Skoči na vsebino

29. OLIMPIJSKE IGRE, PEKING 2008


Zdrawc

Priporočene objave

Ker se bo v naslednjih 14ih dneh obilo govorilo o Olimpijskih igrah v Pekingu, se spodobi, da imamo tudi tule temo, kjer bomo lahko razglabljali o dogajanju, rezultatih.....

TheOfficial Website of the Beijing 2008 Olympic Games August 8-24, 2008

OI by RTVSlo

OI by 24ur

Zgodovina poletnih olimpijskih iger by Wiki

150px-Beijing_2008_logo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga.....malo napače

Prosim če kdo od moderatorjev popravi naslov, da res ne bo prevelkega navala v Olimje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac za olimpijske igre. Upam pa, da bodo čimveč doping kontrol izvajali in potem "grešnike" jebali in vlačli po cajtngah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad dnara seweda :doze:

sicer nisem teme odprl, da se bo spet samo o politiki nabijalo............tisto lahko odpereš v "politiziranju" pa se boste pol tam žagali :closedeyes:

Vapo, bi pa najbrž navijal wseeno

navijacice_show.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako lahko svet dopusti olimpijske igre medtem ko kitajska pobija in zatira tibetance...

ne drekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo naši. Jaz napovedujem rekordno število medalj za naše. po moje jih bo 6-7. Če ne celo 8.

Kitajci so znani po kvalitetnih ponaredkih, tako da ni hudič, da ne pride domov vsak udeleženec vsaj z eno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam na 3 - 5 medalj ( matr sem optimist ), ampak cajta za kej velik zijat v škatlo pa res ne bo - vsaj če bo vreme zuni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sara Isaković ravnokar v Pekingu priplavala Olimpijski rekord na 200m prosto :worship:

In zanesljivo prišla v polfinale.

Takoj po njenem rekordu pa v naslednji skupini pa je Pelegrinijeva popravila svetovni rekord, kar pomeni, da je takoj zrušen še Olimpijski rekord naše Sare.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero hudo kvalifikacije odpeljal.........

Drugač pa ja medalj je lahk 5, lahk pa nobene.... 

Sjeng,modro razmišljaš...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng,modro razmišljaš...

:whistle:

Ja sej si kul........sej je jasn kaj sem s tem mislil, da nihče od naših ni izrazit favorit(no ja mogoč Isakovičeva, Perotu se pa hitr lahk zgodi da kaka vratca zadane) in se lahk zgodi da tudi ne bo medalje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobesedno je splavala po vodi, škoda za Petra, pa tako fajn je včeraj kazalo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!