Skoči na vsebino

Cvičkar 1


ataIBA

Priporočene objave

sedaj so obiski že dovoljeni pri cvičkarju,ampak lepo prosim brez navala naenkrat, tut v imenu staršev..ko bo kdo želel k njemu naj mi prosim sporoči preko pm-a tako da vem kdo ga bo obiskal..lp od cvičkarjeve sestre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj so obiski že dovoljeni pri cvičkarju,ampak lepo prosim brez navala naenkrat, tut v imenu staršev..ko bo kdo želel k njemu naj mi prosim sporoči preko pm-a tako da vem kdo ga bo obiskal..lp od cvičkarjeve sestre

Se javimo in pridemo drugi teden. Do takrat ga pa lepo pozdravi in držta se oba :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo vse ok s tem fantom ? Bo normalno užival življenje al bodo ostale posledice ? K tle k to berem me kr mrazi :mellow: Sicer fanta ne poznam ampak upam da se bo še vsedu na moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ve se čist točn kako bo naprej..ampak jaz verjamem vanj,ker se mu vidi da ima voljo..

Tle u Postojni mamo enga modela k ga osebno poznam je meu podobn scenarij kot tvoj brat. Z gsx-om je čelno zapeljal v kombi. 2 al 3 tedne v komi in pol je meu še mal pizdarij sam je lepo pršu k sebi. Zdej funkcionira normalno. Tko da bo v tem primeru isto !! Samo pozitivno naprej pa bo vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takih primerov ne moreš enačit, so si podobni, ne pa isti :closedeyes:

Pustimo času, čaš in upamo, da jo Cvičkar sfura brez posledic :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gabry hvala za klic!! toj bla fajna novica! :worship:

cvički... kak vesele po tel. klicu... ne moreš verjet...

mislm da sm dons dobila najbl dobro in veselo novico možn po zlo zlo dolgem času...GAbry18 hvala za klic!!! te

Cvičko, dete drago, danes sem bila še posebej ganjena.

Gabry, hvala ti. :worship:

Vzpodbudne novice, bravo... Hvala še enkrat Gabry.

No fino bi blo, da se tile telefonski klici delijo tut z ostalimi, ki spremlamo okrevanje Cvičkarja! Lepo je brati, da so bili veseli telefonski klici, še lepše pa je, da nekdo vsaj napiše kako in kaj je z pobom.

Le tako naprej, Martin :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takih primerov ne moreš enačit, so si podobni, ne pa isti :closedeyes:

Pustimo času, čaš in upamo, da jo Cvičkar sfura brez posledic :OK:

Vem da ne, sam pozitiva pomaga ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hvaru bomo kakšno rekli zate :beer2:

In tako kmalu potem s tabo :beer2:

Dobro ti gre, v kar nisem dvomil, pot je prava :OK: ,cilj lociran in na vidiku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej funkcionira normalno. Tko da bo v tem primeru isto !! Samo pozitivno naprej pa bo vse ok.

Televizijski svet ima Dr. Housa. Realni svet ima Dr. 1300thenumberofthebreasta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realen svet ima tudi mashino za motosvetovega kritika ki kritizira vse povprek. Imam obcutek da uzivas v tem. Sam pazi da se to ne sprevrze v kako spolno manijo da ne postanes Dr.kić ter izvajas rocne spretnosti ob mojem postu :> ne lajaj pa raj zajahaj tisto barilla multistrada pa pejt kilometre nazigat bos bolj sporscen pa ne bos rabu vsakega posta kritizirat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fino bi blo, da se tile telefonski klici delijo tut z ostalimi, ki spremlamo okrevanje Cvičkarja! Lepo je brati, da so bili veseli telefonski klici, še lepše pa je, da nekdo vsaj napiše kako in kaj je z pobom.

Le tako naprej, Martin :worship:

Saj jih.

Kar preberi malo nazaj, več nas je napisalo, kako naš borec doživlja te "pogovore". Kar se mene tiče, govorila sem mu manj kot pol minutke, pa še to je Gabry "prevajala".

To niso pogovori, vsaj ko sem jaz klicala, še niso bili, gre bolj zato, da Cvičko sliši in prepozna glasove, njemu znane in nanje tudi reagira. Trenutno je to zelo pomembno.

Da pa je Gabry koordinatorka obiskov, pa je nujno! Kljub temu, da je že v navadni negi, je bil še pred kratkim na intenzivni, torej še zdaleč ni pri močeh.

Spoštujmo prošnjo staršev in sestre.

Cvičko, lahko noč!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hvaru bomo kakšno rekli zate :beer2:

In tako kmalu potem s tabo :beer2:

Dobro ti gre, v kar nisem dvomil, pot je prava :OK: ,cilj lociran in na vidiku :worship:

itak,da bomo pokomentirali v upanju, da kmalu prideš v Ljubljano, da te pridemo obiskat.......

kar tako naprej :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan si bolš,vse bližje ja dan, :yea1: :yea1: ko ti bom stisnu roko.....kar tko naprej,se vidmo :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar na tojmu mestu bi jest pobegnu če te svine prideja!!!!!

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pozdrav se hitr!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: CVIČKAAAAAAARRRRR, lepo te je videti nasmejanega, ker takšnega te vsi poznamo :010 , upam, da boš kmalu dobil računalnik, pa da vidiš koliko nas je, ki smo s teboj vsak dan in te vzpodbujamo :friend1: :grupni:

Lepo bodi in vedi, da se kmalu vidimo!!!! :worship:

Bejba :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast cvičko :004 klapca... ste mi polepšal dans delavno popoldne... cvičko :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!