Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Eto.. slikca Cvičkarja :) Upam da se kmalu vidmo! :)

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

bravo cvičko . . . . .to nam deli . . . . dost je blo ležanja! :worship: :worship: :worship: :worship: :yea1:

kr tko naprej . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko je super, čedalje bolje in se mu res vidi napredek......... :whistle: :whistle: :whistle: in mislim, da ob tako dobri skrbi in podpori predvsem mame in njegovih bližnjih ter seveda strokovnega osebja sem prepričana, da ........... :whistle: :whistle: :whistle:

zopet je pa največ odvisno od njega, ampak sem prepričana, da bo prešel vse ovire..... :worship: :worship:

Kar tako naprej prijatelj. Vsi smo s teboj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin dobro jutro. :yea1:

Zdej pa u dolge gate pa na svež zrak. Pozdravi mamo in ostale družinske člane.

Kmalu se zopet vidimo. :winkiss: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeri sm biu tut jest na kratkem obisku. In lahko rečem, da sem :eek: :eek: :eek: ko sm vidu, da že lepo govori, tut prepoznal me je, sam stoji in komunicira. Nazadnje sm ga vidu v Brežicah in res... kapo dol in le tko naprej :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super, super. Koraki so vedno večji :worship: . Iz dobrih novic morajo nastajat še boljše :010 .

Cvičkotu in njegovim pa lahko samo čestitamo in se veselimo z njimi :grupni: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no ni se treba jezit.............. :krneki: :krneki: :krneki:

Dokler vsake tolko časa preberemo in vidimo tak dobre novice, mi je čisto vseeno al vem podrobnosti al ne. Samo da Cvičko dalje napreduje s tako svetlobno hitrostjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Cvičko!

:winkiss:

Tako napreduješ, da te bo treba kmalu spet kaj pogledat prit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No......KONČNO.....si dvignu tisto svojo rit......na dve noge!!!!!!

Pohvalno..........in pričakovano :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pripišem da je to cvičkar čisto sam napisal. Z žlehtEvo sva mu samo popravila dve slovnični napaki, pa smeškota prilepila. Tipkovnica mu je še vedno ostala v prstih, saj je točno vedel kje na tipkovnici je kak znak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

:worship: :winkiss:

Bravo, dečko dragi!

Kar smeji se mi, ko berem to, kar si TI SAM napisal!

BRAVO !!!

:010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pripišem da je to cvičkar čisto sam napisal. Z žlehtEvo sva mu samo popravila dve slovnični napaki, pa smeškota prilepila. Tipkovnica mu je še vedno ostala v prstih, saj je točno vedel kje na tipkovnici je kak znak.

Ja.. res, Cvičko se je danes izkazal! :winkiss: Je tudi zeloo lepo prebral nekaj strani vaših objav. Kljub temu, da je bil kar utrujen in da včasih ni videl vsega prebrati, se vseeno kar ni hotel premakniti v posteljo. Na vse, kar je prebral pa je odreagiral z velikim nasmeškom na obrazu :) Takega kot smo vajeni.

Kmalu pride tudi slika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

BRAVO cvičkar, me veseli, da si se oglasil, le tako naprej :worship: :worship: :yea1: :yea1: :grupni: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

To je prvo tvoje javljanje :yea2: :OK: . Zaj pa gasa, da bomo dobivali podatke iz prve roke :010 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi majster :worship: . Cvičko preseneča vsakič ko zaidem še v tale konec foruma. Da boš ma na MS zabavo prišel, si pa pomojem kakšen mesec ali dva nazaj še marsikdo ni upal mislit. Zaradi povečanega obiska bodo moral kar drugo, večjo lokacijo najt.

Čimprej si povrni moči. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!