na Svemi:

ja je v bistvu res....način dela je grozen.... sm delala lansko leto tam 1 mesec med poletjem. Od prejema pošte pa do serviserja je zelo dolga pot. Nadležno je le pravilo, da če je telefon pri njih na servisu več kot 40 (ali 45 dni) so dolžni izdati nov telefon. In tako zjutraj dostavijo pošto, študentka jo odpre, in za vsak telefon posebej pogleda v rač. evidenco koliko časa je že bil pri njih, če je sploh kdaj bil. In če je bil telefon že pri njih kakšnih 15 dni ga dajo v prednostno popravilo k serviserjem, drugače pa gre v škatlo (tiste rumene poštne škate), nanjo se napiše datum in pride na vrsto čez kakšen mesec. Jaz naj bi delala na sprejemu....pa so vsi govorili da so stranke tečne....ja logično....motilo me je že to, jaz sem imela Nokio pa so me vsi čudn gledal....

potem ti je vse jasno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi dedci ne pijemo mercatorjevega pira! :P

Se privajam na tvojega, da pol ne dobim prehitro driske... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista tvoja čmiga je z istega traku, tak da... :whistle:

Vem ja. :D Tisto kar jim pa ne rata, pa itak veš v kaj flaširajo, tak da... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje težave s svemo imaš opisane tule

Naj povem da je zgodba končana, telefon ni popravljen ker so v drugem popravilu(po 50 dneh) ugotovili da je okvara zaradi udarca in da garancija ne krije ter da se na da popravit PCB vezja. Skratka sux svema.

Pa verjemite da na telerayu ni veliko drugače. Dokelr bodo imeli monopol pri poravljanju telefonov v garanciji bo pač tako kot je. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ja. :D Tisto kar jim pa ne rata, pa itak veš v kaj flaširajo, tak da... :whistle:

Pesjan namiguješ na kozoroga, ma veš da imaš prav.Kakšna zvestoba do roba,kur.c pa zvestoba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!