Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Veliko nas je, ki kaj napišemo.

Tistih, ki spremljajo Cvičkov napredek in nič ne napišejo pa je, to trdno verjamem, vsaj še enkrat toliko.

Od nas, Slovencev, težko doživiš toliko iskrene, pozitivne energije na enem mestu.

Kapo dol, ljudje!

:worship:

Cvičko, poseben dečko si. Poglej, kaj lahko povzročiš ... na tvoji dolgi poti okrevanja bomo vedno blizu.

Kot sta napisala ataIBA in Vangec ... vse spoštovanje tvojim domačim, tudi zaradi njih boš spet zaživel. In vse spoštovanje sestram v bolnišnici.

Lahko noč, dečko dragi!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Cvičko, poseben dečko si. Poglej, kaj lahko povzročiš ... na tvoji dolgi poti okrevanja bomo vedno blizu.

:winkiss:

Res je; Cvičkar je nekaj posebnega! :worship:

Veliko nas je, ki dnevno spremljamo zdravstveno stanje njega.

Ampak danes je NOV dan in verjetno zopet nove (dobre) novice iz Brežic.

Cvičkar drži se !!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest ga ne poznam osebno, ampak vsak dan spremljam tole temo in ljudje res kapo dol glede pozitivne energije v tej temi :worship:

Ti cvičko pa vidm, da res še čist mčkn fali, da boš kmalu spet na svoji stari motoristični poti......

Drži se, pa upam da se u prihodnosti kje srečamo, da te še tako spoznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro BORC vesel sem tvojemu napredku in samo tako naprej.

GO!!!!!!!CVIČKOGO!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. veliik jih je, ki že ves čas držijo pesti zate (pa lahko da te poznajo samo preko "drugih oseb" O:-) ) vsak dan se najde vsaj nekdo, ki praša kako je s tabo.. :) tko da je največje veselje naprej povedat kkšno dobro novico.. :)

Deleč si že prikorakal.. Še mal pa bo (pa ne spet z očmi začet zavijat O:-) :D )!! :OK:

in res.. veliika hvala še iz moje strani Gabry in staršem..

---

Dejanja so včasih celo pomembnejša od besed :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, upam, da mirno spiš. :winkiss:

Jutri pa spet borba, ... vsak dan bo prinesel nekaj boljšega.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro ti želim Martin . . . . .upam da boš danes šu korak naprej in nas razveselil z kako novo veselo novico!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin držim pesti zate !!!!! :worship:

Danes je nov dan in nova presenečenja za nas.

Komaj čakamo na dobre novice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, dečko!

:winkiss:

Hm, slabo vreme je zunaj in mene tale moj gleženj presneto fejst boli.

Kaj šele tebe, vsi ti zlomi in poškodbe ... upam, da ni prehudo.

Bo minilo, bo.

Včeraj sem po telefonu govorila z nekom, ki semle ne piše, mogoče se je enkrat oglasil, pa je s takim prepričanjem v glasu rekel, da boš popolnoma ozdravel in on v to trdno, 100% verjame, da ni drugega, kot da verjamem, da bo tako in nič drugače.

Lep dan ti želim. In obiskov polno!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, deževen dan, bolj tiho je povsod.

Vendar nas veliko misli nate, Cvičko mali.

Naj ti vikend hitro mine!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesel sem zate, da ti takole dobro uspeva, čeprav te osebno ne poznam skoraj vsak dan pogledam v temo o tebi in prepričan sem, da boš uspel tako kot smo tudi mi, le počasi in šlo bo vse na boljše, najprej počasi, potem pa hitreje, ker pa si od tule fasal toliko dobrih želja ti prav gotovo še moja ne bo škodila, drži se !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Cvičkar, jest tud še zmer navijam zate :grupni: ...

vsakič ko preberem kakšno dobro novico o tvojem okrevanju me res razveseli...

čeprav te sploh ne poznam, vidim, da si pravi borec... vsi tvoji prijatelji, pa tudi vsi ki te sploh ne poznamo drugače kot prek motosveta, držimo pesti zate in ti pošiljamo pozitivne misli...

Drži se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Cvičko, nov dan,nova spoznanja da okrevanje poteka z metorno hitrostjo. :OK:

Lep pozdrav vsej tvoji družini in osebju v bolnišnici Brežice. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: Danes smo Kočevski medvedi obiskali našega Martina, moram vam povedati, da se dobro drži, lepo okreva in napreduje iz dneva v dan. Lepo nas je pozdravil z motorističnim stiskom roke, pa tudi medveda, ki ga je dobil od nas v dar je takoj poljubil in si ga dal pod glavo.

Martin vedi, da smo vsi vsak dan s teboj, naše misli so pri tebi in s takšno voljo, ki jo imaš boš uspel.

Verjamemo vate, kmalu boš na nogah in kmalu se spet vidimo.

Hvala ti Gabry, hvala Martinovemu očetu in vsem osebju v bolnišnici! :OK:

Kočevski medvedi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes oziroma včeraj okrog 19h me je poklical sam Martin,ja prav ste prebrali

sej sploh ne morem verjet tko sm presenečena in ponosna najbl pa vesela

sicer glih pogovarjal se nisva dost ker iz njegove strani so bile razne besede ki so se ponavljale ene 15krat prva ko je bila je bila beseda kava,kava,kava,kava....tako da čim bo mogoče ga odpeljem na kavo kolkr jo bo hotu spit

upam da sm mu dala po telefono dovolj spodbudnih besed da bo čim prej okreval in se vrnil na motor.

Že dalj časa pa razmišljam o tem da bi odprli nek posebn račun in nakazali neke prispevke za pomoč pri rehabilitaciji oziroma mogoče za nakup novega motorja,ker verjamem, da ko bo lahko bo takoj sedel na motor in zajadrav v širni svet,da pa mu bo na tej trnevi poti lažje lahko tudi mi prispevamo k temu.

v kolikor se člani družine strinjajo bi prosila sestro Gabry da nam posreduje številko Martinovega računa kamor lahko nakažemo prispevke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi odprli nek posebn račun in nakazali neke prispevke za pomoč pri rehabilitaciji oziroma mogoče za nakup novega motorja

Predlagam anketo al bo to novi Suzuki 1000 ali Yamaha R1 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes oziroma včeraj okrog 19h me je poklical sam Martin,ja prav ste prebrali

sej sploh ne morem verjet tko sm presenečena in ponosna najbl pa vesela

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Krasna novica!!!

Že dalj časa pa razmišljam o tem da bi odprli nek posebn račun in nakazali neke prispevke za pomoč pri rehabilitaciji oziroma mogoče za nakup novega motorja,ker verjamem, da ko bo lahko bo takoj sedel na motor in zajadrav v širni svet,da pa mu bo na tej trnevi poti lažje lahko tudi mi prispevamo k temu.

v kolikor se člani družine strinjajo bi prosila sestro Gabry da nam posreduje številko Martinovega računa kamor lahko nakažemo prispevke.

lepo po vrsti:

najprej kava, potem pa motor...

Se zelo strinjam s tem, kar je Alter napisal!

POČASI!!!

Sanda, kapo dol, pohvale vreden predlog, ampak precej preuranjen.

Martin res napreduje z "meteorno hitrostjo", kot pravi Vanga, ampak, pamet v glavo, ljudje.

Tale meteorna hitrost je lahko zelo relativna.

Kljub temu, da so moje misli ves čas pri Martinu, rada ga imam kot lastnega sina in ne bo lepše novice zame kot tista, da se je Martin ponovno na noge postavil, da lahko ponovno komunicira kot prej, da lahko ponovno razmišlja in deluje, kot pred nesrečo ... pa vendar ... NIKAR NE PREHITEVAJMO!

Dejstvo je, da je Martin še zelo daleč od vsega tega, kar mu iz srca želimo!!!

Menim, da moramo najprej počakat, če bo Cvičko ponovno sposoben voziti motor, vsem pa nam je jasno, da se kaj lahko zgodi, da bo to šele čez leto, dve ... ali pa prihodnjo sezono.

Če pa bodo starši in Gabry potrebovali kakršnokoli pomoč za samo rehabilitacijo pa verjamem, da bodo to tudi povedali in se obrnili na vse nas. Vem, da bomo vsi priskočili na pomoč!

:worship:

A dovolimo jim, da sami usmerjajo dogajanja okoli Cvičkovega okrevanja, kljub temu, da ves Motosvet (in še mnogi ostali) stoji Cvičku ob strani, ne smemo pa pozabiti nečesa ... vendarle obstajajo meje, do kam sega javnost in kje se začne privatna, čisto osebna sfera.

Takšne odločitve so popolnoma njihova in le njihova domena.

Kar pa se tiče motorja pa menim, da je predvsem Martin tisti, ki nam bo s svojim nadaljnjim razvojem in napredkom najbolje povedal, kdaj bo čas, da se lotimo Sandinega predloga.

Takrat bom prva v vrsti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, dragi dečko!

:winkiss:

So tvoji povedali, da naj bi bil danes tisti dan, ko bodo videli, če že lahko začnejo z rehabilitacijo. Držimo pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zelo strinjam s tem, kar je Alter napisal!

POČASI!!!

Sanda, kapo dol, pohvale vreden predlog, ampak precej preuranjen.

Martin res napreduje z "meteorno hitrostjo", kot pravi Vanga, ampak, pamet v glavo, ljudje.

Tale meteorna hitrost je lahko zelo relativna.

Kljub temu, da so moje misli ves čas pri Martinu, rada ga imam kot lastnega sina in ne bo lepše novice zame kot tista, da se je Martin ponovno na noge postavil, da lahko ponovno komunicira kot prej, da lahko ponovno razmišlja in deluje, kot pred nesrečo ... pa vendar ... NIKAR NE PREHITEVAJMO!

Dejstvo je, da je Martin še zelo daleč od vsega tega, kar mu iz srca želimo!!!

Menim, da moramo najprej počakat, če bo Cvičko ponovno sposoben voziti motor, vsem pa nam je jasno, da se kaj lahko zgodi, da bo to šele čez leto, dve ... ali pa prihodnjo sezono.

Če pa bodo starši in Gabry potrebovali kakršnokoli pomoč za samo rehabilitacijo pa verjamem, da bodo to tudi povedali in se obrnili na vse nas. Vem, da bomo vsi priskočili na pomoč!

:worship:

A dovolimo jim, da sami usmerjajo dogajanja okoli Cvičkovega okrevanja, kljub temu, da ves Motosvet (in še mnogi ostali) stoji Cvičku ob strani, ne smemo pa pozabiti nečesa ... vendarle obstajajo meje, do kam sega javnost in kje se začne privatna, čisto osebna sfera.

Takšne odločitve so popolnoma njihova in le njihova domena.

Kar pa se tiče motorja pa menim, da je predvsem Martin tisti, ki nam bo s svojim nadaljnjim razvojem in napredkom najbolje povedal, kdaj bo čas, da se lotimo Sandinega predloga.

Takrat bom prva v vrsti!

Jaz bom drugi!!!!

Z vsem napisanim pa se popolnoma strinjam. Sanda, ti si zlata dušica :winkiss: , vendar Mutika ima v tem primeru bolj prav :worship: . Nimamo pravice prehitevati dejansko stanje.

Pa prosim, ne se o tem v tej temi razpisat, da je ne bomo razvrednotli.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!