Skoči na vsebino

Izlet v Sarajevo


BLACKACES

Priporočene objave

Admini kdaj bote zrihtal to urejanje....v IE8 šteka!

No da nadaljujem sedaj, ko so revizorji šli na malco.

Skratka "klubska žurka" je bila prava, nič velikega, intimno, fešta do jutra. Res je, znajo bosanci fešto naredit. Domačini prijazni in ustrežljivi, domače delicije (v vseh pogledih) kratko rečeno ODLIČNE trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gifcoffee.gif

Edino mi je žal, ker nisem uspel videt Bjelašnice..ampak jbga, treba tudi delat malo rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admini kdaj bote zrihtal to urejanje....v IE8 šteka!

No da nadaljujem sedaj, ko so revizorji šli na malco.

Skratka "klubska žurka" je bila prava, nič velikega, intimno, fešta do jutra. Res je, znajo bosanci fešto naredit. Domačini prijazni in ustrežljivi, domače delicije (v vseh pogledih) kratko rečeno ODLIČNE trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gifcoffee.gif

Edino mi je žal, ker nisem uspel videt Bjelašnice..ampak jbga, treba tudi delat malo rolleyes.gif

to sem pa slišu ja... se po Sarajevu govori, "da su neki Slovenci promašili brdo" :lol1:... sicer pa, kot so ga pili prejšni večer je dobro, da su samo jedno brdo promašili .... :kva2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admini kdaj bote zrihtal to urejanje....v IE8 šteka!

No da nadaljujem sedaj, ko so revizorji šli na malco.

Skratka "klubska žurka" je bila prava, nič velikega, intimno, fešta do jutra. Res je, znajo bosanci fešto naredit. Domačini prijazni in ustrežljivi, domače delicije (v vseh pogledih) kratko rečeno ODLIČNE trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gifcoffee.gif

Edino mi je žal, ker nisem uspel videt Bjelašnice..ampak jbga, treba tudi delat malo rolleyes.gif

Končno si se izdal!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izdal? Sem zmeraj bil direkten trance_25_naughty.gifwinkiss.gif

a nisi ti tud reku... "samo smeti ven nesem" ... tko k js :lol1: ... "pol sem pa enga sreču, pa sva se mal zadebatirala... zato sem mal domov zamudu" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da bosanci znaju šta je dobra muzika :OK: .Ne pa k prideš k vam, pa ne slišiš nič drugega kot Toni Cetinski in Jasmin Stavros :headbang:

In kdo je tuki "Bosanc"???????

Mene sjebali.......NI dopusta v petek......pa še plačo so mi znižal za 10%.......od slej naprej......se švercam na pivu!!!!

Mamo BLAZNO sposobne meneđerje..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je tuki "Bosanc"???????

Mene sjebali.......NI dopusta v petek......pa še plačo so mi znižal za 10%.......od slej naprej......se švercam na pivu!!!!

Mamo BLAZNO sposobne meneđerje..........

Sori ampak za meneđerje sem ti pa moral stisnit minus :( Banda pokvarjena !!!!! pfuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji cajt smo spizdili domov, drgac bi rabili ketne :D

post-498-125541526249_thumb.jpg

:eek:

a misliš da bi pomagal s ketno čez hrbet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi bilo žeje

seveda smo nekaj malega tudi prigriznili

in na koncu smo se zapeljali še po doskočišču skakalnice na Igmanu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je Sarajevo včeraj?

sem slišal, 10cm naj bi ga včeraj nasulo

Še mal bi počakali pa bi dobili tudi ostali mal Elefantrefen izkušenj

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp od včeraj.....no sj mal mi je žal ker nisem izkusil še tega :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... kako bi se pa od tam peljali po snegu... bi blo pol Sarajevotreffen :P ... "zajebane igre" se vozt po uni zasneženi cesti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino mi je žal, ker nisem uspel videt Bjelašnice..ampak jbga, treba tudi delat malo

10 ovinkov naprej levo od Igmana je Bijelašnica / hotel maršal / ter fenomenalne pite od sira v bosanski kući! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je stari, ti je res šla varovalka?

Al pa ti doma vize ne dajo :whistle:

doma uporabljam diplomatski potni list ! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni moji lubčki :D

Ja se vratila :(

Sneg me je skoraj zametal, po teletekstu sem prebrala, da ga je zapadlo 25cm, sam ga ni bilo toliko videt, no morda ga jaz nisem, ker sem se grela pod deko, brrr kako je blo mrzlo potem ponedeljek, torek.

Skratka pobiči, ful je blo fajn vas spoznat, malce poklepetat, je pa res škoda, da ni dlje trajalo in jaz se ga nisem utegnila niti nafajhtat :(

Muzika je bila odlična, itak, sej so igrali Black Sheep...

Družba pa je bila tudi super, je blo smeha in smeha...

Grem slike zdaj limat od nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!