Skoči na vsebino

Izlet v Sarajevo


BLACKACES

Priporočene objave

pri drugih pa je že beseda motor lahko vprašljiva trance_21_laughing1.gif

trance_09_box.gif

Btw... Moja bi se rada mal vsedla na tisto tvojo kravo, sam jo je strah te vprašat ehm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve za kakšno v redu prenočišče v Sarajevu z varno garažo. Tja dol grem 20.09.2008.

zdravo a vas gre več in kakšno turo imate v planu.jat tud planiram it sarajevo mostar dubrovnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_09_box.gif

Btw... Moja bi se rada mal vsedla na tisto tvojo kravo, sam jo je strah te vprašat ehm :D

Ko se vidmo ni problema - ma sej itak veš! Pa ni krava ampak je kobilca :angry: (kilaža je itak podobna :whistle: ).

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POVZETEK UDELEŽENCEV!

1. Maus

2. MARJA

3. MDR

4. VOLK

5 JANUSKA

20. Frips ?

Zakaj sem pa js s t'malimi napisan :? ... a moraš res vse vidt, da verjameš :unsure:

Ko se vidmo ni problema - ma sej itak veš! Pa ni krava ampak je kobilca :angry: (kilaža je itak podobna :whistle: ).

M.

kobilica ja ... :lol1: ... jak je :P

SONCE BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo takrat, ti si že v letih

:whistle:

še do Pule te morjo drugi prpelat

jebemo ! pa kaj sem jaz moj notes izgubil ?! kaj in kdaj dogaja ?!

"sarajevo 84" je preseljen v klet flexa (pod kompasom na slovenski) ! že kdo preveril ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je bilo Sarajevo lepo sončno in vroče, tako da bo nemara tako tudi ostalo. Naredili smo še detour v Zenico kot TICA MC, kjer priporočam pajzl "Bonus film" aka "Hard Rock" za pijančevanje ob dobri muziki. Po razbitju šparovca bom mogoče kandidiral za party.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas gre 5, sicer z avtomobilom, drugi teden. Me samo zanima če je pri Amri plac tudi za avtomobile? Pa če ma kakšno internetno stran al se rezervira kar po telefonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas gre 5, sicer z avtomobilom, drugi teden. Me samo zanima če je pri Amri plac tudi za avtomobile? Pa če ma kakšno internetno stran al se rezervira kar po telefonu?

Sem že našel, upam da bo prostor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po telefonu se zmeni, prijetna gospa, al pa email.

Za naslednji teden se mi zdi, da je rekla da pride dol večja skupina motoristov (naših), preveri skratka, mogoče sem se zmotil v tednu.

Za avto ima prostor na dvorišču. Za kakšne 4 v vrsti. Ko sem bil jaz, so bili trije parkirani.

p9268347.jpg

tako izgleda

Ima pa res fajn lokacijo, ker si minuto do Baščaršije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas gre 5, sicer z avtomobilom, drugi teden. Me samo zanima če je pri Amri plac tudi za avtomobile? Pa če ma kakšno internetno stran al se rezervira kar po telefonu?

Ti kar pokliči in se dogovori,gospa zelo prijazna.Tudi avto imaš kje parkirat. Mi smo bili v soboto pri njej in smo bili zadovolni. Gospa vam lahko zrihta vodiča in vam razkaže zanimivosti Sarajeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pokliči in se dogovori,gospa zelo prijazna.Tudi avto imaš kje parkirat. Mi smo bili v soboto pri njej in smo bili zadovolni. Gospa vam lahko zrihta vodiča in vam razkaže zanimivosti Sarajeva.

Mal visoko ceno ima se mi zdi. Se da cenej najdt, pa je tud bliz Baščaršije, pa motorji so tud za ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POVZETEK UDELEŽENCEV!

20. Frips ?

Vprašaj me tam nekje 7.10. :P

A v Sarajevo greste ohmy.gif ?

Ja, ste pizde, nič ne povabite......zdj pa za nalašč ne grem trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

POVZETEK UDELEŽENCEV!

1. Maus

2. MARJA

3. MDR

4. VOLK

5 JANUSKA

20. Frips ? KAJ JE ZDAJ ŽE VEŠ ja al JA :)

21. Anja?

22.

Kaj se že pripraljate al kako? Se vidimo najkasnej v soboto v klubu! Upam, da bomo kakšno rekli. Vi me tak ne boste spoznali. Bom pa jaz Mausa spoznala 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POVZETEK UDELEŽENCEV!

1. Maus

2. MARJA

3. MDR

4. VOLK

5 JANUSKA

20. Frips ? KAJ JE ZDAJ ŽE VEŠ ja al JA :)

21. Anja?

22.

Kaj se že pripraljate al kako? Se vidimo najkasnej v soboto v klubu! Upam, da bomo kakšno rekli. Vi me tak ne boste spoznali. Bom pa jaz Mausa spoznala 100%

misliš, da me boš spoznala :? ... ne bom ti povedu, da bom meu čiste gate, tako, da neoš vedla keri sen :whistle:

GATE NA GLAVOOOOOOOO IN GASAAAAAAAAAAAAAAA ... YUTRRRRRRRRRRRRR :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš, da me boš spoznala :? ... ne bom ti povedu, da bom meu čiste gate, tako, da neoš vedla keri sen :whistle:

GATE NA GLAVOOOOOOOO IN GASAAAAAAAAAAAAAAA ... YUTRRRRRRRRRRRRR :010

Z gatami si lepši

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil potni nalog rolleyes.gif

Sicer me bo to stalo sobotnje dopoldanske šihte, sam potem sem pa fraaaaajwhistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!