Skoči na vsebino

aixam


grr

Priporočene objave

dober dan ne vem če sem dal v pravo temo ampak vseeno

mene zanima, če je za vozilo aixam potrebno res samo H KATEGORIJA in pri 14 letih ga že lahko voziš (seveda z H kategorjo). če slednje drži, mi prosim povejte koliko se ti "avtki" kvarijo in zakaj imajo dizel moto, koliko kurijo. sicer mije všeč dizel motor, ampak ne vem zakaj v tako majhen moped/avto dizel motor. ali je draga registracija?

lahko mi prosim še prilepite iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) par linkov, za katere veste, da jih lahko pri 14 letih voziš!

hvala unaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ja res jih lahk vozes z am oziroma h kategorijo, torej od 14 let naprej.

Ja ce redno delas servise(olje, oljni filter) se po moje nic ne kvari, saj pr mojmu ne, odvisn pa tudi koliko ma kilometru.

zakaj so dizli ne bi vedu, ampak je pa dobr k se cenej prides skozenj. Registracija pride pocni, priblizno 50€.

Ce ga kupujes ga mam jaz za prodat, dela ko urca, letnik 2005, 15.000 prevozenih kilometrov.

lp, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res jih lahk vozes z am oziroma h kategorijo, torej od 14 let naprej.

Ja ce redno delas servise(olje, oljni filter) se po moje nic ne kvari, saj pr mojmu ne, odvisn pa tudi koliko ma kilometru.

zakaj so dizli ne bi vedu, ampak je pa dobr k se cenej prides skozenj. Registracija pride pocni, priblizno 50€.

Ce ga kupujes ga mam jaz za prodat, dela ko urca, letnik 2005, 15.000 prevozenih kilometrov.

lp, :)

Dvomim da ga bo kupu, saj si odgovoru na 4 leta star post :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!