Skoči na vsebino

Svema trgovina


Priporočene objave

uni ki ga ne rabmo kazat okoli pa že peto generacijo motorole na preklop to je una firma ki se zmislna mobitele (pa še nikoli na servisu) :worship:

glede Sveme in ostalih ki niso nič boljši pa le to da oni niso servis ampak trgovina, servisirajo (kao) itak vse telefončke v neki xy delavnici na Brnčičevi popravijo jih pa itak bolj malo..... itak ni nič v garanciji kar se ponavadi zjebe.....

točno tako...motorola je zakon.....se vprašate kaj bo moj naslednji mobi.......seveda motorola. :worship: :worship: :worship:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj v.d. mož pošlje 26.6. na Svemo telefon (ki je v garanciji), ker mu je ckrnil ekran. Čez tri dni pokliče na servis in povpraša, če so telefon dobili. Mu potrdijo in čaka še naprej kot bedak. Vmes je še ene trikrat poklical kdaj ga bodo vzeli na servis in stalno prelagajo. 29.7. končno prevzamejo telefon v servis, 1.8. pa ga že vrnejo po pošti nazaj domov.

Ko odpre pošto, vidi, da je baterija, ki je priložena telefonu čisto napinjena in uničena :o :( . Zraven pa dobis, da je baterija napihnjena, da so bila vezja in baterija izpostavljena vlagi in da garancija ne velja :( :sad: :shock: :shock: :( :o :o :o

Valda se moj takoj popizdi jih pokliče, vpraša, če se norca delajo, da take baterije ni poslal, da je bila baterija čisto normalna in da je samo ekran crknil in mu na servisu rečejo, da jebatga, da je bila taka baterija, ko je on telefon vzel v roke in da ne more nič narediti.

Kliče še na podjetje prav na reklamacije in mu tam isto rečejo :( :(

Seveda midva naivneža tudi slučajno nisva pomislila, da bi prej telefon pofotkala, preden sva ga poslala, da bi si zapisala številko baterije - nič!! Dal je v pošto z dopisom, naj popravijo ekran in to je to.....

Moj potem še pokliče na urad varstva potrošnikov, kjer mu valda tudi ne morejo ničesar pomagati, lahko so mu samo povedali kaj bi moral narediti PREDEN je telefon poslal :(

Saj telefon nima več neke vrednosti, to je res! Ampak vseeno sva besna ko risa, ker so naju (oz. predvsem mojega) na suho nategnili!

Zakaj vse to pišem?

1. da naredim slabo reklamo za Svemo (in bom vsem hvaležna, če boste tudi drugim to negativno izkušnjo povedali)

2. da opozorim, da ne pošiljajte po pošti brez slikovnega dokazila o stanju aparata

3. najboljše pa je kar it osebno tja, pa da se ti serviser podpiše o stanju aparata pri prevzemu.......

Naju je ta lekcija precej naučila! :headbang:

ojoj kaj se boš te za neki telefon sekiro pa pisal take duge poste...kupi novega/drugega pa je :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj kaj se boš te za neki telefon sekiro pa pisal take duge poste...kupi novega/drugega pa je :D

Bravo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi dnar.

Sicer pa je nekoč elektronka držala 10+ let sedaj pa je že rekord če nova dela tako kot naj ib delala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj SE W710i je že tri tedne na servisu, pa še nič od njega. Tipki za glasnost ne delata, pa kar sam ''hoče'' na internet. Bomo videli, kaj bodo zdaj rekli kot diagnozo. Uporabljam pa zdaj pet (5) let starega Siemensa, ki dela kot ura. Pa baterija je še prva -drži tri dni. Jebemti nove telefone, elektronika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako...motorola je zakon.....se vprašate kaj bo moj naslednji mobi.......seveda motorola. :worship: :worship: :worship:

dr.looney :alien1:

motorola je zakon če ga uporabljaš tako kot fixnega. kličeš odložiš/javiš odložiš. pa še takrat slabo slišiš. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne glede na to, da je baterija hin, so oni dolžni poporaviti zaslon.

Bi pač rekel, da naj popravijo zaslon na garancijo. In ker ga ne bodo mogli popraviti, bodo verjetno itaq dolžni zamenjati cel telefon, vključno z baterijo.

Pa nehajte smetit po vseh temah z nekimi bedarijami, ker vso smetenje in kozlanje čez 3 strani ni avtorici teme in njenemu v.d. soproga pomagalo čisto nič.

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vso smetenje in kozlanje čez 3 strani ni avtorici teme in njenemu v.d. soproga pomagalo čisto nič.

Kako bi jima pa sploh lahko pomagali? :?

Predlagam, da se vsi motoristi lepo zberemo, odhrumimo pred sedež Sveme in tako izrazimo svoje nestrinjanje z njihovim odnosom do strank.

Na zbirni točki bom poceni (15 eur) prodajal kvalitetne, "fruit of the loom" majice, z napisom "Nokia do Tokia", katera bo obvezna za vse protestnike!!! :grim

Ali pa jima iz sočutja nov telefon kupi! :P :P :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi jima pa sploh lahko pomagali? :?

Predlagam, da se vsi motoristi lepo zberemo, odhrumimo pred sedež Sveme in tako izrazimo svoje nestrinjanje z njihovim odnosom do strank.

Na zbirni točki bom poceni (15 eur) prodajal kvalitetne, "fruit of the loom" majice, z napisom "Nokia do Tokia", katera bo obvezna za vse protestnike!!! :grim

Ali pa jima iz sočutja nov telefon kupi! :P :P :P

Nama pa en pir, ko se tako trudima ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!