Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

dejmo Cvičkar!

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

lepo je brati dobre novičke!

TONTO zadnjič si mi pa polepšal dan . . . . . ko sva se slišala! res dobre novičke! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dns ti pa jst prva dobro jutro zaželim :rolleyes: :naughty: evo en verzić zate :worship: :blush:

Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dečko ... danes še posebej mislim nate.

Kako dobro je bilo videt te, pobožat, ... kako nas je vse osrečil tisti tvoj nasmeh!

NASMEH !!!

:worship:

Že zaradi tega enega samega sončnega nasmeha bi se splačalo prit v Brežice.

Še pridemo, brez skrbi.

Lahko noč, Cvičko!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem dobro jutro.

Včeraj smo šli k Cvičkotu na obisk. Mutika, Vanga s sinkom in jaz. Od zadnjega obiska pred mojim dopustom velik napredek. Naš dečko nas je spoznal, stisnil roke z motorističnim pozdravom in bil vidno vesel obiska. Mnogo pomeni, ko vidiš da povedano razume, trudi pa se tudi povedati smiselno besedo. No, nisem več tak ljubitelj piva Laško (ali so kriva leta ali kvaliteta...), vendar je bil Cvičko prav posrečen, ko je kmalu ob našem prihodu zašepetal:" Laško, laško, laško!" Vedno več je kvalitetnih prebliskov. Zašepeta svojo telefonsko številko, pove kje sem doma, celo ulice se spomni... No, Mutika je naredila pravo stvar. Enostavno mu je rekla:" Cvičko, daj se malo nasmej!" Ljudje dragi. Cvičko jo je pogledal, se nasmejal na vsa usta s svojo tipično faco in nas vse veselo pogledal. Na posteljo je tudi sedel. Vidi se, da je živček, saj se stalno premika, kar je dobro. Včeraj je bil tudi odstranjen kateter za vodo in je že očetu nakazal, da mora lulat. To so pomembni koraki. Bo, bo, bo. Stalna prisotnost njegovih najbližnjih pa mu tudi ogromno pomeni. Kapo dol pa tudi pred sestrami na oddelku. Za ta poklic moraš biti rojen. Vse potrebno postorijo mimigrede, vendar s tako lepim načinom in nežnostjo, da vidiš, da je Cvičko v dobrih rokah.

Vanga bo verjetno naložil kako sliko. Pri njem smo ostali urco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer modela ne poznam, ampak vseeno spremljam kaj se dogaja z njim in držim pesti zanj. Včasih pa me na lep način gane, ko vidim kolk folka je v mislih z njim in mu stoji(mo) ob strani. Respect vsem. :worship: . Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinko slišim da dobro napreduješ. Tako da sedaj bom pa rekel, da ti pozdravi starše in sestrico FUL so dobri.

Ajd se vidimo in to mislim da kmalu.

KAR TAKO NAPREJ :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole... jaz cvičkota ne poznam drugače kot preko foruma. nekajkrat mi je svetoval nekaj reči in takrat sem dobila občutek, da je dober dečko. nikoli ga nisem imela priložnosti spoznati v živo. ob vseh teh mislih pa vendarle vidim, da je res dober.

temo prebiram že od prvega dne, vendar nikoli ne vem, kaj naj zapišem vanjo.

seveda pa mu želim samo najboljše, tako kot vsem, ki so v podobnem položaju.

pogumno naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wwaaaa... spt dobre novice od martina.... držim pestii!! :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ :worship: :yea1: :yea1:

Tako sem vesela zate Martin, da se ne da povedat.Kar tako naprej, da se čimprej vidimo :OK:

Drži se in vztrajaj, čimveč napredkov bolj bomo veseli!!!! :OK:

Lp Bejba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem dobro jutro.

Včeraj smo šli k Cvičkotu na obisk. Mutika, Vanga s sinkom in jaz. Od zadnjega obiska pred mojim dopustom velik napredek. Naš dečko nas je spoznal, stisnil roke z motorističnim pozdravom in bil vidno vesel obiska. Mnogo pomeni, ko vidiš da povedano razume, trudi pa se tudi povedati smiselno besedo. No, nisem več tak ljubitelj piva Laško (ali so kriva leta ali kvaliteta.. .) , vendar je bil Cvičko prav posrečen, ko je kmalu ob našem prihodu zašepetal:" Laško, laško, laško!" Vedno več je kvalitetnih prebliskov. Zašepeta svojo telefonsko številko, pove kje sem doma, celo ulice se spomni... No, Mutika je naredila pravo stvar. Enostavno mu je rekla:" Cvičko, daj se malo nasmej!" Ljudje dragi. Cvičko jo je pogledal, se nasmejal na vsa usta s svojo tipično faco in nas vse veselo pogledal. Na posteljo je tudi sedel. Vidi se, da je živček, saj se stalno premika, kar je dobro. Včeraj je bil tudi odstranjen kateter za vodo in je že očetu nakazal, da mora lulat. To so pomembni koraki. Bo, bo, bo. Stalna prisotnost njegovih najbližnjih pa mu tudi ogromno pomeni. Kapo dol pa tudi pred sestrami na oddelku. Za ta poklic moraš biti rojen. Vse potrebno postorijo mimigrede, vendar s tako lepim načinom in nežnostjo, da vidiš, da je Cvičko v dobrih rokah.

Vanga bo verjetno naložil kako sliko. Pri njem smo ostali urco.

Evo fotke z včerajšnjega obiska pri našem Cvičkarju, napreduje z okrevanjem z meteornjo hitrostjo.

Kako nebi, ko pa ima ob sebi ljudi ki lepo skrbijo za njega.Tak kot je že napisal ata IBA, kapo dol pred medicinskim osebjem v bolnišnici, in seveda njegovim najbljižjimi, ki mu stojijo ob strani.

Tinko drži se, komaj čakam dan, da spijema kozarec cvička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mu slučajno kdo ne pove, da pridem jutri na obisk!!! Se bom čisto nenapovedano prišunjal do vrat, potem pa vdor v objekt... Pa da vidim, a mora res še ležat, al samo simulira! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem dobro jutro.

Včeraj smo šli k Cvičkotu na obisk. Mutika, Vanga s sinkom in jaz. Od zadnjega obiska pred mojim dopustom velik napredek. Naš dečko nas je spoznal, stisnil roke z motorističnim pozdravom in bil vidno vesel obiska. Mnogo pomeni, ko vidiš da povedano razume, trudi pa se tudi povedati smiselno besedo. No, nisem več tak ljubitelj piva Laško (ali so kriva leta ali kvaliteta.. .) , vendar je bil Cvičko prav posrečen, ko je kmalu ob našem prihodu zašepetal:" Laško, laško, laško!" Vedno več je kvalitetnih prebliskov. Zašepeta svojo telefonsko številko, pove kje sem doma, celo ulice se spomni... No, Mutika je naredila pravo stvar. Enostavno mu je rekla:" Cvičko, daj se malo nasmej!" Ljudje dragi. Cvičko jo je pogledal, se nasmejal na vsa usta s svojo tipično faco in nas vse veselo pogledal. Na posteljo je tudi sedel. Vidi se, da je živček, saj se stalno premika, kar je dobro. Včeraj je bil tudi odstranjen kateter za vodo in je že očetu nakazal, da mora lulat. To so pomembni koraki. Bo, bo, bo. Stalna prisotnost njegovih najbližnjih pa mu tudi ogromno pomeni. Kapo dol pa tudi pred sestrami na oddelku. Za ta poklic moraš biti rojen. Vse potrebno postorijo mimigrede, vendar s tako lepim načinom in nežnostjo, da vidiš, da je Cvičko v dobrih rokah.

Vanga bo verjetno naložil kako sliko. Pri njem smo ostali urco.

Vesel sem da Cvičko tako napreduje. :worship:

Le tako naprej :worship: in kmalu boš doma.

LP iz Celja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem dobro jutro.

Včeraj smo šli k Cvičkotu na obisk. Mutika, Vanga s sinkom in jaz. Od zadnjega obiska pred mojim dopustom velik napredek. Naš dečko nas je spoznal, stisnil roke z motorističnim pozdravom in bil vidno vesel obiska. Mnogo pomeni, ko vidiš da povedano razume, trudi pa se tudi povedati smiselno besedo. No, nisem več tak ljubitelj piva Laško (ali so kriva leta ali kvaliteta.. .) , vendar je bil Cvičko prav posrečen, ko je kmalu ob našem prihodu zašepetal:" Laško, laško, laško!" Vedno več je kvalitetnih prebliskov. Zašepeta svojo telefonsko številko, pove kje sem doma, celo ulice se spomni... No, Mutika je naredila pravo stvar. Enostavno mu je rekla:" Cvičko, daj se malo nasmej!" Ljudje dragi. Cvičko jo je pogledal, se nasmejal na vsa usta s svojo tipično faco in nas vse veselo pogledal. Na posteljo je tudi sedel. Vidi se, da je živček, saj se stalno premika, kar je dobro. Včeraj je bil tudi odstranjen kateter za vodo in je že očetu nakazal, da mora lulat. To so pomembni koraki. Bo, bo, bo. Stalna prisotnost njegovih najbližnjih pa mu tudi ogromno pomeni. Kapo dol pa tudi pred sestrami na oddelku. Za ta poklic moraš biti rojen. Vse potrebno postorijo mimigrede, vendar s tako lepim načinom in nežnostjo, da vidiš, da je Cvičko v dobrih rokah.

Vanga bo verjetno naložil kako sliko. Pri njem smo ostali urco.

:yea1: to pa so fajn novice! :yea1:

dajmo Cvičko! tko se dela! ni kaj . . . . PRAVI BOREC! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!