Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

No pa da nebom izstopala pa jst dam še eno slikco :D :D To je poslikano dok mi je fotić iz roke padau tak da... :OK: :naughty: :lol:

Al tok so se ti roke tresle, ko si ga slikala? :D

Dejmo Cvičko, tokrat čas dela zate, ne daj se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super slike!!!!!

Pa taki tempo z 18 leti :worship: .

Ajde Cvičko, tudi to bo mimo in samo en izmed mnogih spominov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKOOOOOOOOOO CVIČKOOOOOOOOOO CVIČKOOOOOOOOOOOOO ............................ :yea1: :yea1: :yea1:

MARTIN SAM KORAJŽNO NAPREJ!!!!!!!!!!!!! :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičko . . . . . . dejmo . . . . . . avanture čakajo!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,

res me full veseli, da cvičkar tako hitro okreva, hkrati me pa veseli, da vsi tako držimo pesti zanj, saj je tu dokaz, da nas na tem svetu živi še nekaj dobrih ljudi

dejmo Cvičkar počasi, sigurno in z velikim užitkom vsem izzivom nasproti

lep pozdrav njegovi družini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HANZI: Kje se da brat tvoja story.....?

Martin, dobr se držiš! Še mal pa bo :yes:

Martin saj veš da veliko ljudi misli nate in ti daje v mislih podporo...drži se!! :OK: :OK:

Hanzijevo zgodbo pa se da brat na Motosvet.com zadeve-Hanzijeva Hanzijada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi napisal par besed tule...

Kot sem že napisal, fanta ne poznam, ampak to sploh ni pomembno in vsak dan pogledam v tole temo in vsaka dobra novica me razveseli, enako kot da bi to bil moj prijatelj. Kdove, upam da se nekoč spoznava.

Obenem me zelo veseli, ko vidim takšno solidarnost in koliko dobrih in pozitivnih misli je usmerjenih k njemu in ni vrag, da se dečko nebo hitro pocajtal. Seveda, treba je dati času čas in vse se bo postavilo na svoje mesto.

Mislim pa da je prav, da ob tem pogledamo tudi vase, kako krhko je naše življenje in kako malo je dovolj, da pride do tragedije. Po naši krivdi ali po krivdi drugega, to sploh ni pomembno. Ko ležiš v postelji, ni več pomembo kdo je bil kriv.

Jaz ne dvomim, da bodo naše pozitivne misli pomagale Cvičkarju, da bo čimprej okreval. Kot sem rekel, ful me veseli, ko berem toliko pozitivnih misli.

Dajmo te misli obenem še usmerit vsem, ki tako kot Cvičkar, ležijo po kakšni podobni hudi nesreči. Zaželimo jim čimhitrejše okrevanje. VSAK od nas se lahko naslednji trenutek znajde tam. Dovolj je delček sekunde.

Zato Cvičkar in vsi ostali, želim vam še nešteto prevoženih kilometrov, brez nezgod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi napisal par besed tule...

Kot sem že napisal, fanta ne poznam, ampak to sploh ni pomembno in vsak dan pogledam v tole temo in vsaka dobra novica me razveseli, enako kot da bi to bil moj prijatelj. Kdove, upam da se nekoč spoznava.

.....

Dajmo te misli obenem še usmerit vsem, ki tako kot Cvičkar, ležijo po kakšni podobni hudi nesreči. Zaželimo jim čimhitrejše okrevanje. VSAK od nas se lahko naslednji trenutek znajde tam. Dovolj je delček sekunde.

Zato Cvičkar in vsi ostali, želim vam še nešteto prevoženih kilometrov, brez nezgod.

:friend1: :friend2: Cvičko bo zelo vesel, ko te bo spoznal! Jaz tudi! Za dobre želje - kontra.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi napisal par besed tule...

Kot sem že napisal, fanta ne poznam, ampak to sploh ni pomembno in vsak dan pogledam v tole temo in vsaka dobra novica me razveseli, enako kot da bi to bil moj prijatelj. Kdove, upam da se nekoč spoznava.

Obenem me zelo veseli, ko vidim takšno solidarnost in koliko dobrih in pozitivnih misli je usmerjenih k njemu in ni vrag, da se dečko nebo hitro pocajtal. Seveda, treba je dati času čas in vse se bo postavilo na svoje mesto.

Mislim pa da je prav, da ob tem pogledamo tudi vase, kako krhko je naše življenje in kako malo je dovolj, da pride do tragedije. Po naši krivdi ali po krivdi drugega, to sploh ni pomembno. Ko ležiš v postelji, ni več pomembo kdo je bil kriv.

Jaz ne dvomim, da bodo naše pozitivne misli pomagale Cvičkarju, da bo čimprej okreval. Kot sem rekel, ful me veseli, ko berem toliko pozitivnih misli.

Dajmo te misli obenem še usmerit vsem, ki tako kot Cvičkar, ležijo po kakšni podobni hudi nesreči. Zaželimo jim čimhitrejše okrevanje. VSAK od nas se lahko naslednji trenutek znajde tam. Dovolj je delček sekunde.

Zato Cvičkar in vsi ostali, želim vam še nešteto prevoženih kilometrov, brez nezgod.

:worship:

Bravo, ded.

Misli in srce imaš na pravem mestu. Kapo dol.

:friend1: :friend2: Cvičko bo zelo vesel, ko te bo spoznal! Jaz tudi! Za dobre želje - kontra.

Strinjam se z vsako tvojo besedo, ataIBA!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko moj, tako malo poškodbico imam v primerjavi s tvojimi pa vendar, kot zdajle, zaradi bolečin ne morem prav spat ... in potem kaj napišem, ali preberem ali pa le tuhtam. In vedno se spomnim nate.

:worship:

Ko gledam vse te fotografije, pa koliko ljudi si spoznal in jih še boš, če bo tvoj tempo vsaj podoben dosedanjemu ... ne morem si kaj, da ne bi bila fascinirana. Občudovanja vreden dečko.

Sploh ne more biti drugače, da ne bi spet sedel na mopedu in osvajal cest po Evropi in še dlje!

Pa menda je ja nekdo tam zgoraj, ki vé, kaj mu je storiti ?!?

Lahko noč, Martin!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalec boš, če se nikoli ne boš predali. Ko ti je najtežje, poskusi še enkrat.

Če si se zavezali svojim ciljem, si sposoben premagati vse ovire in zmagali boš!

Martin :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj sem dobu informacije iz prve roke . . . . . :worship:

cvičkar že obrača glavo in full premika oči . . . . . pa tud aktivno miga z nogami in roko. . . . :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

odziva se na vprašanja . . . . . :yea1: :yea1:

TO NAM DELI . . . . . . :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1:

jutranji telefonski klic . . . . . ki je polepšal dan . . . . . :worship: :worship: :yea1: :yea1:

DEJMO CVIČKO!!!!! :worship: :worship: :yea1:

:worship: :worship: zakon novica... supr dan! :D :rolleyes: a se ga lahko gre že kei pogedat al je še zmer bolš da ga preveč ne motmo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!