Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Tale cviček je pa skoz bol popularna pijača. Se bojim da bo jemu Šrot letos manjši dobiček, ker bomo na pivo čist pozabili. Pa še prov je tako!je bolj zdravo.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, dete drago, danes sem bila še posebej ganjena.

Gabry, hvala ti. :worship:

Ni bil samo tvoj brat tisti, ki je potočil solzo, veš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzpodbudne novice, bravo... Hvala še enkrat Gabry.

GO CVIČKO!!! :grupni:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzpodbudne novice, bravo... Hvala še enkrat Gabry.

GO CVIČKO!!! :grupni:

Vsi pišete o vzpodbudnih novicah. Lepo to,samo,a bi lahko to vzpodbudno novico nekdo še meni zaupal? Saj lahko na PM.

Drgač pa: Martin,počasi bo zima in naš prednovoletni piknik na Golici moramo ponovit!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pišete o vzpodbudnih novicah. Lepo to,samo,a bi lahko to vzpodbudno novico nekdo še meni zaupal? Saj lahko na PM.

Drgač pa: Martin,počasi bo zima in naš prednovoletni piknik na Golici moramo ponovit!!!! :D

in to v enaki zasedbi kot lani :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko se smehlja. Cvičko spoznava glasove. Prime telefon in ga nese k ušesu. Po telefonu še ne more govorit, pozorno pa posluša in reagira. Potoči solzico, ko sliši znan glas.

Dojema. Trudi se. Dobro se odziva.

Svojo sestro Gabry prime za roko, jo močno stisne in zanj velja le motoristični pozdrav.

Tole je v glavnem največ kar vem, sigurno je kdo še bolje obveščen, pa naj napiše.

Vsekakor se začenja obrestovati, da je Cvičko takšen, kot je: borec, borec in še enkrat borec!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko se smehlja. Cvičko spoznava glasove. Prime telefon in ga nese k ušesu. Po telefonu še ne more govorit, pozorno pa posluša in reagira. Potoči solzico, ko sliši znan glas.

Dojema. Trudi se. Dobro se odziva.

Svojo sestro Gabry prime za roko, jo močno stisne in zanj velja le motoristični pozdrav.

Tole je v glavnem največ kar vem, sigurno je kdo še bolje obveščen, pa naj napiše.

Vsekakor se začenja obrestovati, da je Cvičko takšen, kot je: borec, borec in še enkrat borec!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

No HVALABOGU da VSAJ EDEN pove malce underground info!!!!!!!!!!!!!!!!

THX MUTIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :winkiss:

CVICKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yupieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Zdej pa sam se gor!

Yodliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

:grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati: ko bo v tvoji bližini ti bom delal družbo ko boš pri njem da ne boš :evilgrin:

Baje s petkom spet prihajam v tvojo bližino.

Cvičko, lepo je brati dobre novice,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No HVALABOGU da VSAJ EDEN pove malce underground info!!!!!!!!!!!!!!!!

THX MUTIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :winkiss:

CVICKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yupieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Zdej pa sam se gor!

Yodliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

:grupni: :grupni: :grupni:

Mačkica, :winkiss: , sicer ne bom rekla, jaaaaaa, še malo, pa bosta vidva spet prišla k nam, na torkova srečanja ... vsi vemo, da bo še veliko vode preteklo, preden bo Cvičko ponovno na motorju, ampak, tale besedica "veliko" je lahko zelo relativna, kajne? :rolleyes:

Si že skoraj upam mislit, da me lahko neha skrbet.

Ja, Cvičko nas bo vedno bolj razveseljeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Um, padcu?

:whistle: sm že tih...

drugač pa martin.. kaj čm rečt... kapo dol! :worship: :worship: :worship: za moje pojme okreva hitr... miga noge in roke! ful stiska roko, daje takšne in drugačne pozdrave, ful vlik gleda in žmrka z okami, se smeji... zdel se mi je da je biu ful veseu! :) aja, in btw, tud lupčkau bi se že rad! :D heh.. martin v glavnem okreva, tko da vem d bo kmal veen iz najhujše krize, oz. to že skor je...

martin, dans si mi čist polepšu dan... ful sm vesela zate, in držim pesti še naprej! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

p.s.: hvala staršem in sestrci,sj že vete zakaj.. :) se še oglasim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko... samo nekaj....

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Drugo pa takrat, kot sva se zmenila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se dan, ko bo pred brežiško bolnco "motozbor" zelo hitro bliža :yea1:

...bravo cvičko se vidi, da si pravi borec! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko se smehlja. Cvičko spoznava glasove. Prime telefon in ga nese k ušesu. Po telefonu še ne more govorit, pozorno pa posluša in reagira. Potoči solzico, ko sliši znan glas.

Dojema. Trudi se. Dobro se odziva.

Svojo sestro Gabry prime za roko, jo močno stisne in zanj velja le motoristični pozdrav.

Tole je v glavnem največ kar vem, sigurno je kdo še bolje obveščen, pa naj napiše.

Vsekakor se začenja obrestovati, da je Cvičko takšen, kot je: borec, borec in še enkrat borec!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

oooooo to pa sm danes mel čast, da sem ga slišu po telefonu kako se trudi oglasiti . . . . :worship: :worship: :worship: :worship:

DEJMO CVIČKAR! NISI SAM!USPELO TI BO!!!!! :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me nekaj cajta ni bilo, pa takole lepo direkt v prvo vidim situacijo. Še vedno ni ravno rožnata, ampak napreduje in to je važno. Mi smo optimisti, sam očitno tudi, gremo naprej kot se zagre.

Držim pesti za vzpodbudne novice še naprej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se dan, ko bo pred brežiško bolnco "motozbor" zelo hitro bliža :yea1:

...bravo cvičko se vidi, da si pravi borec! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Due South, Dudes! :grim :grim :grim

Upam, da je bolnica dobro grajena. :whistle: Pubec, grmelo in vibriralo bo... :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati: ko bo v tvoji bližini ti bom delal družbo ko boš pri njem da ne boš :evilgrin:

Baje s petkom spet prihajam v tvojo bližino.

Cvičko, lepo je brati dobre novice,

oba vaju bom lepo crtala, ker bom mela veze............ :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

javi, da priletim mimo....

cvičkar pa itak :winkiss: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship:

Bravo Martin, ti si CAR :grupni: :grupni: :grupni:

Se vidimo :worship: :friend2:

Bejba in vsi Medvedi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!