Skoči na vsebino

Rusi v Gruziji


volk

Priporočene objave

Nekaj mal časa me ni blo in se naredi še kar konkretna štala

Če bi se obrnilo, je bla ena od variant, bi danes z Zokijem bla v Gruziji.

Sicer niso napadli Gruzije tisti poredni in za večino nesreče v svetu krivi američani pa vseen milsim, da tudi to kar počnejo Rusi ni pohvalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo par rusov ogroženih in je majka Rusija priskočla na pomoč da jih osvobodi od gruzijskih genocidnih tiranov; nekam znan scenarij :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah rusi po svoji stari navadi ne jebejo žive sile, ne američanov ne združenih narodov, itd...pač sej, kdo jim pa kaj more??? isto ko američani, delajo kaj jim paše, s tem da američani pizdarije na čist drugem koncu planeta ko se jih sploh nič ne tiče, rusi pa pač tam kjer imajo svoje prebivalstvo, da ga kao "rešijo"...nastrada pa tak ko vedno civilno prebivalstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VEDNO se najde razlog, ki pa je največkrat povod dočim VZROK je nekje drugje

In tako kot se je američanov tikal Irak tako se rusov Gruzija.

Vendar če smo dali američane in bušizem na pranger pa dajmo še ruse in putizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj reči...

Če ne drugega, lahko rečemo, da se na vsake toliko časa pojavi eno bojišče, da lahko ameriji in rusi (in tudi drugi, da ne bo pomote) malo prepucajo zaloge starega orožja. Ali pa da naredijo kakšen predserijski test katerega od novih orožij.

Ok ok, sej problemi so stari, vzroki globoki, scenariji že videni,... in sigurno na motosvetu ne bomo našli nobene svetovne rešitve. Pika.

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda so me zajebali! Jaz sem pa letos htel dol (beri gor) na morje, ampak jebi ga pač... No ja, grem pač v Poreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda so me zajebali! Jaz sem pa letos htel dol (beri gor) na morje, ampak jebi ga pač... No ja, grem pač v Poreč.

V Poreču ziher ni tolko akcije kot v Potiju ali Suhumiju :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosovo-Osetija, lahko povlečemo kakšno vzporednico?

:slap:

aha:

Albanija je napadla Srbijo zaradi Kosova B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RUSKI veleposlanik u NATO-u Dmitrij Rogozin na jučerašnjoj novinskoj konferenciji u Bruxellesu posvećenoj situaciji u Gruziji izjavio je da Rusija ne prima lekcije od onih koji su 1999. ubijali građane Srbije i uništavali njezinu infrastrukturu.

"Zgrožen sam kad čujem da oni koji su šutjeli pred tisućama srpskih žrtava 1999. godine sada sebi daju za pravo dijeliti moralne lekcije. Oni na to nikada neće mati pravo", naglasio je ruski veleposlanik kako prenosi Pincom.info.

"NATO je 1999. godine procijenio da Slobodan Milošević vodi lošu politiku prema kosovskim Albancima, ali je odlučio bombardirati ne samo srpske trupe na Kosovu nego čitavu Srbiju, Beograd, televizijske stanice, mostove, državne institucije. Na tisuće građana Srbije ubijeno je u tim napadima", izjavio je Rogozin.

Ruski veleposlanik je napomenuo da je to velika razlika između NATO-a i Rusije koja je ograničila svoje akcije isključivo na vojne ciljeve.

vir: index.hr

se praw, da bodo komentarji tukaj zalegli bolj in jih bodo rusi upoštevali.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo rusi, so gruzici mislil, da jim bo bušman pomagu, pa so se mal zajebal, :naughty: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo rusi, so gruzici mislil, da jim bo bušman pomagu, pa so se mal zajebal, :naughty: :grrr :grrr

Človek bi rekel, da Gruzijci sploh mislili niso. Baćuške pa itaq mal verodostojnost daje, glede na njihov način reševanja enakega vprašanja v Čečeniji. Kaj čmo, za delat velike piz.arije se moraš raztezat vsaj čez dve časovni coni ali biti Chuck Norris. Če bi Gruzijci imeli Chucka Norrisa bi Sakašvili sedaj imel govor na Rdečem trgu ;)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bi rekel, da Gruzijci sploh mislili niso. Baćuške pa itaq mal verodostojnost daje, glede na njihov način reševanja enakega vprašanja v Čečeniji. Kaj čmo, za delat velike piz.arije se moraš raztezat vsaj čez dve časovni coni ali biti Chuck Norris. Če bi Gruzijci imeli Chucka Norrisa bi Sakašvili sedaj imel govor na Rdečem trgu ;)

Aaaa

Zato mate v Čak Norisa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VEDNO se najde razlog, ki pa je največkrat povod dočim VZROK je nekje drugje

In tako kot se je američanov tikal Irak tako se rusov Gruzija.

Vendar če smo dali američane in bušizem na pranger pa dajmo še ruse in putizem.

no ja. ni čist tako ruska invazija je sorodnejša srbsko kosovskim bajkam kot puščavskim ščitom in lisicam

Osetijci so rusko govoreč narod, ki živi na meji med Gruzijo in Rusijo. podobno kot Kurdi med turčijo in irakom, vendar je Osetija ostala pod Gruzijsko zastavo. Osetia bi rada samostojnost, rusi pa neverjetne zaloge plina in nafte, do katerih se lahko dokopljejo preko te pokrajine. . . Zlomka! pa je le tud iraqu podobno!!! upam le, da se nebodo ponavljale tragedije tipa Beslan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko se Rusija samo brani pred Gruzijci, ker so štirje Gruzijci potom daljnogleda špijonirali iz hriba za Rusi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolko ko so Gruzijci Rusov spucali, nebojo Rusi nikoli Gruzijcov, ker jih je premalo. :evilgrin:

Stalin je bil Gruzijec :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolko ko so Gruzijci Rusov spucali, nebojo Rusi nikoli Gruzijcov, ker jih je premalo. :evilgrin:

Stalin je bil Gruzijec :naughty:

Kar je res, je res ... :evilgrin:

:worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko malo pomagate? Južna osetija je vendar na severu Gruzije in je del Gruzije. Zakaj potem "južna" Osetija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko malo pomagate? Južna osetija je vendar na severu Gruzije in je del Gruzije. Zakaj potem "južna" Osetija?

post-13034-1218967418_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko malo pomagate? Južna osetija je vendar na severu Gruzije in je del Gruzije. Zakaj potem "južna" Osetija?

Ni res !

Zaj je Južna Osetija pač južno od Severne Osetije in je v RUSIJI :evilgrin:

...še malo pa bo samo še Osetija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!