Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

mislim, da bo zelo hitro začel lovit medicinske sestre tam po Soči! Napreduje s svetlobno hitrostjo! BRAVO MARTIN! :worship: :yea1:

Ne da bo začel, ampak jih že lovi :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki nm slikca pove, po telefonu te j blo super slišat... :winkiss: ti sam tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

:kva2: :kva2: :kva2: par dni ne spremlam teme,pol pa nejdem take novicee :kva2: zakon Martin..drži se, pa se upam da kmalu vidmooo...

:OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Cvičkar.

Sicer se že dolgo nisem oglasil v tej temi, vendar jo vsak prebiram in spremljam tvoj napredek :worship:

Car si in občutek imam, da boš v prihajajoči sezoni že sedel na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car si in občutek imam, da boš v prihajajoči sezoni že sedel na motor.

Hm, ... ne vem, zakaj, ampak, kot da bi mi prebral misli, tom.

Pošteno povedano, po dveh obiskih pri Cvičku, najprej še v Brežicah, potem pa v Ljubljani in to že kakšen mesec nazaj, na to niti pomisliti nisem upala.

Zdaj pa, ko berem in poslušam, kar povedo tisti, ki gredo k njemu bolj pogosto in kar slišim od tistih, ki imajo še več informacij ... se mi to ne zdi več tako nemogoče.

:worship:

Cvičko, junak si. In le zaradi tega te tvoj dobro znani svet čaka bližje, kot je bilo sprva videti.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imela opravke na Kliničnem centru v Ljubljani, pa sem vmes skočila še do Cvička, čisto neplanirano!

Jagababa, hvala ti za pomoč in za pobudo, da sem uresničila to željo!

:OK:

Prijazni zaposleni v Soči so nama kljub terapijam, ki jih mora opravit ob dopoldnevih, dovolili 10 minut druženja z Martinom.

Kako lepo, lepo je bilo videt Cvička tako nasmejanega!

Pogum velja, dragi dečko! :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brskam, brskam.. pa odkrijem še eno fotko :) Se kar spomnim s kakim veseljem mi jo je poslal.. :whistle: Hja.. ne more iz kože DOLENJCA :)

Cvičko, ta pravi si mi ti! :OK:

Se vidimo na MNZ (če mi bo le ratalo :unsure: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

:kva2: Tole je pa najlepši post, kar sem jih kdaj videl na motosvetu, ker ga je napisal Tinko sam!!! Go Cvičkar! :OK: :grupni: :kva2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe .. kakšen velik nasmeh si naredu, ko sem ti omenil, če bi ODOJKA ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj hoj :D

Sej veš, kaj je danes.. :P Ja Miklavž.. oz parkelni ;) Pazi, da te ne bodo kam odnesli :whistle: No sicer pa.. ti si bil priden :whistle: :blush: :D

Pa lep vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes se parklni okoli podijo, pa tvoj dan za odhod domov preko vikenda je ... naj bo veselo, Cvičko!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlen Cvičko!

Sem slišov ,da si res ful lepo napredvov pa to :worship: vsaka čast !! :D Morm te enkt mav spet pridt pogledat pa da kašno rečemo ;) Želim ti lep vikend pa seveda vesel december :worship:

Uživaj!

L.P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj hoj :D

Sej veš, kaj je danes.. :P Ja Miklavž.. oz parkelni ;) Pazi, da te ne bodo kam odnesli :whistle: No sicer pa.. ti si bil priden :whistle: :blush: :D

Pa lep vikend!

Aja pa bom parklnm pa miklavžu povedov,da si biv ful pridn ,pa da si lep dariv zaslužš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi gurman si..................čevapi so čevapi, ne :naughty: :worship: :winkiss:

Apetit odpira obzorja! :worship:

Cvičko, naj ti hitro mine tale teden, v soboto je žurka!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin! Res hvala za tadva klica! :blush: Res si me presenetu. :) Samo neverjetno pa je, da si me prvič poklical ravno 7. ob 15.00..enak dan in celo uro, ko sem izvedela za nesrečo :unsure:

Sicer pa bravooo za vse kar si že dosegel! Se spolnim, kako si še v Brežicah zmajal z glavo, da ne veš če boš zmogel. :winkiss:

aja.. pa hvala za povabilo na obisk ;) :)

Popravljeno . Popravil zlehtEva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!