Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

wiiiiiiiiiii spet vesele novičke . . . . .iz prve roke!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

cvičkar že full gleda in opazuje okol sebe . . . . . :yea1: :yea1: :yea1:

full premika roke, noge . . . . . skratka mega novička!!!!! :worship: :worship: :yea1: :yea1:

DEJMO CVIČKAR!!! NISI SAM . . . . :worship:

:kva1: :kva1: :kva1: :OK: :OK:

:D :D :D :D :D :D :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJMO CVIČKAR!!! NISI SAM . . . .

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiiiiiii spet vesele novičke . . . . .iz prve roke!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

cvičkar že full gleda in opazuje okol sebe . . . . . :yea1: :yea1: :yea1:

full premika roke, noge . . . . . skratka mega novička!!!!! :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

DEJMO CVIČKAR!!! NISI SAM . . . . :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Osa rider, hvala za te dobre novice!

:worship: :010

Počasi, a vztrajno.nazaj v življenje, dragi naš Cvičko!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiiiiiii spet vesele novičke . . . . .iz prve roke!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

cvičkar že full gleda in opazuje okol sebe . . . . . :yea1: :yea1: :yea1:

full premika roke, noge . . . . . skratka mega novička!!!!! :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

DEJMO CVIČKAR!!! NISI SAM . . . .

GO CVICKO :grupni: ! GO CVICKO :grupni: ! GO CVICKO :grupni: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, KO LEPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! SAMO TAKO NAPREJ!!!!!!!!!!!! :friend2: :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wiiiiiiiiiii spet vesele novičke . . . . .iz prve roke!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

cvičkar že full gleda in opazuje okol sebe . . . . . :yea1: :yea1: :yea1:

full premika roke, noge . . . . . skratka mega novička!!!!! :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

DEJMO CVIČKAR!!! NISI SAM . . . . :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Odlična novica :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

prčakujem , da do zadnga oktobra tooolk okrevaš, d mi boš happy birthday zapeu... to mi je želja za rd... upam da jo uresničiš! :) :P dejmo cvičkoooo!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer to ne paše v to temo,ampak,mater Gabry18,kak si ti fejst baba! :worship: :wub: :blush:

BOŠ PO PRSTIH DOBIL :devil:

mormo našo Gabry čuvat....sosedje :worship:

luštna pa je ni kej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

prčakujem , da do zadnga oktobra tooolk okrevaš, d mi boš happy birthday zapeu... to mi je želja za rd... upam da jo uresničiš! :) :P dejmo cvičkoooo!! :OK: :OK:

:D pa sam še tri dni časa maš da se skp spravš in še men dokončno izpolneš željo (lih peu verjetn ne boš..ampak dobr).. bom vesela karkšnega koli presenečenja.. O:-)

Držim pestiiii, da zbereš še mal več moči.. in da te tale teden že kej slišimo.. SMO S TABO (tud mal mlajši prjatli :blush: O:-) ) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk povem da sm bil 30 minut nazaj v gostiln, in sm spil deci Cvička za našega cvičkarja ! ajde dečko zrihtaj se

Popravljeno . Popravil ČIKO24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER DAN prjatu. :yea1: :yea1:

Bova dns mal več budna ku ponavadi??????????????????????????? :grim :grim :grim :eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk povem da sm bil 30 minut nazaj v gostiln, in sm spil deci Cvička za našega cvičkarja ! ajde dečko zrihtaj se

Jest tud vceri, prvic u zivljenju pil C Cviekvicek, ker nekako ne maram vina, ampak tale deci je bil pa dobr! Cviček za Cvičkarja! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud vceri, prvic u zivljenju pil C Cviekvicek, ker nekako ne maram vina, ampak tale deci je bil pa dobr! Cviček za Cvičkarja! :OK:

ahaa.... glavno da veš zdaj, kaj je dobro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej ponoč sm slišala komad bleeding love na radiu :cry: ... :unsure: (sigurn se ne spomneš k so ble te besede obratn napisane) In sm se glih spomnla nate..pa na Bučkota/ Bučmana :rolleyes: ... Kr fajn blo.. Ti mujo pa zdj ležiš namest d bi novi ljubavi dajal vse to! :angry: :angry: Lej, ona te čaka..vrjamem d mi morbit zdr tega neboš ni bok reku-nimam kaj zgubit :krneki: Sej kk se lepo zdraviš se meni vidi d boš kmalm na nogah.. Sam probam ti dat en poriv dodaten :yes: al neki taga. Ne pišem tega d bi te zaj*, ampak d te spomnem na nekej dobrega.. Morda d se boš hitrej pokrpau... :grim Full maš dost ljudi ki komaj čakajo d se pozdravš...Gaby & starši, Tvoja ljubav, Eva, miljon motosvetovcev, motoristov, ljudi k te sploh ne poznajo..no ja..pa še moja malenkost seve tam čist na koncu nek :huh: B) Prosim te...če to bereš sam al si pa ot Gaby zdj slišau...če ti je kdj hudo al pa dougcajt...nekr mislit da si sam! :nono: Kr nikoli nisi! Kup prijatlov je s tabo, vsako sekundo vsakega dne...Upam d tut mene tle šteješ.. :? Če ne je pa kup prijatlof pa še ena plusa :D

Pozdrav se Riki! :OK: :OK: :worship: :worship: Ja komj čakam d slišim ot Gaby d si zdrav in da že skačeš okol in da uživaš...kr pohit! Nism edina veš;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!