Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

:worship:

Pozdravljen Cvičko. Prepričana sem, da bova kmalu skupaj gledala slike preteklih moto zborov.

Kar tako naprej.

:worship: :worship: :worship: :friend1: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar

A kaj počnem?

Nič!

Okrog se gonim, ko pridem domov pa na MS pogledam kako CVIČKAR napreduje(š), se ob tvojem fantastičnem napredku :010 :010 :010 :worship: :worship: zadovoljno napolnim z vesoljsko energijo in ponovim vajo iz preteklih dni.

Čimprej Ti želim enako CVIČKAR!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj tja dol na soncno stran alp iz dezevne Bayerske. Zelo me je pretresla novica da je imel Martin prometno nesreco. Martina sem spoznal na zelo nenavaden nacin. Na sam dan zegnanja motorjev pri Blisfulih v celju sem zvecer cisto slucajno kot se temu pravi pristal na moto zboru Mk monsters pri Varazdinu. Brez spalke in strehe nad glavo mi je martin z svojo dobro voljo ponudil svoje gostoljubje in streho nad glavo. Oba z Andrejo ti zelima cimprejsne okrevanje ter,da se nasledje leto spet srecamo. Miro in Andrea

post-18724-1222193839_thumb.jpg

post-18724-1222194167_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan mal pogledam če je kaj novih in veselih novičk . . . .

dejmo Cvičkar . . . . :yea1:

nisi sam . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Cvičkar se ne da, brez skrbi. Danes smo ga obiskali Motoristek, Pogi, Zlati in jaz. Vidi se, da si zelo prizadeva, saj je njegovo stanje vsak dan boljše. Satrši in Gabi so pri njem praktično ves dan in tudi oni so opravili veliko delo.

Upajmo, da bo šlo čimprej še na boljše. Daj Cvičko gas :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Cvičkar se ne da, brez skrbi. Danes smo ga obiskali Motoristek, Pogi, Zlati in jaz. Vidi se, da si zelo prizadeva, saj je njegovo stanje vsak dan boljše. Satrši in Gabi so pri njem praktično ves dan in tudi oni so opravili veliko delo.

Upajmo, da bo šlo čimprej še na boljše. Daj Cvičko gas :beer2:

Danes sem z veseljem naredil 160km, da sem videl Cvičkarja. Stanje se mu zboljšuje kar me zelo veseli. Še nekaj slik...

post-2154-1222283805_thumb.jpg post-2154-1222283813_thumb.jpg

post-2154-1222283820_thumb.jpg post-2154-1222283826_thumb.jpg

Lahko noč prijatelj moj... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo cvički, na vsaki novejši slikci si videti bolši :worship:

le tako naprej, smo stabo, in stalno spremljamo :naughty: tko da glej kaj delaš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Martin : razturaš,kr tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo cvički, na vsaki novejši slikci si videti bolši :worship:

le tako naprej, smo stabo, in stalno spremljamo :naughty: tko da glej kaj delaš :winkiss:

:worship:

Točno to sem pomislila tudi jaz, ko sem videla slikice.

Lahko noč, pogumni mali, véliki mož!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem z veseljem naredil 160km, da sem videl Cvičkarja. Stanje se mu zboljšuje kar me zelo veseli. Še nekaj slik...

post-2154-1222283805_thumb.jpg post-2154-1222283813_thumb.jpg

post-2154-1222283820_thumb.jpg post-2154-1222283826_thumb.jpg

Lahko noč prijatelj moj... :yea1:

Tole je pa z'lo vzpodbudno!!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo cvički, na vsaki novejši slikci si videti bolši :worship:

le tako naprej, smo stabo, in stalno spremljamo :naughty: tko da glej kaj delaš :winkiss:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tamau, tale postelja ti pa nič ne paše. spokaj se ven. čimprej, pa čimboljši.

je hudič, ko zdaj že moja boljša polovica ne šmira ostalega MSa ... samo dej d vidm kaj je zdej s Cvičkarjem.

Kakorkoli - lepo počasi, ampak na ziher, se pospravi iz rjuh, da se nam račun izide tako, kot je treba.

A štekaš? Ma ja, vem da štekaš.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranji pozdrav zate, Cvičko!

:winkiss:

Čez dan jih bo še kar veliko, a vsakega ne bom zapisala.

Pa še nekaj ... med nami, vsaj za toteke vem, jih je kup, ki sem sicer ne napišejo, a v resnici ne mine dan, da ne bi vprašali, kako si, kako ti gre, ne mine dan, da ne bi razmišljali o tebi, gruntali kako bo naprej, kdaj boš na nogah stal, kdaj se boš spet iz srca nasmejal, kdaj bo spet tisti torek, ko se boš pripeljal na naš konec in z nami preživel prijeten večer ... res nas je veliko, Cvičko.

Smo različni. Nekateri zlivamo svoje občutke na te tvoje strani in si predstavljamo, kako jih boš vesel, ko boš vse tole bral, drugi pa so bolj na dejanja naravnani; eni smo kombinacija vsega tega, ... !

Če ne napišejo še ne pomeni, da ne čutijo enako s teboj, kot vsi, ki to na glas povemo.

:worship:

Svet je mnogo bolj zanimiv, če smo ljudje različni.

No, tole sem ti pač hotela povedat za dobro jutro.

Naj bo uspešen dan pred teboj.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem z veseljem naredil 160km, da sem videl Cvičkarja. Stanje se mu zboljšuje kar me zelo veseli. Še nekaj slik...

post-2154-1222283805_thumb.jpg post-2154-1222283813_thumb.jpg

post-2154-1222283820_thumb.jpg post-2154-1222283826_thumb.jpg

Lahko noč prijatelj moj... :yea1:

Super !!!!!

To mi je pa polepšalo dan. :worship:

To, da slišim in vidim Cvičkota s prijatli.

Po slikah sodeč bo hitro okreval ,.......

LP Cvičkar in lep dan. :OK:

Zdene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!