Skoči na vsebino

Cvičkar 1


ataIBA

Priporočene objave

Že postaja bolj hladno, dnevi so res kratki.

Kako ti gre, Cvičko?

Upam, da je obisk doma veliko pomenil, v vseh pogledih. Počasi, a zanesljivo. Verjetno je zdajle najbolj dragocen občutek, da si ponovno objet s toplino doma ... :worship: !

Kmalu bodo ti obiski doma dali rezultat, v to sem prepričana.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je slišati novičke . . . :worship:

cvičko . . . .upam da si užival v toplini svojega doma in svojih najdražjih . . . :worship:

cvičko . . . kr tko naprej . . . . in ne pozabi . . . .NISI SAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto odpeljali furo okoli Velebita. Mislili nate, ker je ena od spomladi dogovorjenih. Bo drugo leto, letos je tako in tako skrajšan dan zaradi teme in temperatur.

Upam, da se boš čimprej priklopil na računalnik.

Gaby, kako je bilo doma?

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hip hip... huraaaa :worship: :OK: :grupni: :hooray:

tko nekak ja.. ;) :worship: :worship: :worship: sm te pa misla v soboto pridt pogledat k bom v LJ, pa vidm d ne bo nč s tem... bom pa nekak drugač zrihtal ane.. ;) drž se... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko nekak ja.. ;) :worship: :worship: :worship: sm te pa misla v soboto pridt pogledat k bom v LJ, pa vidm d ne bo nč s tem... bom pa nekak drugač zrihtal ane.. ;) drž se... :OK:

Cvičko je čez vikend doma, kjer zaenkrat mora imeti mir in ni obiskov. Čez teden, do petka pa dobrodošli v Soči. Po občutku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: Ni treba da sploh kej druzga recem..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko je čez vikend doma, kjer zaenkrat mora imeti mir in ni obiskov. Čez teden, do petka pa dobrodošli v Soči. Po občutku....

sm prebrala ja... samo težko se med tednom oglasim v lj, ko pa bi se za vikend, je pa on doma pa js ne smem do njega! :D dobro... bom že našl neki ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri bolje zgledaš... :beer2: .. učer se mi je mudilo, če ne, bi še ostal pri tebi :rolleyes:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrala ja... samo težko se med tednom oglasim v lj, ko pa bi se za vikend, je pa on doma pa js ne smem do njega! :D dobro... bom že našl neki ... :winkiss:

Saj bo najbrž tale prošnja, da naj bo Cvičko sam s svojo družino ob vikendih doma, trajala le toliko, da se bo dečko ugnezdil, potem pa bo najbrž kar hitro lahko obiske tudi ob vikendih sprejemal.

:OK:

Cvičko, veliko mislim nate.

:winkiss:

In ponovno in znova izražam občudovanje tvojim staršem, sestri in vsem tvojim najbližjim, ki te obremenitve prenašajo s toliko dobre volje! Moje globoko spoštovanje!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro cvičko!

cvičko . . . . .še en dan, pa boš spet doma med svojimi najdražjimi . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro cvičko!

cvičko . . . . .še en dan, pa boš spet doma med svojimi najdražjimi . . . . :yea1:

SUPER :worship:

sem vesel, da čas celi rane,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, lahko noč!

:winkiss:

Jutri pa je spet petek, jupi!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko je čez vikend doma, kjer zaenkrat mora imeti mir in ni obiskov. Čez teden, do petka pa dobrodošli v Soči. Po občutku....

Ups, tukaj me pa skrbet začenja.

Kakršen model je Martin, bom še ene dvakrat MS odprl, potem pa prebral, da se je v ponedeljek z mopitom na Sočo pripeljal. :eek:

Ej počas, prjatu ... ampak z andahtjo pa tudi. Saj znaš.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Martin :evilgrin:

vikend je pred nami in ti boš zopet v družinskem objemu :worship:

S U P E R !!!

Lep vikend ti želim :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršen model je Martin, bom še ene dvakrat MS odprl, potem pa prebral, da se je v ponedeljek z mopitom na Sočo pripeljal. :eek:

Na to sem pa tudi jaz že pomislil... Bemti Martin, ti pa res voziš po prehitevalnem pasu... Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, Cvičko!

:worship:

Danes je petek, dan za dopust! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!