Skoči na vsebino

Izlet v Sarajevo


BLACKACES

Priporočene objave

post-18360-1246558825_thumb.jpg

Eto vam jedne od Hodžića :rolleyes:

Njami.

Od nekdaj me je fascinirala ta matematika... Koliko je deset u pola?

Pet!?

Ne.

Deset!!

Deset u pola sumuna, haha.

Ajde, pa se eno nagradno pitanjce, da se znajdete v Bosni. Kaj je to "Čuna u pola sumuna"?

...Hot Dog :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, Sarajevo me že dolgo vleče, letos po spletu okoliščin ne bo šlo, se gre v toskano pa na korčulo v enem tripu, tako da v BIH ne bo zneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pisanje sem včeraj obesil na MK Ormož. Me zanima, če bo kakšen odgovor.

_____________________________

Pozdravljeni sosedje!

Prejšnji teden sem bil v Sarajevu, prespal pri znani Amri nad Baščaršijo. Potožila se mi je, da ste resno rezervirali spanje za 15 ljudi pri vašem izletu v Sarajevo. Da je zrihtala toliko prostih sob, je preselila mamo, odklonila goste, nabavila vse,... skratka pripravljena čakala. Vzela vas je resno, saj je vaša Majda večkrat poklicala. Ker so rezervirali "slovenci, sa kojima ima dobra iskustva", ni zahtevala nobene akontacije. Ni vas bilo blizu, rezervacije niste stornirali in je upravičeno jezna na motoriste iz Slovenije.

Tako se ne dela, saj v tujini vsi mi predstavljamo državo iz katere prihajamo. Zato je to kritika vaše neresnosti z moje strani!

Me pa zanima morebitna druga plat medalje. Je bila z vaše strani samo neodgovornost, nesramnost in šlamparija ali kaj drugega?

_____________________________

Hkrati upam, da vsi ki radi potujete, zapuščate svoje gostitelje kot dobri in korektni gostje. Mnogokrat se mi zgodi, da zvem za kakšne motoriste iz Slovenije in do sedaj so vsi izredno pohvalno povedali o njih. Zato mi je taka nesramnost dvignila pritisk

Naslov za Amro v Sarajevu sem dobil na tem motosvetu in si ga že pred leti dal v mobija.

Priporočam! Amra Colpa, Čemrlina 17, Sarajevo tlf: 00387 61 205 710

Želim vam fajn rajžo, na poti v Sarajevo priporočam postanek v restavraciji Mlin (na desni strani ob Uni 2 km iz Bihača proti Ključu).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njami.

Od nekdaj me je fascinirala ta matematika... Koliko je deset u pola?

Pet!?

Ne.

Deset!!

Deset u pola sumuna, haha.

Ajde, pa se eno nagradno pitanjce, da se znajdete v Bosni. Kaj je to "Čuna u pola sumuna"?

...Hot Dog :evilgrin:

No če greste v Sarajevo zaradi čevapov laho podobne dobite v Ljubljani pri Harambaši. :naughty:

Preizkušeno dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če greste v Sarajevo zaradi čevapov laho podobne dobite v Ljubljani pri Harambaši. :naughty:

Preizkušeno dobro.

Ja, ampak samo podobne (!). Ce so ze ravno pri tem ' dosti bolj (s)podobne dobite pri Gedzotu, zraven kasarne v Novem mestu.

Na poti proti Bihacu priporocam restavracijo Vlasicka kuca v Turbah (ob glavni cesti ozka in visoka hisa z leseno "fasado" - planinski stil. Fin ambient, dobra in domaca bosanska hrana. Priporocam puro - spomnili se boste na nasega Kekca :hmm: Pura po bosansko je polenta (ponekod ji recejo tudi kacamak). Tud baklave, pa hurmusice in ostale sladkarije prodajajo zapakirane za domov :worship: Pa znameniti travnicki sir... klikni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti k maš čas. Jaz letos samo še do Novega Travnika.

Mogoce pa ti bo ratalo priti se kam :rolleyes: - je sele kao zacetek poletja, pa ves kje je se jesen (dolga in lepa) :yes: !

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spanje...

mi smo spali v hotelu banana... :rolleyes:

http://www.banana.ba/

izvrstno je bilo...tako da ce drugega ne najdete...

je pa malo pred samim centrom na tisti doooooolgi ulici...

lp

Preveč €. Jaz sem dal letos v sarajevu samo 10 € na glavo pa še motor je bil v garaži. Drugač pa največ 15 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pisanje sem včeraj obesil na MK Ormož. Me zanima, če bo kakšen odgovor.

_____________________________

Pozdravljeni sosedje!

Prejšnji teden sem bil v Sarajevu, prespal pri znani Amri nad Baščaršijo. Potožila se mi je, da ste resno rezervirali spanje za 15 ljudi pri vašem izletu v Sarajevo. Da je zrihtala toliko prostih sob, je preselila mamo, odklonila goste, nabavila vse,... skratka pripravljena čakala. Vzela vas je resno, saj je vaša Majda večkrat poklicala. Ker so rezervirali "slovenci, sa kojima ima dobra iskustva", ni zahtevala nobene akontacije. Ni vas bilo blizu, rezervacije niste stornirali in je upravičeno jezna na motoriste iz Slovenije.

Tako se ne dela, saj v tujini vsi mi predstavljamo državo iz katere prihajamo. Zato je to kritika vaše neresnosti z moje strani!

Me pa zanima morebitna druga plat medalje. Je bila z vaše strani samo neodgovornost, nesramnost in šlamparija ali kaj drugega?

_____________________________

Hkrati upam, da vsi ki radi potujete, zapuščate svoje gostitelje kot dobri in korektni gostje. Mnogokrat se mi zgodi, da zvem za kakšne motoriste iz Slovenije in do sedaj so vsi izredno pohvalno povedali o njih. Zato mi je taka nesramnost dvignila pritisk

Naslov za Amro v Sarajevu sem dobil na tem motosvetu in si ga že pred leti dal v mobija.

Priporočam! Amra Colpa, Čemrlina 17, Sarajevo tlf: 00387 61 205 710

Želim vam fajn rajžo, na poti v Sarajevo priporočam postanek v restavraciji Mlin (na desni strani ob Uni 2 km iz Bihača proti Ključu).

LP

Čakam če bo kakšen odgovor na tvoje pisanje pa ga ni. V Sarajevu smo povsod zapisani v dobri luči, zato ne delat tega, kajti s takim dejanjem škodujete ostalim resnim popotnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...enih par nas potuje v to smer v petek... - do Sarajeva, kjer prespimo... hvala za vse nasvete prejšnjih postov! :worship:

V soboto dopoldan še malo "počaramo" po Sarajevu, potem pa ma motozbor MK NERETVA v Mostar...

Bo še kdo od motosvetovcev tam?

V nedeljo nadaljujemo proti Pločam, morda Neumu, pa naprej proti Splitu, Zadru, še enkrat prespimo in do ponedeljka zvečer smo doma! :yea1:

Sledi 2 dni službe in na četrtek odhod v :topic: Dolomite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa letos bo kaksen izlet tja se bil - sigurno :yes: . Da solidno preverimo stanje tako glede hrane kakor tudi glede pijace :naughty: .

M.

obvezno, upam ,da res..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldan še malo "počaramo" po Sarajevu, potem pa ma motozbor MK NERETVA v Mostar...

Bo še kdo od motosvetovcev tam?

Grem v Novi Travnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spanje...

mi smo spali v hotelu banana... :rolleyes:

http://www.banana.ba/

izvrstno je bilo...tako da ce drugega ne najdete...

je pa malo pred samim centrom na tisti doooooolgi ulici...

lp

Z Banana city imamo mi slabe izkušnje. Ponoči se prižigajo ogromni agregati v bližnji hladilnici. Ob pol petih zjutraj je že polno kamionov in viličarjev pod oknom. Po deževnem dnevu nismo imeli kje posušiti mokre opreme. Zajtrk je prekleto ubog. Portir je slabe volje verjetno zarad tega ker mora delat in si z njim ne boš pomagal z informacijami. Je pa res, da imajo vedno prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...enih par nas potuje v to smer v petek... - do Sarajeva, kjer prespimo... hvala za vse nasvete prejšnjih postov! :worship:

V soboto dopoldan še malo "počaramo" po Sarajevu, potem pa ma motozbor MK NERETVA v Mostar...

Bo še kdo od motosvetovcev tam?

V nedeljo nadaljujemo proti Pločam, morda Neumu, pa naprej proti Splitu, Zadru, še enkrat prespimo in do ponedeljka zvečer smo doma! :yea1:

Sledi 2 dni službe in na četrtek odhod v :topic: Dolomite...

EVO - jutri zjutraj šibam, ne glede na vreme, samo v kontra smer - me bo pralo samo do obale, naprej bo pa v redu - v soboto, nedeljo se bo pa tudi na celini zrihtalo... Najverjetneje potujem sam ali še en kolega... Če se želi še kdo pridružit NI PROBLEMA, naj se javi na PM... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvaljo zastonj čevapov in gostoljubja ge Amre, ampak tole si nudit v 2 dneh je pa mal noro in na poskok :) Lepih 1465 km, zej pa spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so kaj ceste sedaj tam doli? V nedeljo nameravam skozi Bihać, Jajce v Sarajevo in potem naprej skozi Mostar.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so kaj ceste sedaj tam doli? V nedeljo nameravam skozi Bihać, Jajce v Sarajevo in potem naprej skozi Mostar.

L.p.

v soboto je bila cesta LJ - Metlika - Karlovac - Bihač - Jajce - Travnik v odličnem stanju :P

v nedeljo je bila tudi cesta Travnik - Jajce - Banja Luka - Okučani v odličnem stanju ... ampak moja glava ni bila najboljša ... ovinki so bili bolj zaviti kot ponavadi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto je bila cesta LJ - Metlika - Karlovac - Bihač - Jajce - Travnik v odličnem stanju :P

v nedeljo je bila tudi cesta Travnik - Jajce - Banja Luka - Okučani v odličnem stanju ... ampak moja glava ni bila najboljša ... ovinki so bili bolj zaviti kot ponavadi :whistle:

upam, da bo zame jutri do Travnika cesta v odličnem stanju..... :worship:

v četrtek skozi Sarajevo do Užic.......kar je tudi zelo lepa cesta......in tako naprej do Pančeva........... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so kaj ceste sedaj tam doli? V nedeljo nameravam skozi Bihać, Jajce v Sarajevo in potem naprej skozi Mostar.

L.p.

Od Sarajeva do Mostarja se ti izmenjujejo dela na cesti in lep, nov asfalt, v okolici Splita je kar precej prometa, zato pa ti cesta od Zadra naprej po jadranski magistrali nudi vse užitke (razen enga velcga oljnega madeža :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so kaj ceste sedaj tam doli? V nedeljo nameravam skozi Bihać, Jajce v Sarajevo in potem naprej skozi Mostar.

L.p.

Ceste niso problem, problem so vozniki, ki zelo radi sekajo ovinke, tako da bodi previden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz že en čas razmišljam, da bi šla z motorjem v Sarajevo, ker vem da se je po Bosni kr zanimivo vozit, tako zaradi pokrajine, ljudi in gostinske ponudbe.

Jaz grem ta petek v Split (Kaštela) tako da mi nebo ostalo kaj denarja, še za kakšno Sarajevo in slastne čvapčiče, o katerih sanjam že 3 leta, od kar sem jih prvič probala !!!!

Vsekako bom pa spremljala temo Sarajevo, če bom kdaj šla, da se najde ša kakšna družba !!!!

Navež lahko tudi kakšne stike, s Sarajevskimi motoristi ali klubom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto je bila cesta LJ - Metlika - Karlovac - Bihač - Jajce - Travnik v odličnem stanju :P

v nedeljo je bila tudi cesta Travnik - Jajce - Banja Luka - Okučani v odličnem stanju ... ampak moja glava ni bila najboljša ... ovinki so bili bolj zaviti kot ponavadi :whistle:

no, prejšnji vikend sem tudi jaz odpeljala lepo turco iz Užic - Sarajeva - Travnika - Jajce - Banja Luka in je res fajn, letos bom pa itak dobila Bosanski pasuš, ne Srbski,

saj sem več vikendov dol kot v Sloveniji.....

do konca sezone še samo ene 4-5 vikendov preživim dol pa bo čez 20000 km na moji lepotici.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč €. Jaz sem dal letos v sarajevu samo 10 € na glavo pa še motor je bil v garaži. Drugač pa največ 15 €.

Kje pa si spal to če ni skrivnost? Maš kakšen link ali kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče že da preko bosne it samo z osebno brez potnega lista?

V Bosno preverjeno da, vsaj nas so brez vprašanj spustili, mislim pa da za Črno goro tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!