Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Danes sem z veseljem naredil 160km, da sem videl Cvičkarja. Stanje se mu zboljšuje kar me zelo veseli. Še nekaj slik...

post-2154-1222283805_thumb.jpg post-2154-1222283813_thumb.jpg

post-2154-1222283820_thumb.jpg post-2154-1222283826_thumb.jpg

waaa, a moj BAJON pa še kr drži ?? opaa, dobr znak! :D ;) vidim martin d si res vsakič bolš ko te vidim.. hitro okrevaj, držim figice zateeee in pridem v začetku tega tedna spet na obisk!!! :rolleyes: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar super si ...........brez vseh cevk in cevčic, še mal pa boš moj sosed :worship: :worship: :worship:

Gabry, Razer in Poggy.............super face ste in mislim, da ob vaši fensi bajkerki vam ne bo nikoli dolgčas :worship: :worship: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranji pozdrav zate, Cvičko!

:winkiss:

Čez dan jih bo še kar veliko, a vsakega ne bom zapisala.

Pa še nekaj ... med nami, vsaj za toteke vem, jih je kup, ki sem sicer ne napišejo, a v resnici ne mine dan, da ne bi vprašali, kako si, kako ti gre, ne mine dan, da ne bi razmišljali o tebi, gruntali kako bo naprej, kdaj boš na nogah stal, kdaj se boš spet iz srca nasmejal, kdaj bo spet tisti torek, ko se boš pripeljal na naš konec in z nami preživel prijeten večer ... res nas je veliko, Cvičko.

Smo različni. Nekateri zlivamo svoje občutke na te tvoje strani in si predstavljamo, kako jih boš vesel, ko boš vse tole bral, drugi pa so bolj na dejanja naravnani; eni smo kombinacija vsega tega, ... !

Če ne napišejo še ne pomeni, da ne čutijo enako s teboj, kot vsi, ki to na glas povemo.

:worship:

Svet je mnogo bolj zanimiv, če smo ljudje različni.

No, tole sem ti pač hotela povedat za dobro jutro.

Naj bo uspešen dan pred teboj.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kot je že Mutika omenila, nekateri ne pišemo v to temo, jo pa zato skrbno spremljamo ves čas.

veseli me Martin, da tko lepo napreduješ. :worship:

so stvari v življenju, kjer ni pomembna hitrost, ampak napredek, pa tud če je malenkosten.

kar tako naprej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Čer...

Delček Sairach odprave je bil danes pri Cvičkotu in morem rečt, da u živo zgleda še 1000x bolš kt na slikah!!! :OK: :OK: :OK:

Glede na to, kar sm danes vidla-kko se že giba, probava delat stavke,skratka je cel u akciji, mislm da ni več tko daleč dan, ko se bo spet usedu na motor s tistim svojim velikim nasmehom in se odpeljal v svetlo prihodnost!!!

Upam, da ti je obisk sajveškoga polepšal dan :inlove:

TINKO keep up the good work!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Cvičko!

:winkiss:

Dober dan bo danes, kajne?

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako novičko je lepo slišat . . . . . . dejmo CVOČKO! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem direkt iz Brežic. Mislim, da je Cvičkar od prejšnjega tedna malenkost napredoval. Se mi zdi, da ima že kar tapravo barvo... Danes je tudi že kakšno ime šepetaje povedal, ker so mu končno odstranili tisto zadevo iz sapnika.

Go Cvičko!

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Cvičko je na pravi poti in še mal pa bo medicinke preganjal

In nič se ni spremenil: že pravi da raje z motorjem kot z avtom :worship:

En bel medvedk z rdečim srčkom :naughty: ma pa posebni status tam :whistle:

:wub:Laula :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Cvičko je na pravi poti in še mal pa bo medicinke preganjal

In nič se ni spremenil: že pravi da raje z motorjem kot z avtom :worship:

En bel medvedk z rdečim srčkom :naughty: ma pa posebni status tam :whistle:

:wub: Laula :wub:

Sem vesel, da Cvičko dober napreduje in okreva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dobrih dveh tednih dopusta vidim, da se mnogo dogaja. Čeprav mi je moj IBA sproti javljal dobre novice, je le lepo prebrati vse dobre želje, upanja in navijanja vseh. Mariborčani se bomo dogovorili s starši o najprimernejšem času za obisk. Čimprej, ker bi rad videl napredek od zadnjega obiska. Cvičko, hitro se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, ataIBA je prišel in povedal svoje. Toteki se bomo kmalu organizirali in pridrvimo na prvi tir!

:worship:

Lahko nočko!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, ataIBA je prišel in povedal svoje. Toteki se bomo kmalu organizirali in pridrvimo na prvi tir!

:worship:

Lahko nočko!

:winkiss:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!