Skoči na vsebino

Izlet v Sarajevo


BLACKACES

Priporočene objave

V Bosno preverjeno da, vsaj nas so brez vprašanj spustili, mislim pa da za Črno goro tudi.

V petek bom preveril... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek bom preveril... :naughty:

Mi smo to preverjal v soboto. Tudi na strani amzs.si piše da v Bosno lahko vstopiš z osebno ali potnim listom.

Kje pa si spal to če ni skrivnost? Maš kakšen link ali kontakt?

Bom doma preveru pa sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče že da preko bosne it samo z osebno brez potnega lista?

V bosno 100 % že od lanskega leta...............z osebno........ :blink: , preverjeno lani in letos že ne vem kolikokrat..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si spal to če ni skrivnost? Maš kakšen link ali kontakt?

spali smo v Motelu Jasmin, Kupreška 26 nad stadionom Grbavica......cena tako kot je napisal Marja..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spali smo v Motelu Jasmin

mi tudi. :) upam samo, da me bodo do naslednjega leta pozabli, ker drugače ni šanse da me še sprejmejo po normalni ceni. kurc, saj jim nisem jaz kriv, če majo tak mali ruski bife za zajtrk... :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bosno preverjeno da, vsaj nas so brez vprašanj spustili, mislim pa da za Črno goro tudi.

V petek bom preveril... :naughty:

Mi smo to preverjal v soboto. Tudi na strani amzs.si piše da v Bosno lahko vstopiš z osebno ali potnim listom.

Bom doma preveru pa sporočim.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spali smo v Motelu Jasmin, Kupreška 26 nad stadionom Grbavica......cena tako kot je napisal Marja..... :winkiss:

Izdajauka ... Marjan je hodtu vsaj za pir iztržt :P

Če se ne motim, smo dali še 3 € za garažo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, smo dali še 3 € za garažo :naughty:

Ne morem verjet kaki luzer!!! Meni so garažo dali zastonj. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kaki luzer!!! Meni so garažo dali zastonj. B)

Sevede k te jst častu, zguba :P

Aja, pa veš kaj je tri ulce višje? Tam tut dajo zastojn :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe bi tak herc ruknu, če bi tam "spal" :whistle:

želja ni isto kot zmožnost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt še enkrat pogledat, če se upaš :P

Ni panike, ampak se ne spomnim najbolje kje je blo to. Mi boš pokazal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

pa še te ni treba kazat (redkimototuristi imajo privilegije press ;) ) .....

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mi tudi. :) upam samo, da me bodo do naslednjega leta pozabli, ker drugače ni šanse da me še sprejmejo po normalni ceni. kurc, saj jim nisem jaz kriv, če majo tak mali ruski bife za zajtrk... :P

Heheheee, tud mi letos prenočili tam... In je res mal kriza glede količine hrane za zajtrk. Je mogla šefica 2X it še nabavit tiste kajzerice v trgovino ali pekarno, ker ko smo mi začel jest nas ni mogu noben ustavit... Sicer bi pa lahk vedla kolk en dec ku ma 90+ kg poje, nismo jim mi krivi če so Bosanci sami "anoreksični"... hehehe Ja, res smo mi tud mel "šove", ampak blo je pa fajn :worship:

P.S.: Edino pazit morš, da se na kakšnem ovinku ne ubiješ (vseoblikedomačihživalinacestipress)

p6062234.jpg

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to vas je pa moglo bit strah, tistih kravic, da se ne zažene vate, oziroma, da ti ne podre motorja...

Mene zelo mika, da bi šla v Sarajevo, ko imajo 10.10. 2009 http://www.rajvosa-mc.com/index2/index2_1.html zaključek sezone MC RAJVOSA , z nekimi motoristi se že kar poznam ;)

Sam to se bom odločila v zadnjem momentu, odvisno od denarja, časa in vremena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to vas je pa moglo bit strah, tistih kravic, da se ne zažene vate, oziroma, da ti ne podre motorja...

Mene zelo mika, da bi šla v Sarajevo, ko imajo 10.10. 2009 http://www.rajvosa-mc.com/index2/index2_1.html zaključek sezone MC RAJVOSA , z nekimi motoristi se že kar poznam ;)

Sam to se bom odločila v zadnjem momentu, odvisno od denarja, časa in vremena :)

Bil sem na winter partyu od mc rajvose letos februarja.... super blo (takega vzdušja pri nas ni :P ), tako da priporočam, moraš it.. ne bo ti žal.. :worship:

V četrtek grem v Sarajevo (prespim, itd :):) zjutraj grem dalje..dalmacija), če gre mogoče še kdo mogoče dol, bi se lahko pridružil, zaenkrat grem sam...tako da, lahko prevozimo kak del poti skupaj.. :P

P.S. grem čez Banjo Luko, Jajce, Travnik, Zenica, Kakanj ...Sarajevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to vas je pa moglo bit strah, tistih kravic, da se ne zažene vate, oziroma, da ti ne podre motorja...

Ma to še ni blo krize, itak smo že stali, ko so "pricapljale" mimo... Broblem je pa ko se voziš čez bosanske hribčke in dolince, pa cesta je fajn speljana, široka za 3 avtomobile, pa asfalt je star 1 teden, skratka AMERIKA in jo "pržgeš" 120 al pa še mal več čez ovinek, nasproti pa čreda 50ih ovac ali krav :eek: FAAAAAK

Glede na to da tega pr nas (načeloma) ni, me je skor HERZINFARKT!! :wacko:

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na winter partyu od mc rajvose letos februarja.... super blo (takega vzdušja pri nas ni tongue.gif ), tako da priporočam, moraš it.. ne bo ti žal.. worship.gif

V četrtek grem v Sarajevo (prespim, itd smile.gifsmile.gif zjutraj grem dalje..dalmacija), če gre mogoče še kdo mogoče dol, bi se lahko pridružil, zaenkrat grem sam...tako da, lahko prevozimo kak del poti skupaj.. tongue.gif

P.S. grem čez Banjo Luko, Jajce, Travnik, Zenica, Kakanj ...Sarajevo

HA tudi 3 iz gorenjske gremo. 1 dan Mostar, poten 2 Dni Sarajeva pa domov.

ps Lansko leto sem začel to temo, pa vidim da se je prijela.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!