Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Pozdravljen :yea1: a že laufajo priprave za na M.Ž :whistle:

Jaz sem v tujini, tako da letos moja "prisotnost" odpade. Lepo se imejte. Cvičko, vidimo se čez 14 dni. Lep pozdrav vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuuuuf, prijetno presenečenje, ko vidim vse te poste :) suupercaaaaaa :)

swaka čast, to pa je trdna volja :)

No se ne poznama tako dobro, ampak prvi vtis, ko sva se spoznala pri moji "punci" Majdi, je bil zelo dober, preprost dečko :) Je predraga taščica imela marsikaj lepega povedat :) hehehe

Vendar ko sem videl slike te tvoje uboge yamahe, sem si lakho le mislil kaj vse si moral dati čez :( Po slikah sodeč, ni zgledalo prav nič dobro, posebi ne kar sem zvedel preko Zlatke o tebi....

Res prelepa slikca, ki sem jo zasledil, kako lepo sam stojiš....

kapo dol, swaka čast res :) :worship:

Upam da se vidimo in pobolje spoznamo.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mogel dat da bi uredil post, zato dodajam novega...

Majda in Zlatka iz Mosteca (dobro ti veš katere) ti pošiljajo lepe pozdrave in čimboljše okrevanje, pa da boš resno primil za šolo v Sevnici, ker si prišo k njej po neke knjige, tisti dan ko sem tudi jaz bil tam =) :)

aja pa še to.... napisal si da prideš na motosvetovo zabavo :)

če nebi mogel sedet celo pot, te bom peljal z našim rešilcem, da boš lahko na pojstli ležal in se počino, da boš lažje zdržal na zabavi :)

res svaka čast, da imaš tako polno prijateljev in znancev ki vsi tako lepo mislijo nate.... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ko sem tudi jaz v bolnici, srčno upam, da vsaj za nekaj ur izginem iz te travme na MNZ in se srečava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ko sem tudi jaz v bolnici, srčno upam, da vsaj za nekaj ur izginem iz te travme na MNZ in se srečava

O, to pa ni fajn slišat, da si v bolnici, Hanzi!

:unsure:

Cvičko, želim ti lahko noč! Jutri pa je spet petek, najbrž greš spet domov, kajne? :worship:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dovgem času biv pr teb cvičko. ma ej tolk si napredovov ,da si nism predstavlov .Ej res vsaka ti čast !! :worship: :worship: :worship: lep vikend ti želim,pa da boš spet se tko smejov kukr si se učeri B) B) Bok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans me je neslo skoz deželo cvička, okrog zidanc in strmih strmih vinogradov. in asociacija je bla jasnna :D

Cvičkar, R U OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok kameradi :yea1:

pridem na motosvetovo zabavo

Ajej če bi pa vedla da boš prišel bi pa zagotovo uletela u žabarijo

No sm mislila,da mi ne bo žal ker prvič po parih letih nism šla na zabavo,zdej pa se pošteno kesam.

Martin kljub temu, da se nisva videla te imam vedno v mislih in držim pesti ,da bo prišel čim prej ta dan ko boš lahko zajahal motor in se zapeljal v širni sveta pa magar če samo do Rakeka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na MS žur na žalost nisem uspela priti. :unsure: Sicer bo pa še dovolj drugih žurov! :rolleyes: Se vidimo Cvičko in drži se! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko ni prišel na zabavo, no, niso ga pripeljali.

Gabry se je modro odločila, da bi bilo to zanj le še malo preveč.

:worship:

Cvičko, kmalu bo vreme lepše, sonce ti bo dalo moči. Je pa Gabry povedala, da odlično napreduješ in da pridno uriš možgančke! Bravo, borec nad borci si!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabry se je modro odločila, da bi bilo to zanj le še malo preveč.

Rispekt, Deklina! :worship: :worship: :worship:

Pubec, pred tabo pa je se toliko, da se en zur vsekakor ne bo poznal. Porihtaj se cimprej. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičko! upam da si se ta vikend imel dobro doma in da si uživu v domačem vzdušju! :yea1:

lepo je brati kako napreduješ . . . . kar me full veseli! :yea1:

cvičko . . . . ta teden te bom pršu mal obiskat in ti rafaelote prnesem!

cvičko, drži se in počasi okrevaj . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo cvičko.... neki ajta se nism oglasu..... :whistle: :whistle: ok kr neki cajta se nism oglasu......

sm slišov de lepo napreduješ pa de že domov hodš..... ZAKON!!!

Drž se ga dec pa se vidmo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pr njemu :friend1: :010 TA PRAU JE BIL, :OK: :OK: se vidi da lepo napreduje. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pr njemu :friend1: :010 TA PRAU JE BIL, :OK: :OK: se vidi da lepo napreduje. :yea1: :yea1:

Hvala za tako dobre novice.

:worship:

Cvičko, mislimo nate. Veliko in zelo!

Lahko noč, dečko dragi.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!