Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

TOOOOOOOOOOOOO bol sm tega vesel kot pa da bi na LOTU zadel :OK:

Cvičko vedi da si ti prava legenda :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pismo,to je pa ze kr fajn izboljsanje B) Kr tko naprej,bravo!

@Osa - zgleda,da mas ti se en ekstra vpliv nanj.Bos mogu veckrat k njemu na obisk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži se cvičkar, si na precej podobni poti kot jaz, upam da krajši, manj boleči in z manj komplikacij (predvsem bolnišničnih okužb ti ne privoščim) :headbang: ....

Vsem ostalim pa; Ne težite mu prveč z obiski dokler tega ne bo sam OČITNO izrazil. Čeprav sem bil sam konkretno vesel vsakega motosvet obiska, vem kako te to zdela. Če ga že obiščete naj bodo obiski kratki. (če pa imajo dohtarji in starši kaj konkretno proti obiskom pa se raje vzdržite še kak teden).Glede na to da konkretno premika ude, ga boste najbrž tudi vi lahko konkretno vozili na jesenske ture (sicer najbrž z vozičkom namesto z motorjem, ampak.... :worship: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pismo,to je pa ze kr fajn izboljsanje B) Kr tko naprej,bravo!

@Osa - zgleda,da mas ti se en ekstra vpliv nanj.Bos mogu veckrat k njemu na obisk :)

ne vem . . . . . mogoče . . . . . upam da res!!!! ko me je vidu je full reagiral . . . . . :yea1: :yea1: :yea1:

če bi vedu da bi kaj pomagalo, bi sigurno večkrat pršu . . . . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži se cvičkar, si na precej podobni poti kot jaz, upam da krajši, manj boleči in z manj komplikacij (predvsem bolnišničnih okužb ti ne privoščim) :headbang: ....

Vsem ostalim pa; Ne težite mu prveč z obiski dokler tega ne bo sam OČITNO izrazil. Čeprav sem bil sam konkretno vesel vsakega motosvet obiska, vem kako te to zdela. Če ga že obiščete naj bodo obiski kratki. (če pa imajo dohtarji in starši kaj konkretno proti obiskom pa se raje vzdržite še kak teden).Glede na to da konkretno premika ude, ga boste najbrž tudi vi lahko konkretno vozili na jesenske ture (sicer najbrž z vozičkom namesto z motorjem, ampak.... :worship: ).

zahvala za dovoljenje gre staršem, med. sestri in gabri . . . . . :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

saj pravim da ni še najboljši in da je treba še mal počakat z obiski! venadar znatno napreduje!!! :worship: :yea1:

še enkrat HVALA . . . . .staršem in gabry . . . . DA STE MI ODSTOPILI 10 minut časa da sm ga lahko videl! :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Cvičko! Kar tako naprej... :grupni:

Gabry, ti se pa tud čimprej pocajti... Da boš mela še kej od letošnje sezone. ;)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :friend2:

Bravo MARTIN, vsi smo s tabo res si taprav fant, še moraš biti močan, pa bo najhujše za tabo.

lepo te pozdravljam Nada :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: Kr tko naprej CVICKAR1, sezmer drzim pesti... Gabry ti pa tud čimprej okrevi, da se MOGOČE še kam zapeleve letos :worship: :blush: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!