Skoči na vsebino

Cvičkar 1


ataIBA

Priporočene objave

pri 19. :naughty:

:worship:

hehe....pr 19. bo legenda:P se še ni tolk postarau;) joke... je pa tak tak legenda ot 17./18. leta ;) :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je tako! Cvičko ima le to prednost, da ga pozna morje motoristov kot pravo motoristično dolgoprogaško srce na 125 ccm singerci. Simpatičen, preprost dečko, ki se je znal vklopit v vsako družbo. No, ko spoznaš njegovo družino, vidiš od kod dobra podlaga :worship: .

Zato navijamo zanj in s tem za vse, ki se morajo, dobesedno, pobrat in znova postavit na noge.

LP.

Prav zanimivo je, kako se lahko ob taki nesreči pove toooolliiiikoo lepih želja in lepih lastnosti nekega človeka.. :) :yea1: :worship: :worship:

Drugače pa se strinjam s čisto vsem, kar je bilo napisanega. :worship: Mislim, da Martinu tolko moči vliva ravno ta naša skrb zanj in vse te dobre želje.. saj ve da ni sam! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, dragi Cvičko!

:winkiss:

Mrzla, a lepa nedelja je. Prava za lenarjenje. Itak te spet čaka naporen teden, kar pa je dobro, saj ti pomaga, da greš hitreje naprej. Z vsemi nami ob strani, z našimi željami in mislimi.

Vsak dan, Cvičko, čisto vsak dan držimo pesti zate!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar,

13.12.2008 bo Motosvetova novoletna zabava. V kolikor bi se je želel udeležit, povej kako ti lahko pomagamo pri tem (logistika in ostalo). Pred leti smo omogočili obisk novoletne zabave Hanziju, ki je prišel prav tako iz bolnice in smo organizirali potreben prevoz in ostalo.

Lp, bladzo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem ponujeni pomoči. Če kaj rabite, imate ZS, telefon, mejl....

itak pa me je že mal sram ker me že nekaj časa ni v soči.Sedaj ko sem bral Tatine novice, moram čimprej preverit situacijo na "licu" mesta.

Pa še nekako sem pogruntal kako preko mobitela z notrebookom iti na net in tako omogočiti Martinu da vidi, kaj pišemo o njem in mu direkt posredujemo pozdrave.

Še slikca kako sem zgledal leta 2002 v Kranjski gori (pot je potekala na jogiju v kombiju!-hvala vsem ki ste takrat pomagali).

Nikdar ne bom pozabil kako ste me nesli skupaj z vozičkom ob jutranji zarji v 1. nadstropje po zavitih stonicah :rolleyes:

post-85-1227537380_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar,

13.12.2008 bo Motosvetova novoletna zabava. V kolikor bi se je želel udeležit, povej kako ti lahko pomagamo pri tem (logistika in ostalo). Pred leti smo omogočili obisk novoletne zabave Hanziju, ki je prišel prav tako iz bolnice in smo organizirali potreben prevoz in ostalo.

Lp, bladzo

Se pridružujem ponujeni pomoči. Če kaj rabite, imate ZS, telefon, mejl....

itak pa me je že mal sram ker me že nekaj časa ni v soči.Sedaj ko sem bral Tatine novice, moram čimprej preverit situacijo na "licu" mesta.

Pa še nekako sem pogruntal kako preko mobitela z notrebookom iti na net in tako omogočiti Martinu da vidi, kaj pišemo o njem in mu direkt posredujemo pozdrave.

Še slikca kako sem zgledal leta 2002 v Kranjski gori (pot je potekala na jogiju v kombiju!-hvala vsem ki ste takrat pomagali).

Nikdar ne bom pozabil kako ste me nesli skupaj z vozičkom ob jutranji zarji v 1. nadstropje po zavitih stonicah :rolleyes:

Ni kaj, srca so velika!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar,

13.12.2008 bo Motosvetova novoletna zabava. V kolikor bi se je želel udeležit, povej kako ti lahko pomagamo pri tem (logistika in ostalo). Pred leti smo omogočili obisk novoletne zabave Hanziju, ki je prišel prav tako iz bolnice in smo organizirali potreben prevoz in ostalo.

Lp, bladzo

lepa in dobrosrčna poteza :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar je že navajen prevozov, saj je vsak vikend doma. Jaz sem bil takrat prvič po pol leta "zunaj" bolnice in tako je ostalo še naslednje štiri mesece(izjema je bil pustno forumsko srečanje v savinjski,kjer smo ponovili kranjsko goro).

No kakorkol, verjamem da bo cvičkarju obisk rolbara dobro del. Sploh če bo tam srečal ljudi, ki jih je poznal pred nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jahujahu... cvički tko lpo te je blo slišat :worship: gabry hvala za klic, sta mi polepšala popoudne :winkiss: s reko d maš dost obisku, ma ti š tle povem, upam d se kmalu vidva, do tkrat pa drži se, in kar tako naprej... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ga lahko bolj pogosto obiskujete, prosim, povejte malo, kako mu gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woohoo!! Hvala Evi :winkiss: Dns iz druge roke (preko slike) vidla Martina stat NA SVOJIH DVEH NOGAH :kva2: :kva2:

:grupni: Ful zakon napreduje upam d nebo upočasnu tempa! Kr hitr naprej :grim

Upam d bo kdu dau slikco gor d jo bote še vi vidli i da vam bo polepšala dan vsaj pou tulk kot ga je meni :yea2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto.. slikca Cvičkarja :) Upam da se kmalu vidmo! :)

Hvala za slikico!

poklon, čestitke, kapo dol, hura cvičko :worship: :OK: :yea1: :yea1: :yea1:

Kot si ti rekel, Port Folio, popolnoma se strinjam ... vse po vrsti velja!

Poklon, čestitke, kapo dol in hura!

:worship: :worship: :worship:

Bravo, Cvičko!

:winkiss:

Tati, tebi pa iskrena hvala za novičke! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že spet eni vejo več kot mi in nas še javno dražijo s tem :P

no, no ni se treba jezit.............. :krneki: :krneki: :krneki:

Cvičko je super, čedalje bolje in se mu res vidi napredek......... :whistle: :whistle: :whistle: in mislim, da ob tako dobri skrbi in podpori predvsem mame in njegovih bližnjih ter seveda strokovnega osebja sem prepričana, da ........... :whistle: :whistle: :whistle:

zopet je pa največ odvisno od njega, ampak sem prepričana, da bo prešel vse ovire..... :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že spet eni vejo več kot mi in nas še javno dražijo s tem :P

Ne huduj se ... :winkiss: !

Vedela sem, da bo tati sama napisala, kar je meni včeraj po telefonu povedala, zato sem bila raje tiho.

Ja, naš mali véliki borec s hitrimi koraki stopa naprej in naprej. Še dolga pot je pred njim, vendar takšne dobre novice le potrjujejo, da ima okoli sebe dragocene ljudi, v prvi vrsti mamo, očeta, sestro in najbližje prijatelje, ki mu, z vsemi nami vred, lajšajo vse te napore.

Cvičko dragi, mnogo, mnogo nas je, ki veliko mislimo nate!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!